PDA

View Full Version : момичета и трева



sunshiinne
01-22-2012, 13:25
Здравейте,искам да попитам какво мислите за момичета,които редовно пушат трева.Обръщам се най-вече към мъжката аудитория.

DisappointedDreamer
01-22-2012, 13:31
Защо? Искаш да разбереш дали така се става "готина", за да започнеш/продължиш да пушиш?

sunshiinne
01-22-2012, 15:35
Имам си достатъчно добри личностни качества не са ми нужни каквито и да било средства,за да бъда забелязана,важното е главният ти да работи за тази цел :)
Интересува ме темара постнала съм я ;)

Chacho
01-22-2012, 15:47
Имам фетиш към такива. По-принцип си пуша в мъжка компания, мацките, които пафкат са повече на периоди (а напоследък и аз съм така). Но със сигурност предпочитам да опъна една с някоя приятелка, виждам ги в съвсем друга светлина, прекарваме си много яко заедно, остават хубави спомени. А по-хубав секс от този докато си напушен няма!
Пък и понякога е тръпка, понякога е повод за това да се съберем компанията само по нашенски. Чак ме хваща носталгия, като се замисля.

Предпочитам момичета, които пушат трева, а ако ли не - поне да не ми правят проблем на мен.

ALetterFromTheSky
01-23-2012, 09:43
Адски жалка картинка- живея със съквартирантки, които всеки ден са high . Амииии за мен е някак си жалко, лично мнение

lubovvv
01-23-2012, 15:06
какво да мислим?- че е супер яко ли?

sunshiinne
02-08-2012, 11:56
тук в този форум само някакви намахани,които веднага са готови да се правят на интересни и на много велики.Хора от типа на lubovvv,моля да НЕ пишат,че не ми се занимава с глупости.По-нагоре има мой коментар, който дава отговор на риторичните ви въпроси

SweetySmallDevil
02-08-2012, 15:19
:D Окей, момичетата, които пушат трева са жалка картинка? .. А не са жалка картинка чалгарките, ходещи почти голи и въртящи кючеци на запотени и загоряли 30 годишни ... или отварящи си краката на всеки 2ри, да не кажа и първи, слушащи Азис и всякакви такива същества, защото за тоя не съм сигурна, човек ли е или някво несполучливо творение на науката ... или натруфените пикли с обем до небето, 3 флакона фон дьо тен, натискащи се на всеки, който има малко повече парички ... това не ви изглежда жалко, а???? .... Да ви имах критериите ... xD

BrainlessROCKBABY
02-08-2012, 16:15
Адски жалка картинка- живея със съквартирантки, които всеки ден са high . Амииии за мен е някак си жалко, лично мнение

и нека си остане лично мнение


:D Окей, момичетата, които пушат трева са жалка картинка? .. А не са жалка картинка чалгарките, ходещи почти голи и въртящи кючеци на запотени и загоряли 30 годишни ... или отварящи си краката на всеки 2ри, да не кажа и първи, слушащи Азис и всякакви такива същества, защото за тоя не съм сигурна, човек ли е или някво несполучливо творение на науката ... или натруфените пикли с обем до небето, 3 флакона фон дьо тен, натискащи се на всеки, който има малко повече парички ... това не ви изглежда жалко, а???? .... Да ви имах критериите ... xD
тва пък другата крайност ;д бас държа, че искаш да се преселиш в Амстердам

важното е да не се превръща в навик и повечето пари да отиват за трева ;д или пък да се превърне в опасност за здравето

i do approve.

SweetySmallDevil
02-08-2012, 17:46
^ Ами, нямам нищо против да се преместя в Амстердам, но не заради тревата ... Да, пуша, но рядко, като цяло избягвам освен ако не съм на купон примерно и сме се насъбрали доста хора, които да пушат ... не е като да съм всяка седмица с тревата или както някои - всеки ден ... но просто се ядосах на "личното мнение" на ALetterFromTheSky ... защото реално погледнато има доста по-жалки неща в тая държава, но никой не обръща внимание :)

ALetterFromTheSky
02-10-2012, 08:24
Има, естествено, но и това си е жалко- говоря ти за момичета, които вече са станали дотолкова зависими, че има козове навсякъде в апартамента, ей така за всеки случай а.к.а. постоянно. Ти какво си почнала да се засягаш хахах

ick1
02-17-2012, 12:36
Много ги обичам! Мечтата ми е един голям остров само с плантацийка и няколко красиви пушалиски :D :D