PDA

View Full Version : Не им пускат защото незнаели как да си искат



FUNmaker
01-22-2012, 20:17
Здравейте аз съм момче здраво мислещо няколко пъти съм си говорил с приятелки и се изумявам когато ми кажат няма момиче което да не пусне на момче освен ако не знаел как да си поиска това е страшна глупост какво мислите вие ?

Sh@d0w
01-22-2012, 20:29
True, true.

MaLkaTa_LaDy
01-22-2012, 20:43
Не е глупост. Но в това "как ще си поиска" се синтезират тооооолкова много неща, че просто главата да ти се завърти. Така де все пак всеки си има летва, под която трудно пада, но стига някой да не е фрапиращо под нея, може да получи секс. Предполагам, че всеки има по някой адски громен приятел, на когото му се лепят всички момичета...

djipsito
01-22-2012, 23:13
Много здраво мислиш, авторе... ;д
Може би си го представяш като - "Искам секс" - "Добре, у нас или у вас ?"

Тва, което са ти казали не е глупост, така е.

darkyguy
01-22-2012, 23:19
Може и да съм малко по голям от автора на този пост но имам горе долу същия въпрос.
Защото може би поради това че съм стеснителен или наистина не мога да разбера в мен ли е грешката но явно "не знам как ще си поиска".

djipsito
01-22-2012, 23:32
Става въпрос да умеете да предразположите жената, да знаете как да се държите/говорите, да я ухажвате и т.н, за да си легне с вас. Много навързани неща са. "Жените обичат с ушите си, мъжете - с очите".

SisiStrange
01-23-2012, 07:00
Дори, честно казано стеснителните момчета по-имат шанс с някое свястно момиче (не с кифла). Има нещо много мило в момче, което хем е срамежливо, хем си личи, че те иска.

Всичко е в подхода, в начина, по който караш едно момиче да се чувства, в това доколко е спокойна и отпусната с теб. Значение има как скъсяваш дистанцията, как и ставаш по-близък от другите и още много неща.

Звучи като нещо сложно, а всъщност хич не е.

anonymous708973
01-23-2012, 07:05
С изключение на това, че грам не обичам срамежливи момчета, съм съгласна с останалото от поста на Sisi.

Казаното е вярно. Съдя по себе си. Не са ме убеждавали "да пусна", но за секс при условия, които не ми допадат, е ставал номерът. Някой горе каза, че се включват много неща в това искане. Правилно. Накараш ли една жена да си го иска, в кърпа ти е вързана. Женското съзнание много обича да се подиграва със собственичките си.

darkyguy
01-23-2012, 09:58
Баси още веднъш доказателство че женското съзнание кара жените да правят нещата по много по сложен начин от мъжете. ;)

Vlado93
01-23-2012, 15:52
True, true.

:) 10 букви