PDA

View Full Version : Проблем с килограмите



RetardedGenius
01-23-2012, 20:28
Значи хора .. на 12 години съм. Като бях на 6 отидох при баба ми. Тя беше направила мнооого сладки и тогава хич нямах граници в нищо. Оттогава надебелях. От малък съм спортист и адски много тренирам. Даже и сега ! Опитвам се всичко, но не мога да се накарам да отслабна и камоли не знам 1 наистина положителна диета. Началото на краката ми е голямо, имам в началото на крака много голяма подкожна мазнина, но надолу имам мускули на краката и съм си екстра, но в бедрата и нагоре си личи доста ... много се ядосвам за това, че съм дебел и мразя това. ОБИЧАМ СПОРТА и го практикувам абсолютно всеки ден !!! Моля ви .. мисля,че в този сайт-където са обществото на моята възраст ще ми помогне. Трябва ми стойностна диета,като не искам да е нещо от типа "цял ден яйца и за вечеря зелева чорба". Нещо което е малко и ефективно. Много ще съм ви благодарен ако най-късно до края на другия месец отслабна. Сега съм към 56 килограма и част от килограмите са мускулна маса и за това съм сигурен. Така , че искам не да сваля 20 хиляди килограма и да съм слаб, а да премахна подкожните мазнини навсякъде по моето тяло и вече сам да си изграждам релефа. На ден правя по 100 лицеви опори (10x10 серии, с по-малко от 1 минута почивка) и 75 коремни преси. Не е лъжа нищо тук и не искам всичкия този труд, който хвърлям по спорта да не ми се отразява на тялото като цяло. В училище съм от главните момчета, но САМО това ми куца - че съм дебел. Ще се радвам ако отслабна и ще се чувствам 10 пъти по-добре, защото ме е срам да ходя и на плаж с приятели.

HolyShit
01-23-2012, 20:39
Като прочетох на 12 години и останах до там.
Остави просто.....

RetardedGenius
01-24-2012, 05:18
Като прочетох на 12 години и останах до там.
Остави просто.....Да, знам че е опасно и за това искам някаква помощ, защото не мога да издържам вече .. и спокойно, тая година прая 13 не 12.

hamilcar
01-24-2012, 07:08
Хаха на 12, сега си в пубертета, тялото ти още много има да се променя. А ако толкова ти е мерак просто след 18 часа не се тъпчи като прасе и тичай всеки ден по 30-40 минути. Засега това ще ти е достатъчно.

RetardedGenius
01-24-2012, 12:21
Хаха на 12, сега си в пубертета, тялото ти още много има да се променя. А ако толкова ти е мерак просто след 18 часа не се тъпчи като прасе и тичай всеки ден по 30-40 минути. Засега това ще ти е достатъчно.Аз в училище нищо не ям .. за обяд също често не ям и обикновено си взимам по 1 ябълка и пия мнооого вода колкото да се заситя,а след 18 часа ям само каквото е сготвила майка ми. Както съм написал - имам тренировки и 3 часа не спирам да се движа.

loveca777
01-24-2012, 12:26
Ние се мъчим да качим маса , а то да стане клечо... ;d

RetardedGenius
01-24-2012, 15:23
Ние се мъчим да качим маса , а то да стане клечо... ;dНикога не съм бил клечка .. винаги съм бил едър, родил съм се 3,2кг и не съм бил дебел никога ! Гледал съм стари мои снимки и съм далееч по-добре от сега даже !

loveca777
01-25-2012, 11:11
приеми ,че си с едро-голямо телосложение
Просто костите са ти по-големи и си мислиш ,че си дебел пък не си
И това е по-хубаво

RetardedGenius
01-25-2012, 13:19
приеми ,че си с едро-голямо телосложение
Просто костите са ти по-големи и си мислиш ,че си дебел пък не си
И това е по-хубаво Знам, че е по-хубаво и се радвам за моята структура. Не е от това .. не съм чак толкова глупав, имам един познат на 15 години и е със големи кости - като моите, но не е дебел .. пълна машина е, докато аз примерно имам подкожни мазнини , ае да ги наричам СЛАНИНИ и знам това. Ся от съботата не съм слагал хапка нещо сладко или мазно... и май има ефект, мисля да продължавам така и май това е най-правилния избор ?

ThEKiNgG
01-25-2012, 14:41
Закуска гейнер и зоб

loveca777
01-25-2012, 17:03
Знам, че е по-хубаво и се радвам за моята структура. Не е от това .. не съм чак толкова глупав, имам един познат на 15 години и е със големи кости - като моите, но не е дебел .. пълна машина е, докато аз примерно имам подкожни мазнини , ае да ги наричам СЛАНИНИ и знам това. Ся от съботата не съм слагал хапка нещо сладко или мазно... и май има ефект, мисля да продължавам така и май това е най-правилния избор ?
Сладко е твърде силно казано
Не е нужно да се лишаваш напълно
Плодове яж за сладко
И много движение и спорт ; )

RetardedGenius
01-25-2012, 17:39
Сладко е твърде силно казано
Не е нужно да се лишаваш напълно
Плодове яж за сладко
И много движение и спорт ; )Ее да.. за закуска вече си взимам 2 ябълки + това тренирам тенис. Сега чакам само да се оправи времето и пак почвам с downhill-a :)

VDimitroff
01-31-2012, 19:29
...Брато,Downhill съм карал 3 години-буташ едно колело по чукарите 30 мин,и се спускаш 2мин-не е ефективно,ако ти се кара колело с цел отслабване,намираш си дълъг асфалтов път с наклон 7-8% и катериш...+ това downhill-а е доста опасен с всякакви възможни протектори карах и се сдобих,въпреки всичко с 1 педя белег на прасеца...и едномесечно куцане... :D

RetardedGenius
02-03-2012, 12:13
А някой може ли да ми каже как става тази магия. Днес закусвах 2 банана. На обяд направих серия от коремни и лицеви. Следях си килограмите постоянно на кантара. Той отчита с 2 кила повече и аз махам 2.5кг от това което пише. Преди да започна серията бях 62.9кг. След като направих първата серия лицеви бях 63 !!! А след всичкото гоня 65 кила. Захапах си устните и не знам какво става ТУКА ! :D СУПЕР СТРАННОТО ! ТОТАЛНО ограничих яденето, сладко не съм хапвал от 1 седмица вече, само плодове и това, което готви майка ми (в по-умерени количествa). Някой може ли да ми каже на какво се дължи това или аз се причислявам към лудите ?! :D

techkata
02-04-2012, 21:03
пич искаш да отслабнеш а никаде не пише височината и теглото ти ние не сме врачки с колко искаш да отслабенеш дай повече информация

RetardedGenius
02-05-2012, 09:40
пич искаш да отслабнеш а никаде не пише височината и теглото ти ние не сме врачки с колко искаш да отслабенеш дай повече информацияне бе никъде не съм написал .. 1.72 62кг

ShadyStyle
02-05-2012, 10:09
Лол 3 години по-малък си от мен, а си на моите килограми.. Ако искаш да топиш мазнини няма друг начин освен бягане...

HolyShit
02-05-2012, 10:27
Лол 3 години по-малък си от мен, а си на моите килограми.. Ако искаш да топиш мазнини няма друг начин освен бягане...

Лол? Сигурен ли си ? ....

Кардиото е последното нужно за топене на мазнини.

Интензивните тренировки с тежисти са винаги НЪМБЪР 1

techkata
02-05-2012, 11:10
в това време с бягане няма как да стане свалят се киограми лятото като бяга с найлон овит около кръста... за 12 годишен си доста едър лично мнение няма смисал да сваляш по добре се стегни тренирай сериозно и превърни всичко в мускул :)

HolyShit
02-05-2012, 12:00
в това време с бягане няма как да стане свалят се киограми лятото като бяга с найлон овит около кръста... за 12 годишен си доста едър лично мнение няма смисал да сваляш по добре се стегни тренирай сериозно и превърни всичко с мускул :)

Да превърне всичко С мускул :D :D xaxa

flawless_
02-05-2012, 12:41
Ако проблемът с наднорменото тегло продължава традициите на псевдо-прагматизма, то слаботията е вид експресионизъм, или както Сергей Павлинчук счита, нереалната независимост дава всички признаци на приближаването на поета към ориентализма. Можем да твърдим до втръсване, че бъдещето на поезията е в романтизма, без този факт да ни донесе по-пост-разностилно разбиране на следствията от проблемът с наднорменото тегло. Докато адекватната маниерност дава всички признаци на приближаването на поета към самомнителния плагиаризъм, бихейвиористичния псевдо-псевдо-екзистенционализъм е особена разновидност експресионизъм, което от своя страна е свидетелство за една масова илюзия, характерна само за психическите травми, които остават от проблемът с наднорменото тегло.

RetardedGenius
02-05-2012, 13:25
Да .. едър съм и когато бях на 5-6 години 35кг и не бях ДЕБЕЛ ! Едър съм, но сега съм и дебел - това ми е проблема.

HolyShit
02-05-2012, 14:01
От къде казахме,че си ?