PDA

View Full Version : Бал???



mmm_sweet
01-22-2012, 14:07
Тази година съм поканена на бала на гаджето ми и съм си платила точно като абитюрентка да присъствам на всичко. За облеклото обаче съм много объркана: от една страна съм просто гост и не трябва да се обличам като абитюрентка,щом не съм такава,от друга страна съм на бал и трябва да се облека официално като всички дами,присъстващи там (не мога да тръгна по панталони) - демек като абитюрентка. Бих искала да попитам 1) дали е удобно да присъствам и да празнувам със всички абитюренти,щом аз самата не съм такава (никога не съм била канена на бал и не съм наясно) и 2) какво бихте ме посъветвали относно дилемата ми за облеклото?

DisappointedDreamer
01-22-2012, 14:14
За облеклото те съветвам да си облечеш някоя семпла, хубава рокля и високи токчета. :)

Chacho
01-22-2012, 14:19
За облеклото те съветвам да си облечеш някоя семпла, хубава рокля и високи токчета. :)

И аз съм на това мнение. Изчистеното стои най-красиво.
Празнувай с тях, нали си си платила да се мотаеш навсякъде, няма да се изолираш. Пък и като отидеш, няма да имаш време да помислиш за това. Докато мигнеш и половината вече ще нагъват пиенето, другите ще се мандръсат на дансинга.

ROFLWTF
01-22-2012, 15:42
+ къса рокля, която да можеш да носиш и още няколко пъти, да не се праши в гардроба ти.
:)

mmm_sweet
01-22-2012, 15:51
+ къса рокля, която да можеш да носиш и още няколко пъти, да не се праши в гардроба ти.
:)

А за грима и прическата някакви съвети?

DisappointedDreamer
01-22-2012, 16:10
Някои по-лек грим, а за прическата - гледай да не е нещо много обикновено, но пък и да не е нещо фрапиращо.

ROFLWTF
01-22-2012, 16:58
Да, може лек опушен грим, да не е в тежките тонове като черно и тъмните цветове.
Прическата визирам горния коментар :)
Все пак, не мога да преценя така, трябва да те видя :)

monini4ka
01-22-2012, 17:19
Аз не съм много "за" дамите и кавалерите на абитуриентите да остават с тях на празнеството, ако не са от техния випуск - просто това не е тяхната вечер - абитуриентската им или предстои, или вече е изживяна. Ама това си е мое мнение де. Ако примерно познаваш и други хора от випуска остани.
Иначе за облеклото - подкрепям за късата семпла рокля, която ще можеш да ползваш и на друг повод, а прическата и грима - може да отидеш някъде да ти ги направят. :)

ROFLWTF
01-22-2012, 17:39
Аз не съм много "за" дамите и кавалерите на абитуриентите да остават с тях на празнеството, ако не са от техния випуск - просто това не е тяхната вечер - абитуриентската им или предстои, или вече е изживяна. Ама това си е мое мнение де. Ако примерно познаваш и други хора от випуска остани.
Иначе за облеклото - подкрепям за късата семпла рокля, която ще можеш да ползваш и на друг повод, а прическата и грима - може да отидеш някъде да ти ги направят. :)

И аз не съм много за. Някак се губи вълнението от твоя истински бал. Не съм била абитуриентка, предстои ми, но мисля че знам за какво иде реч :)
Иначе ти желая приятно прекарване :)

mmm_sweet
02-10-2012, 14:56
И аз не съм много за. Някак се губи вълнението от твоя истински бал. Не съм била абитуриентка, предстои ми, но мисля че знам за какво иде реч :)
Иначе ти желая приятно прекарване :)
Гаджето ми настоява,след като голяма част от класа му познавам и нямат нищо против,иначе и аз се усетих,че там няма да ми е мястото,но той пък ми каза,че няма да ходи ако аз не отида....

reperw
02-10-2012, 15:01
а за кфо треа ти да си плащаш ?

mynichkaTanq
02-11-2012, 07:44
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/MKing4_GL_11jan11_pa_b.jpg примерно такава прическа, а за грима нещо семпло като роклята

mmm_sweet
02-11-2012, 10:35
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/MKing4_GL_11jan11_pa_b.jpg примерно такава прическа, а за грима нещо семпло като роклята

принципно аз имам бретон и няма да стане точно с тази прическа,но ще измисля нещо :)

mmm_sweet
02-11-2012, 10:36
а за кфо треа ти да си плащаш ?

защото независимо,че не съм от випуска,аз плащам за куверт

lude7ina
02-11-2012, 11:12
Тази година съм поканена на бала на гаджето ми и съм си платила точно като абитюрентка да присъствам на всичко. За облеклото обаче съм много объркана: от една страна съм просто гост и не трябва да се обличам като абитюрентка,щом не съм такава,от друга страна съм на бал и трябва да се облека официално като всички дами,присъстващи там (не мога да тръгна по панталони) - демек като абитюрентка. Бих искала да попитам 1) дали е удобно да присъствам и да празнувам със всички абитюренти,щом аз самата не съм такава (никога не съм била канена на бал и не съм наясно) и 2) какво бихте ме посъветвали относно дилемата ми за облеклото?

Облечи се като абитуриентка. Няма значение, че ти самата не си. Една приятелка на брат ми е била 8 пъти на бал и винаги е била с официална рокля.