PDA

View Full Version : Приятеля ми употребява марихуана ,как да го спра..



tseti
01-23-2012, 16:52
Здравейте.. С приятеля ми сме заедно от много отдавна и ми каза че употребявал марихуана и опитвал понякога и от другите видове наркотици..Искам съвет да ми кажете да го накарам да ги спре,защото един път го помолих а той дори внимание не ми обърна...Имам нужда от вашата помощ...

besso
01-23-2012, 17:04
Кажи му или ти или наркотиците. И наистина го мисли.

fluffy_^
01-23-2012, 17:15
Кажи му или ти или наркотиците. И наистина го мисли.

+ :)
Няма какво да се коментира повече ! besso каза всичко :D

BuBzzz
01-23-2012, 18:49
+ :)
Няма какво да се коментира повече ! besso каза всичко :D

Абсолютно!Повярвай ми,работи.Аз така накарах приятеля ми да спре да пуши цигари

SweetySmallDevil
01-23-2012, 18:57
Ултиматумите не са решение .. плюс това от тревата не се получава зависимост, или поне не лесно ... факт, че човек става леко спрял... това, че сте заедно не означава, че трябва да го променяш, ако иска да пуши, това си е негово решение ... в края на краищата, ако не си стигнала до решение, че искаш да си прекараш живота с този човек, остави го да живее както той самият смята за добре, всеки си има права над собствения живот и никой няма право да му се меси в решенията .. :)

thegreenzombie
01-23-2012, 19:09
и с какво ти пречи на теб факта, че от време на време пуши трева.. все едно, той да ти каже "или аз, или шоколада" 8-) ... не смятам, че ти си тази, която да му поставя ултиматуми и да го променя ;)

SwEeTMuFFiN
01-27-2012, 14:09
тревата не е опасна повечето през тая възраст пушат, дори и аз преди, ама сега не ме кефи. а за другите наркотици някои и тях опитват през тая възраст,дори и аз, ама ако не се закачат ще спрат в някой момент.