PDA

View Full Version : Възпаление на влагалището след антибиотик



coolgirl556
01-22-2012, 09:26
Здравейте, търсих много в интернет и тук но не можах точно да открия отговор на моят върпос.
В петък изпих последното си хапче антибиотик и от вчера имам бяло течение, вчера беше по-жълтеникаво днес бяло и един дискомфорт отдолу, според мен това не са гъбички защото нямам сърбеж , мирис и парене. Притеснявам се защото имам сериозен приятел от 6 месеца и дали може да правим секс с презерватив , за да не прехване нещо и той ако са гъбички. Правя промивки със сода, защото последният път когато пих антибиотик ( миналата година февруари) се получи пак така но със силен събреж и болка ) и със содата мина за около 4-5 дена. Не мисля да ходя на гинеколог защото и като малка след антибиотик съм получавала тези симптоми явно имунитета ми е доста слаб и са ми казвали да правя промивки със сода и е имало ефект . Ще кажа за това на приятелят ми и дали е приемливо да правим секс ? Защото смятам че аз ще имам някъква болка, защото и в момента осещам дискомфорт.
Моля някой които има подобен проблем да пише :)
П.П. на 17 съм

DisappointedDreamer
01-22-2012, 13:18
Пише се:

НякАква, не някъква

Усещам, не Осещам

Толкова грешки -.-

Според мен най-добре е да отидеш на гинеколог.

cyclops
01-22-2012, 15:23
Промивките само отстраняват симптомите и доскомфорта, но НЕ лекуват !Това, че няма сърбеш не означава, че не са гъбички. Понякога не всички симптоми се проявяват.Дори и да се почувстваш по-добре това не означава, че си излекувана. Ще си го носиш себе си, ще го предадеш на приятеля ти, а нелекуваните бактерии както знаем водят до усложнения. А след години нелечение може и до стерелитет.

Моят съвет е да отидеш на гинеколог. Ще ти направи микробиология и ще ти предпише съответното лечение, вместо да се притесняваш. Освен това си на 17 години и ти е време да отидеш на гинеколог...