PDA

View Full Version : Засядане на асансьор



maksimal
01-22-2012, 13:47
Засядали ли сте някога в асансьор? Как реагирахте? Как се оправихте? С кого бяхте?

sin9
01-22-2012, 13:53
Преди 2-3 години бях заседнала в един стар асансьор, сама. Приех го нормално, постоях минута, минута и половина, след това някой го викна от долния етаж и всичко се оправи. :)

DragonLady
01-22-2012, 13:54
Асансьора в блока, където живея е достастаричък и често се случва някой да заседне.
Аз лично съм засядала само един път ( поне доколкото помня ). Бях с майка ми и приятелят ми, но беше за кратко 1 -2 минути. Тръгна отново след бая натискане на копчето за 1вият етаж.

Hayashi
01-22-2012, 15:51
Много пъти ми се е случвало, но никога повече от 5 минути.

monini4ka
01-22-2012, 17:39
Никога не ми се е случвало за щастие. Изпитвам ужас като си помисля, че може да ми се случи. Имам чувството, че ще ми свърши въздуха и ще умра там. :D Клаустрофобия май му се вика на това. ;д

bloodyF
01-22-2012, 19:34
не и слава богу..

Ashenvale
01-22-2012, 20:29
Аз съм по стълбите

Nakadah
01-23-2012, 05:39
Не

______________________

Fiction7577
01-23-2012, 08:01
Избягвам да се качвам в асансьори... по стълбите съм..

9gag
01-23-2012, 08:06
Да съм засядала най-много 2-3 пъти,но е било за малко,не ме е страх...Докато майка ми,от 8 години не е стъпвала в асансьор,само по стълбите...Луда работа. :D

TykaSePisheNick
01-23-2012, 16:10
Хахах, един път си играех с 1 топка в асансьора и не знам как успя, ама се навря между асансьора и вратата и той спря, щот явно топката е натиснала няква аварийна спирачка.Та, пробвах се да я пробия с ключовете и като не се получи изкрещях "Помощ" и изглежда бая силно съм изревал, щото събрах публика от 2-3 етажа :D Накрая ми плъзнаха един нож (за масло) под вратата и вкарах 1 комбо на топката и асансьора пак тръгна.Интересното беше, че не се панирах докато бях вътре, а след като излязох, чак, явно разбрах кво става и се разтреперах..Да съм бил 5-6ти клас..

mariqanastasova
01-23-2012, 16:25
Отидох да викам една приятелка.Живее на предпоследния етаж-12 етаж.Бях сама .Асансьорът спира веднъж на 5 години .Не знам как точно на мен се случи.Беше ужасно-точно между плочките.Ами когато спря асансьора се престраших да натисна аварийното копче.Техниците дойдоха и ме извадиха.Беше си стряскащо ,а на другия ден ми ляха куршум,макар че не трябваше хаха....

miminka992
01-24-2012, 16:24
Да, случвало ми се е 1 път. ;ХХ
Веднъж бях с първата ми братовчетка и той като заседна.. и братовчетка ми като започна да реве и да блъска по стените.. :D:D Започнах да натискам бутона за първия етаж и той тръгна, но като цяло не се изплаших от самото засядане, ами от на братовчетка ми реакциите.. да сме били най много 3-4 клас :D:D

SunnyBlue
01-25-2012, 21:57
Никога не ми се е случвало за щастие. Изпитвам ужас като си помисля, че може да ми се случи. Имам чувството, че ще ми свърши въздуха и ще умра там. :D Клаустрофобия май му се вика на това. ;д

Същата работа съм! :D

musiccrazyfan_
01-26-2012, 07:03
Да..веднъж :D Да съм била най-много 5 клас :D Асансьорът беше много стар,а какво следва като щях да ходя на 11-я етаж;то точно между плочките заседна.. :D Помня,че леко изкъртих копчето-11-..ама..Бая се панирах

xoxi
01-26-2012, 07:35
Най-редовно си засядам в нашия.
На около 20 години е, но е супер потрошен и през седмица-две спира. Едва ли има някой в тоя блок, който да не е засядал.
Кофтито на нашия асансьор е, че не му работи аварийното копче, нито звънеца, нито пък тръгва, ако някой го викне от другите етажи.
Стои се най-малко половин час в него. Докато допълзят техниците, докато намерят инструментите си. Това само на тях им отнема половин час. А понякога още толкова трябва за да се намери човек да им се обади, защото заседналите не винаги имат телефон в себе си.
На мен най-гадно ми беше, когато и лампата вътре беше изгоряла. Като заседнах вратите се бяха отворили леко, но след няколко минути се затвориха и вътре настана пълен мрак.
Засядам най-често сама, но ми се е случвало и с нашите, с приятеля ми, с някой съсед...
Големи приключения.
Веднъж нещо се беше побъркал и с висока скорост се движеше между 10те етажа. Тогава бях с майка ми вътре. Тя каза, че има чувството, че това ще ни изстреля над блока. Толкова силно се беше засилило към последния етаж. :D

iiordanova
01-26-2012, 13:18
Никога. И по-добре,де.

paradosou
01-27-2012, 10:07
Случвало се е, но не се впечатлих особено :д

Envil
05-16-2015, 12:56
Аз се качвах веднъж в асансьора и си писах по телефона. Не знам как успях, но си изпуснах телефона в дупката под вратата. :) Асансьорът е много стар и в ужасно състояние, има нужда от ремонт.
Естествено, че заседна. Пробвах да се се свържа с някого с аварийния бутон, но никой не отговаряше.
Много се притесних, страх ме е от тесни пространства. Започнах да викам и добре, че ме чуе един съсед и се обади долу на пазача на входа. Чаках асансьорните техници повече от 2 часа. :( Нямаше и с кого да си говоря по телефона :(

sunny_15
05-17-2015, 14:09
Охх много е гадно.... Аз лично съм засядала поне 3 пъти за последната година и то все улучвам някакви непоглеждани асансьори. Слава богу, че асансьорът на блока ни го поддържат мнoго свестни хора ии при нас не ми се е случвало да засядам. Сега видях, че са си направили нов сайт Автоматизация Трейд (www.alifts.com) , слагам го за тези, на които им е писнало от калпазани, които не си гледат работата.

Tonitooo
05-17-2015, 14:13
Да,бях сама и бях паника :D Ама там с оная ръчка се оправих

kaRamella
05-17-2015, 14:28
С една приятелка и двама приятели . От 112 си мислеха , че се базикаме И докато ни повярват мина поне час.
В 2 през ноща звъним на техника и той полу умряло полу пияно ни казва : Ша дойда ако колата запали....... :lol:
Естествената блондинка крещеше като обезумяла , че щял да и свърши въздуха , а ние не спряхме да и се смеем.

galaxy29
05-18-2015, 00:39
само нарочно... ;/

prosto_chovek
05-18-2015, 13:15
По случайност не, искам само да кажа за реакцията - не правете масовата простотия в старите асансьори като спре между етажите пича отваря отстрани капака (онова на пантите до вратата) и почва да ръчка по лостчето вътре. Това е много грешно и опасно. Стои се вътре и се звъни на телефона, дето незнайно защо разни хуйчовци го дерат и се стои мирно, без да се подскача и прочее. А това с телефона, не си заседнал, а се е задействала спирачката, има една ако ти попадне крака там да спре асансьора. Оправя се с изваждане на телефона от междината и натискане на бутона за желания етаж.