PDA

View Full Version : Места



zliat
01-21-2012, 20:52
Какви са вашите места за правене на секс когато няма къде и сезонът е зима???
До какви крайности ститате, за да да си доставите необходимото количество удоволствия???

DragonLady
01-21-2012, 20:59
У тях или нас, непукисти сме и двамата, така че ако у тях не сме сами, не ни спира да го направим ( у нас е др. тема, че наще са бая строги ).
Иначе ако нямате къде да го правите, в кола ( нейна или твоя ) също е опция. Или някое по забутано и евтино хотелче.

anonymous708973
01-22-2012, 06:34
Под "крайности" предполагам имаш предвид секс на тоя бахър отвън. Е, никакъв шанс да се възбудя, като душата ми крещи в агония да я прибера на топличко.
Нямам търпение да дойде лятото, има толкова яки полянки навсякъде.

zliat
01-22-2012, 07:56
У тях или нас, непукисти сме и двамата, така че ако у тях не сме сами, не ни спира да го направим ( у нас е др. тема, че наще са бая строги ).
Иначе ако нямате къде да го правите, в кола ( нейна или твоя ) също е опция. Или някое по забутано и евтино хотелче.

Колкото и да си непукист като влязат 1-2 пъти като заключиш вратата ще те попитат нещо през нея.....ти иде да убиеш този досадник и потъваш от срам,а заедно със срамът и си заминава желанието за каквото и да е...
Отказва в кола->не е вариант :(
Хм...евтин и забутан хотел в София....ще погледна в goleden pages,ако знаеш някой в софия...свиркай


Под "крайности" предполагам имаш предвид секс на тоя бахър отвън. Е, никакъв шанс да се възбудя, като душата ми крещи в агония да я прибера на топличко.
Нямам търпение да дойде лятото, има толкова яки полянки навсякъде.
Да и времето навън в момента.Имам предвид и в някой вход между етажите,в кино,тоалетна на мол/дискотека, съблекалня на плувен басейн....а ако щеш и офис.
На полянка не съм пробвал...какво е усещането там?

anonymous708973
01-22-2012, 08:18
Местата, които казваш, са си добра идея, но не и за секс маратон. Стават за веднъж, колкото да се отдадете на нагона, но не и да се отпуснете наистина :)

Усещането... каквото си го направиш с партньора си. Лично аз не успях да се отпусна достатъчно, въпреки че мястото беше моя идея. Не е много мило от моя страна, но виня тогавашния си приятел.

xoxi
01-22-2012, 08:46
Когато е кучешки студ и нямаме топло местенце, въобще не правим.

DragonLady
01-22-2012, 13:10
Колкото и да си непукист като влязат 1-2 пъти като заключиш вратата ще те попитат нещо през нея.....ти иде да убиеш този досадник и потъваш от срам,а заедно със срамът и си заминава желанието за каквото и да е...
Отказва в кола->не е вариант :(
Хм...евтин и забутан хотел в София....ще погледна в goleden pages,ако знаеш някой в софия...свиркай


Е не знам, при нас техните знаят, че като съм у тях по-добре да не влизат в стаята :D А ако някой реши да дойде при нас, първо чука, после влиза :D И защо да не е вариант в кола? Имам позната, която редовно го прави в кола и няма никакви ядове. А колкото до евтин хотел в София, не мога да ти помогна.

MaLkaTa_LaDy
01-22-2012, 13:46
В кола, но зависи къде е паркирана. Трудно ми е да се възбудя, ако знам, че по всяко време някой може да дойде и да почука на стъклото...

letmetellyou
01-22-2012, 13:49
У тях, у нас :)

zliat
01-23-2012, 07:59
Местата, които казваш, са си добра идея, но не и за секс маратон. Стават за веднъж, колкото да се отдадете на нагона, но не и да се отпуснете наистина :)

Усещането... каквото си го направиш с партньора си. Лично аз не успях да се отпусна достатъчно, въпреки че мястото беше моя идея. Не е много мило от моя страна, но виня тогавашния си приятел.
Знам,че са добри само за по веднъж.Приятелката ми е против всяко място в което няма легло и е топло(през зимата).Тинейджъри сме.... и ми се правят немного обмислени (по скоро) импулсивни неща, като секса на едно от изброените от нас места, а приятелката ми е май е с доста морални ценности... :(



И защо да не е вариант в кола?
За мен е вариант при това доста добър.За приятелката ми не е вариант.Тя е против.
=>Следователно не е вариант.


В кола, но зависи къде е паркирана. Трудно ми е да се възбудя, ако знам, че по всяко време някой може да дойде и да почука на стъклото...
Съвсем естествено е да не можеш да се възбудиш,ак нещо те тревожи или притеснява.Много е кофти някой да почука,особено ако са куки.Не само ще ви притеснят ами и глоба ще ви напишат.А защо и идея нямам.


В кола,в тях,в нас ако ги няма нашите.
Последното ми се случва веднъж на високосна година

draid
01-23-2012, 21:47
Ами то щом не ще никъде където няма легло си го закъсал яко. Иначе за по веднъж, асансьора е идеално място за бърз секс. Само някой трябва да натиска стоп-а

THEODOROS
01-24-2012, 06:04
У назе си е най-яко

SunnyBlue
01-26-2012, 22:05
Колата или в тях!! :D

yokozunata
01-30-2012, 12:57
В колата сьм правил и в тях докато техните са отатъка и са МНОГО строги. Беше адски притеснено, но и страхотно.