PDA

View Full Version : Проблем с ходенето на обществена тоалетна...



cmonforonce
01-22-2012, 17:10
Здравейте на всички, имам проблем, който бих искал да споделя пък и да чуя вашите мнения и съвети.
От около 2 години имам проблем с ходенето на обществени тоалетни, било то в училище или по моловете.Когато ми се ходи по малка нужда и има някои около мен, просто немога да уринирам и проблема идва психиката ми...Незнам защо се получава така, разтърсих се в интернет и научих, че това е синдром на срамежливият мехур или нещо такова...В къщи го нямам този проблем, но ако усетя, че има някой около мен и може да ме чуе или нещо такова...просто е непреодолимо и немога да се уринирам колкото и да се мъча.Бях прочел някъде, че хората с този проблем, приемат ситуацията за заплаха или нещо от този сорт, при което мускулите се стягат/втвърдяват и немогат да се отпуснат.Много ще ми е приятно ако веднъж влезна в обществена тоалетна, и се изпикам на тези кръглите теоалетни закачени на стените като истински мъж забога..Не намирам решение на проблема, опитвам се да се успокоя, но нестава...Лошото е, че дори и да имам преграда около мен или каквото и да е било и никой да не ме вижда, ако има някой около мен пак нестава...Дори и хората около мен да са приятели, същия случай..На 16 съм, Момче.Ако имате някакви идеи,съвети или каквото и да е било с удоволствие ще ги приема.

Благодаря за вниманието и извинете за отнетото време.
Извинявам се ако има правописни грешки.

xXxAngerfisTxXx
01-22-2012, 18:53
и аз съм същия... просто трябва много да ти се ходи... тогава за 2 секунди и пръскаш като пожарен кран

bloodyF
01-22-2012, 19:35
казват се писоари и просто си затваряш очите и си представяш че си сам ...не знам как да ти помогна по друг начин..

cmonforonce
01-23-2012, 11:01
Angerfist, за жалост на мен ако ще корема да ми се пръсне, пак немога да се изпикам...
bloodyf, несъм го пробвал...Ще го пробвам възможно най-скоро, но се съмнявам да се получи...мерси все пак :)