PDA

View Full Version : След раздялата ...



Gllory
01-22-2012, 00:09
Питам се въпроси, на които мога да отговоря за себе си, но не и за останалите .. или поне вече така си мисля.
С приятелят ми се разделихме (година и нещо бяхме заедно).. много пъти преди сме се карали, разделяли, сдобрявали (но не се е стигало до други момчета, момичета и тн.) .. напоследък той се държеше много гадно с мен, карахме се, но все пак по някакъв начин за мен си ми показваше и че ме обича :(. Скарахме се, мина 1 седмица и аз се направих, че все едно не е нищо .. потърсих го, но видях, че той няма интерес и го оставих. На следващия ден чух някакви неща, не се стърпях и му написах, скарахме се още повече .. направо окончателно (е уж и др.път сме се карали така, а се сдобрявахме) Но този път не искам пак аз да го моля да се съберем и нещата да останат по същия начин като преди ... и съм решила, че не ме ли потърси той, аз няма да се бутам (въпреки че .. умирам за него и ще ми е аадски трудно, пък и ми е първата любов и аз на него първа и така).
Та разбрах аз, че човекът бил на дискотека .. пиян, бил забавлявал се доста .. налитал на разни момичета. По-конкретно на едно някаквоо си там .....
И въпроса ми към вас е.. Може ли след толкова дълга, първа връзка, след толкова много преживяни неща, да знаеш, че може би имаш шанс да се съберете .. и ти да започнеш да се държиш така гадно с приятелката си и да се разделиш с нея и веднага още на следващия ден да тичаш при някакви момичета? Какво е това? Слабост ли, не ме обича ли? Забрави ли ме, така ли се забравя .. тогава аз защо не мога да забравя? Само аз ли обичах? ... За един ден и забрави всичко и започна да се сваля на други ли????

Sh@d0w
01-22-2012, 05:19
Двойна тема.