PDA

View Full Version : 18! Къде обаче?



TheMaggie
01-22-2012, 17:05
Знам, че има доста такива теми, но ми трябва актуална информация, най-хубаво от първа ръка. :)
Ще съм ви много благодарна ако може да ми препоръчате някое заведение, къде мога да си отпразнувам пълнолетието, като имате предвид, че ще има и непълнолетни гости т.е. къде ще ги пуснат и ще дадат алкохол. Не става дума за безпаметен запой, а за съвсем културно мероприятие. ;D Заведението да не е прекалено претенциозно - бар, клуб, еtc. и да не е прекалено скъпо все пак. Благодаря преварително! :)

StolenBliss
01-22-2012, 21:11
Да и предполагам сами трябва да познаем в кой град живееш ?

Nakadah
01-23-2012, 07:38
Мак Доналдс. Алкохола си го доливаш в чашката а за музика си носиш mp3 player

SuNsEt
01-23-2012, 17:15
На Луната си го празнувай....

TheMaggie
01-24-2012, 14:35
Опа, забравих да кажа, че съм от София, да. :D

А за 'интересните' - от седем години съм в този форум и подобни отговори се изтъркаха. Ако нямате мнение, по-добре не отговаряйте. :)

bloodyF
01-25-2012, 19:41
old school friend
8-)

предпочитана музика ?

TheMaggie
01-28-2012, 22:24
Dance, hip-hop, house, etc., за предпочитане не чалга. Може и в студентски град заведения май май. ;D

bloodyF
01-29-2012, 15:50
ох аз сега прочетох че няма да имат 18
еми да не те излъжа, обаче не мисля че в нормална дискотека някой ще ви пусне..в смисъл разните амор и подобни от тоя род-да, обаче ялта, червило и т.н.-съмнявам се..
просто в последните години доста са ги позатегнали нещата и няма да стане за по-хубава дискотека..
може да отидете на караоке или някакъв (пиано)бар, също ще си прекарате добре :]
и все пак може да се обадиш в някои дискотеки, да обясниш каква е ситуацията и предполагам че ако запазите маса или нещо подобно, някъде може и да ви направят компромис.. : )

TheMaggie
01-30-2012, 15:14
Аа не, то не ми е за дискотеката, по-скоро за нещо като бар преди нея. За дискотеките е ясно. Въпроса е дали има някой бар, в който няма да направят чак такъв проблем. :)

AliceSw
01-30-2012, 19:37
Блейз - покрай Спортната палата, не Гурко, другата улица отстрани към театъра - малко, приятно, евтино, с електронна музика, проблемът е, че не работеше примерно миналата седмица, с годините проблеми няма да имате, ако не са повечето на 15 де...