PDA

View Full Version : :(



Krisskiss9
01-22-2012, 15:51
Искам да споделя моята история тук :) Запознахме се преди 5 години влюбихме се страшно много един в друг,но аз тогава бях с корено различен поглед за живота което ни раздели (за което съжалявам но уви.. ) :) Постоянно го търсих след нашата раздяла,той ме отблъскваше,държеше се ужасно,правеше ме на боклук ! След време реших да започна на ново...Появи се нов човек в живота ми,но миналото пак се изпречи на пътя ми :) Обади ми се,каза че се е променил..повярвах му.Но тази промяна траеше точно 2 дена и отново се почна със скандалите,обидите,упрецит е... Живота пак ни раздели...срещахме се единствено само с една цел-СЕКС!Също така 1 ден ми казва че има чувства към мен,след 5 дена ми казва ти си ми само за секс,и само ме мотае не мога да разбера какво иска Той се влюби в друга,но не след дълго тя го остави по незнайни за мен прични...не бяхме се чували до тази нова година и навръх празника се видяхме отново се почнаха,обещания,каза ми че каквото е било било,няма да ме лъже за нищо,но след 3-4 дена пак започна със заяжданията ( е да малко по минимални са от преди но все пак..),караници и прочие,вмоемнта даже не си и говорим (макар това да трае 3-4 дена) ...Не мога да разбера какво иска от мен...Искам да загърбя миналото,но то все се връща!Прекалено много го обичам...Не искам да си играе с мен...Какво да правя :(

Георги
01-22-2012, 15:54
Ами според мен му кажи,че или е с теб и се променя или това е всичко.Ще те боли ,ще ти бъде трудно ,но помни,че ти си преди всички и ти си по-важна от някой който не те оценява.Казваш си ,че не те заслужава и продължаваш напред ще бъде трудно,но с времето ще се промени гледната ти точка и ще разбереш,че никой няма правото да си играе с теб и чувствата ти.

Krisskiss9
01-22-2012, 16:02
Знам че е така,но той е от този тип хора които не знаеш как ще реагират в дадена ситуация :( Пробах да го забравя цели 5 години,много хора ме съдиха как още може да се занимавам с него но..Любов какво да правиш :Х

qkakukla2
01-22-2012, 16:14
В крайна сметка достойнството трябва да е преди всичко, зарязваш го и готово то се вижда, че те използва само за СЕКС, но ти си толкова хлътнала по него, че си мислиш, че те обича или нещо такова.

Sh@d0w
01-22-2012, 16:16
Сложи си подходящо заглавие на темата.