PDA

View Full Version : Няколко въпроса към нежната половина :)



Anonimen358
01-22-2012, 21:09
Здравейте, искам да попитам няколко неща, които не са ми много ясни, но искам това да се промени :) Какво точно представлява оргазъма "клиторен" при жените ? Когато съм "там доло" и извършвам плавни движения с език около "него" тя започва да изпитва удоволствие, след продължително действие от моя страна не само там, но и допир на гърдите и едновременно тя казва, че удоволствието се засилва докато достигне до пулсация в нея област, секунди след тази пулсация, когато е докосна там, тя описва чувството по-скоро вече като леко дразнещо "с една дума като я докосна тя подскача, след като е свършила пулсацията". Това оргазъм ли е ? Имам и втори въпрос :) при секс без презерватив и еякулация "вътре" в нея тя усеща ли ? И когато се изправи следва ли да има "теч" ? Благодаря предварително !! :)

HolyShit
01-22-2012, 21:13
Не..Как бе..........

Когато се изпразваш не трябва да тече никаква сперма..... Никъв теч.. Едно такова като захарни буци излиза.....

SisiStrange
01-22-2012, 21:14
1. Клиторният оргазъм е оргазъм, дошъл от клитора.
2. Според мен свършва.
3. Да, усеща.
4. Да, ще изтече. Няма къде да иде тая сперма освен навън.

Sh@d0w
01-22-2012, 21:15
1. Клиторният оргазъм е оргазъм, дошъл от клитора.
2. Според мен свършва.
3. Да, усеща.
4. Да, ще изтече. Няма къде да иде тая сперма освен навън.

words of a wisegirl ...

Anonimen358
01-22-2012, 21:17
А, трябва ли, когато свършва да излиза течност от нея ? или това е при вагинален оргазъм ?

SisiStrange
01-22-2012, 21:28
Е, когато свършва може да се овлажни малко в повече.
Ако те изпръска, значи скуйртва.

Anonimen358
01-22-2012, 21:32
Е, когато свършва може да се овлажни малко в повече.
Ако те изпръска, значи скуйртва.

Ммм, това ми е познато "скуйртва" , но това при кой от двата от оргазъма е ?

DragonLady
01-22-2012, 21:33
Е, когато свършва може да се овлажни малко в повече.
Ако те изпръска, значи скуйртва.

+1
Само да вмъкна че скуйрта е сравнително рядко явление, но има и такива жени ;)

Anonimen358
01-22-2012, 21:35
Стана ми доло-горе ясно това пулсиране всъшност е оргазъм "тя свършва" искам да попитам вярно ли е, че вагиналният оргазъм е невъзможен при момичета в смисъл такъв изисква по-голяма възраст ?

anonymous708973
01-23-2012, 07:08
Невъзможен не е, просто е много трудно да се постигне, защото се изисква нещо средно между супер концентрация и пълно отпускане. Един неправилен звук (примерно, някой да тропне вратата на блока) или движение и усещането е заминало.

marilyn
01-23-2012, 07:58
Стана ми доло-горе ясно това пулсиране всъшност е оргазъм "тя свършва" искам да попитам вярно ли е, че вагиналният оргазъм е невъзможен при момичета в смисъл такъв изисква по-голяма възраст ?
Не, не вярно, че вагиналният оргазъм е възможен само при по-големи момичета. Може би по-опитни, които са опознали тялото си и знаят какво им харесва и как да им бъде доставено удоволствие. :)

DragonLady
01-23-2012, 09:42
Не, не вярно, че вагиналният оргазъм е възможен само при по-големи момичета. Може би по-опитни, които са опознали тялото си и знаят какво им харесва и как да им бъде доставено удоволствие. :)
Дори по някога не е задължително и да са по опитни. Първият си вагинален оргазъм получих някъде между 15тият и 20тият ми сексуален акт.

marilyn
01-23-2012, 09:45
Дори по някога не е задължително и да са по опитни. Първият си вагинален оргазъм получих някъде между 15тият и 20тият ми сексуален акт.
Като цяло да, аз също не бях хич опитна като получих първия си оргазъм, но говорех принципно. :)))

Anonimen358
01-23-2012, 11:48
А, какво е чувството при вагиналният ?

Yligyfrena
01-23-2012, 12:34
Не..Как бе..........

Когато се изпразваш не трябва да тече никаква сперма..... Никъв теч.. Едно такова като захарни буци излиза.....

Хаха.. палячо стига си пускал в на всеки темата такива глупости , с който се мислиш за много ВАРВЕЖЕН , ами си затвори устата защото си ми много в очите за скоро ошамаросване. И веднъж ти бях казал , ако изкаш пиши на лично ( че тука не му е мястото ) да видиш дали говоря празни приказки.

nicolle94
01-23-2012, 14:01
1. Клиторният оргазъм е оргазъм, дошъл от клитора.
2. Според мен свършва.
3. Да, усеща.
4. Да, ще изтече. Няма къде да иде тая сперма освен навън.
+++++++++++++++++++1

Kriiska
01-23-2012, 14:06
Ами на нея и харесва, когато си "ТАМ ДОЛУ" , но чак пък оргазъм !? Жените го изпитват, когато правите Секс, а не, когато си долу !! ;)

MaLkaTa_LaDy
01-23-2012, 14:39
Аз не усещам нищо, когато свършва в мен без презерватив.

anonymous708973
01-23-2012, 19:59
Ами на нея и харесва, когато си "ТАМ ДОЛУ" , но чак пък оргазъм !? Жените го изпитват, когато правите Секс, а не, когато си долу !! ;)

Айде бе. Ти някога клиторен оргазъм имала ли си? Щото аз съм на път да го получа, още като му видя палавия поглед в стил "Искам да те лижа".

Лейди, сериозно ли не усещаш нищо?

DragonLady
01-23-2012, 20:07
Ами на нея и харесва, когато си "ТАМ ДОЛУ" , но чак пък оргазъм !? Жените го изпитват, когато правите Секс, а не, когато си долу !! ;)

Познавам жени, който могат да свършат само от френска ;)

anonymous708973
01-24-2012, 06:00
... за минута и половина.

Senns
01-24-2012, 17:44
Айде бе. Ти някога клиторен оргазъм имала ли си? Щото аз съм на път да го получа, още като му видя палавия поглед в стил "Искам да те лижа".

Лейди, сериозно ли не усещаш нищо? ++++++++++++