PDA

View Full Version : харесвам го много ,но той мен не..;(



cutee
01-23-2012, 14:35
има едно мом4е ,което харесвам много ,мисля че го оби4ам.. казах му ,но той ми каза 4е 'съм много готина и иска да сме приятели ,но не иска да сме заедно защото съм много малка" аз съм на 13(по4ти 14) ,а той е на 15 ..разликата не е много голяма а много хора са гаджета с по и 5 години разлика!! мисля 4е не иска за6тото съм грозна ,но много хора ми казват 4е съм хубава и ве4е съвсем се обърках хубава или грозна съм .. пла4а по4ти всеки ден ..никога не съм харесвала толкова много някой как да направя така 4е да ме харесва?? плс помогнете.. http://imageshack.us/g/714/img2017zc.jpg/ мои снимки и как да изглеждам по голяма? мерси много ;(

balu4ka
01-23-2012, 15:04
Чудя се само,да ти вярвам ли или не.На снимките видно,изглежда ,че момичето дори не е от България.Та,въпроса ми -това наистина ли си ти ,и кого се опитваш да залъжеш?>.</Както и да е !/

По темата:Да,малка си ,понякога няма голяма разлика ,но според мен при вас е голяма.Първо,защото той мисли ,иска други неща,защото явно и хурмоните са започнали да го тресат,а ти си на 13 -туку що навлизаш в поберитета.Мисля,че трябва да започнеш да учиш,малко повечко.Спри да се занимаваш с глупости,а и да е попитам ти хорското мнение ли слушаш?"4е съм хубава и ве4е съвсем се обърках хубава или грозна съм".Whateva -.-"

qkakukla2
01-23-2012, 17:03
ХАХА снимките не са твои НЕ ЛЪЖИ :D:D

Неможа ли само историята да публикуваш без фалшиви снимки?? Или и историята не е истинска?? Ние не можем да ти кажем ако не пуснеш ТВОИ снимки.

GLaDOS
01-23-2012, 19:36
Pathetic .

bebzgirl
01-23-2012, 20:28
Снимките не са твои. Само едно нещо ще кажа.Била съм в твоето положение,със същите години - Разликата не е във възрастта,а в мисленето.За съжаление трябва да си поблъскаш главата малко,за да го разбереш.

Seattle
01-24-2012, 06:37
бре, от де разбрахте че не е тя бе. Я някой да ме светне как се познава ;)

А по темата, за връзка се иска 2-ма. Намери си друг. Опитай пак след някоя друга годинка.

tItEufFf
01-24-2012, 09:59
Наистина как разбрахте? :о
На всеки му се е случвало това, ще го преживееш споко! Знам че си мислиш, че това е ТОЙ, че не може да има някой по-перфектен от него, че ще го обичаш целия си живот дори и той никога да не отвърне на чувствата ти. Ако това си ти наистина, не си грозна, но не може всички да те харесват само защото си сладка. Ще видиш някой ден когато някое свястно и добре изглеждащо момче ти каже че те харесва, а ти просто не. Някога просто няма обяснение ..

qkakukla2
01-24-2012, 17:19
бре, от де разбрахте че не е тя бе. Я някой да ме светне как се познава ;)

А по темата, за връзка се иска 2-ма. Намери си друг. Опитай пак след някоя друга годинка.

Лесно е ето снимка: http://prikachi.com/images/906/4304906t.jpg

DisappointedDreamer
01-24-2012, 17:23
Pathetic .

+1 Uh-huh!