PDA

View Full Version : Не издържам вече .. той я обича :(



mishona22
01-23-2012, 22:22
Искам да ви разкажа историята ми,защотоо ми писна да си държа всичко в мен .. Щее съм благодарна на тези,които прояват итнерес и прочетат цялотоо :)) Всъщност всичко започна на 9-април 2011 .. (рожденния ден на брат ми ) . Влязох в стаята и видях момчето .. простоо подозирах какво ще стане още от първия поглед, направо ми спря дъха .. не е от най-хубавите,но и аз не знамм каква е причината . Запознахмее сее , закачахмее сее , цялаа вечер ми обръщаше на мен внимание ии другите излязоха и останахмее само аз и той .. Той дойде до мен прегърнаа ме .. и ме целунаа .. после ми каза,че си има приятелка,която живее в Лондон , ноо много хора ми казваха че нямаа да издържат ( ноо ето вече стана 1 год откакто са заедно ) .. След товаа започнахме да си пишем ... по цял ден всякаква връзкаа .. бяхмее много близкии .. сеедно гаджетa, но той беше иии с нея.Така продължихме дълго като все повече и повече се сближавахмее .. Аз хлътнах по негоо .. Но изведнъж се скарахме .. едвам издържах 1 месец да не си говорим .. всички хораа мии казвваха,че той ме харесваа и не дава да се изговори и 1 лоша думичка за мен .. След това пак се сдобрихмее .. Ставахмее все по -близки и по-близки и аз все по -влюбена .. Един ден му признах всичко, но той ми казаа, чее аз съмм единственото момиче, което го интересува освен нея ... че би ии изневерил само с нея , че ме харесва , но не иска да я къса .. Просто аз сии мислех, че ще е многоо лесно - като приказкаа , защото винаги се е получавало това, което искам, но сега не знам защо ставаа такаа .. Пак почнахме да се виждаме целувки , чатове нещаа , емоций , тайни .. на 11 . 11. 11 отидох на рожден ден на негов приятел ,аз му пуснах .. на него за пръв път .. беше уникално, с правилния човек, но в неправилната ситуация ... Тя си дойде зимната ваканция и пакк се отдалечихмее .. едно момче многоо ме харесваше и тръгнахме и вече 1 месец ходиме, а те 1 година .. ии с него се скарахме мъничко .. смисъл изяснихме си нещатаа ... той ми каза,че иска нормална връзка, а на мен ми се късаше сърцетоо ... днес ми писаа ии аз му говорех гадно .. той веднага познаа .. Трябваше да му говоря грубоо .. иначее сеедно азз сии го чакам .. сигурно си е при мене .. Ноо не съм свикналаа .. хора цялата треперех, не знамм какво ми става с него .. мога и да кажа и че го обичам ....

Таа хора искамм помощ .. искам да го накарам да ми обърне внимание .. на недостъпна ли да се правя или какво ? Ии ще помоля ако някой има мнение в този случай и му се е случвалоо .. моля вии дайте си скайп .. искамм съветии .. искамм само да съм с негоо .. от 1 година вече го искам .. ако товаа го постигна някак сии ... всичко ще се промении .. аз не искамм да му го връщаа времето .. нито нищоо .. не искамм после да ме тъърси и не искам да ми отидатт чувстватаа ,,

umri
01-23-2012, 22:27
Искам да те застрелям.

mishona22
01-23-2012, 22:27
:D Давай ;х

DragonLady
01-23-2012, 22:32
Доколкото разбрах сега си с друго момче, нали така? Обичаш ли го това момче, с което си в момента или поне някакви симпатии и наченки на любов? Ако ти е само за клин клин избира в цел да забравиш другият недей! Първо, че по този начин го лъжеш и му даваш напразни надежди, и второ лъжеш и себе си играейки двойнствен живот.
Остави го тоя дето си ви върти две на пръста, накрая от двата стола на пода ще падне. Колкото и да го обичаш, явно той те има само за играчка и за секс, а и това да му пуснеш е било огромна грешка от твоя страна, при условие, че знаеш за приятелката му, мръсно и правиш и на нея и на себе си ( макар и сега да не го осъзнаваш )Пък и тоя с какви очи я гледа неговата не знам .... след тая изневяра, но то това е друга тема.
Най-добре първо се изясни сама със себе си към кой какво изпитваш и ако трябва остани сама известно време, без контакти с това момче и с новият ти приятел. Когато се осъзнаеш и чувствата към въпросният поизстинат и се изпарят, тогава вече се ориентирай към нова връзка с нов човек. Успех ти желая!!!

mishona22
01-23-2012, 22:42
Ами виж сегаа .. Към това момче, с което съм сега не изпитвам нищо .. Отначало мислех,че нещата ще потръгнаат , ноо не се получаваа, сеедно го използвам за утехаа и аз така мисля да остана самаа. Иначе знам,че правя мръсно на момичето , а даже я познавам .. общуваме, но тя не подозира абсолютно нищо и пред ддругите сме близки приятели с него . А за момичето.. ммного ме е яд, но просто така стана . Той ме подлъга и накрая аз останах сама. Все се надявах на това " след времее ще стане нещо" , но ето нищо не ставаа .. , аа той продължава да ме дразни да ми пише смс-и .. просто го имаа навсякъде .. Никога преди не съмм се чувствала така.

DragonLady
01-23-2012, 22:45
Прекъсни му на тоя всякакви контакти с тебе: триеш го от скайпа, от фейсбука и от където другаде се сетиш. Отиваш в център на оператора на който си и му блокираш номера да не може да те търси повече. Това ще ти помогне да го забравиш!
А колкото до другото момче по-добре и за двама ви ( особено за него ) е да прекратите тази ваша връзка, преди да е станало късно > той да се влюби в теб и накрая да е наранен, а теб да те гризе съвестта, че си му разбила сърцето.

Георги
01-23-2012, 22:52
Прекъсни му на тоя всякакви контакти с тебе: триеш го от скайпа, от фейсбука и от където другаде се сетиш. Отиваш в център на оператора на който си и му блокираш номера да не може да те търси повече. Това ще ти помогне да го забравиш!
А колкото до другото момче по-добре и за двама ви ( особено за него ) е да прекратите тази ваша връзка, преди да е станало късно > той да се влюби в теб и накрая да е наранен, а теб да те гризе съвестта, че си му разбила сърцето.

Уу не мисля,че трябва да го блокирва ,трие и това с номера вече е лудо за мен.

Мисля,че му казваш,че го обичаш и искаш да е с теб,но щом предпочита нея е по-добре да не те търси ,защото те наранява по този начин ,ако е свестен ще разбере и ще спре,ако не му направи мръсно.Отиваш примерно той като е с приятелката му и казваш нещо от сорта "Нали щеше да я оставиш нали каза,че ме обичаш онази вечер в леглото" или нещо такова и ставаш и си тръгваш!!

djipsito
01-24-2012, 00:06
Уу не мисля,че трябва да го блокирва ,трие и това с номера вече е лудо за мен.

Мисля,че му казваш,че го обичаш и искаш да е с теб,но щом предпочита нея е по-добре да не те търси ,защото те наранява по този начин ,ако е свестен ще разбере и ще спре,ако не му направи мръсно.Отиваш примерно той като е с приятелката му и казваш нещо от сорта "Нали щеше да я оставиш нали каза,че ме обичаш онази вечер в леглото" или нещо такова и ставаш и си тръгваш!!

Да бе, сигурно... най-много да я намрази или да й се ядоса и въобще да спре да я отразява.. Тва са глупости за безсилни, безхарактерни хора. Не може вечно да става това, което на нас ни се иска. Насила не може, трябва да се примири.
И аз съм била в почти същото положение, ама не съм тръгнала да правя такива неща.

Както каза Лейдито, спри контактите си с него, ще видиш, че ще ти е много по-лесно. В началото ще ти се иска да говорите или да се виждате, ама тогава трябва да устоиш и да не се връщаш назад. С времето ще видиш, че е по-добре да не знаеш нищо за него.

Понякога просто няма смисъл да се хабиш.

sladkalady
01-24-2012, 04:35
Няма как да накараш даден човек да е с теб насила.Щом иска да е с приятелката си ,го остави и не поддържай никакъв контакт с него.

anonymous708973
01-24-2012, 05:45
Трябваа лии даа пишеш такаа?

Безкрайно дразнещо е, да не говорим, че се пише "пишем" (а не пишемЕ) и "говорим" (а не говоримЕ). Искрено се надявам да не говориш така, щото би могло да е причина момчето да ти удря игнора.

LeprikonA
01-24-2012, 06:16
получил е каквото е искал от теб, връща си се при сигурното като пълен задник, най-вече за онова другото момиче, а ти си се хванала с момче, към което нищо не изпитваш. за какво? само въвличаш друг човечец в цялата тъпа историйка, най-добре го остави, зарежи и онзи другия и си постой малко на задника. и сериозно - научи се да пишеш като нормален човек, да мислиш също няма да е излишно.

Sh@d0w
01-24-2012, 06:23
Добре бе, може ли толкова да не виждаш как те използва. Влюбен бил, имал чувства, романтика бла бла бла ама не иска да скъса с нея.

Просто си тъси някаква тръпка, докато е сам, нещо за секс и ти като първата глупачка си се вързала. Толкова ли не виждаш какви са намеренията му и какво се крие зад "влюбеното" му държание? Сигурно е първото момче дето ти обръща внимание и затова така отчаяно си се метнала на врата му. Мисли обаче с главата си, дали си заслужава, момчета има колкото искаш. Да не говорим, че отделно е боклук, че върти подобни номера зад гърба на приятелката си.

Понякога наистина ви се чудя на темите дето пускате...

SisiStrange
01-24-2012, 07:48
Трябваа лии даа пишеш такаа?

Безкрайно дразнещо е, да не говорим, че се пише "пишем" (а не пишемЕ) и "говорим" (а не говоримЕ). Искрено се надявам да не говориш така, щото би могло да е причина момчето да ти удря игнора.
Трябва да се съглася с това.

Godzilla
01-24-2012, 07:58
1 година те обича, но е с нея? Няма го тоя филм.

Или обича нея повече, а с теб си разнообразява сериозната връзка, или има някаква изгода от нея и затова не иска да къса с нея.

Прекъсвайки контакт ще го принудиш да вземе решение. Нямаш си и на представа колко силен се чувства един мъж, когато има вниманието на две жени. Толкова силен и уверен, че може да има и трета.

mishona22
01-24-2012, 08:50
Даа, първотоо момче, което ми обърна главата на 360 градусаа ... и което не ми обръща внимание. Иначе за друготоо момче ... да- ще го остаавя. Но отначало мислех, че ще потръгнат нещата,но ето не става ии по-добре да не го наранявам повече ... Иначе тя си идва само 2-3 ппъти някъде в годината. А за онзи .. познавам го много добрее и знам, че държи на мен .. но просто незнам каква е причината да е с нея .. тя е грозна, живее в Лондон , скучна е , а баща и е богат .. Знам,че трябва да се откажа .. да не съм толкова наивна , но ще ми е трудно. Приятелката ми дава съвет .. да се държа грубо с него и даа разбере, че не може да ме имаа , когато си иска , че не може ако стане нещо той да дойде при мен .. Както каза Godzilla , че мъжете се чувстват силни, когато имат вниманието на две жени .. а аз трябва да му покажа, че втората вече е out ... всички, които знаеха какво правимее, многоо ни се кефеха , бяхме хубава двойка , но не станаа ... Просто ми омръзна вече от него, а и имаме прекалено много общи приятели и всеки ден чувам за него къде е бил к'во е правил и т.н Следващата година .. моето училище ще е на 2 крачки от неговите .. ще ми е ужасно трудно ..

Godzilla
01-24-2012, 09:51
С грубото си държание няма да му покажеш, че си out. Точно обратното. Ще му покажеш, че ти пука.
Ако искаш да му покажеш, че те няма се дръж безразлично.

ImmortalForever
01-24-2012, 11:35
Проста си като за петима. По принцип не обиждам във форуми, защото не познавам човека, но ти направо чупиш тъпомера!!!
За ей такива кифли като тебе, дето не знаят кво искат и ходят и се правят на вървежни ( ау, той ме погледна и аз се влюбих) се развалят стабилни връзки.Имам приятел, който учи в Англия и ако разбера , че някаква ей такава ме прави на глупачка , зад гърба ми, ще им сменя физиономиите и на двамата, барем заприлича на нещо мръхлата смотана...
Няма да я изостави- НИКОГА!! Ти си просто ходещо нещо с дупка, рано или късно приятелката му ще разбере и слушай какво ще стане : Тя ще го остави, като всяка предадена жена, оня от няма и къде ще дойде при теб, щото все пак единствено при теб може да е 100 % сигурен, че е***е ще има.И въпрос, мойто момиче- като направите една година с него някой ден, как ти ще бъдеш сигурна, че той някъде другаде, не си пише с някоя друга, имайки предвид точно КАК е започнала вашата история?!?!?!Чувството за несигурност няма ли да те побърква, мислейки си , че той си има винаги по едно тайно резервно вариантче, на което казва , че НЕ може да те скъса, ама иска да тъче на два стана..??????????
Не ..чакай- пожелавам ти го!Да усетиш какво е да си на мястото на приятелката му...
И аз като "umri" умирам от желание да те гръмна :)

Георги
01-24-2012, 11:42
Е не е така,защо обиждате момичето.Тя не е виновна,че тоя е прост.Аз доколкото разбрах тя е на 14-15 години то тогава всички много ги обичаш и т.н .Намира си някой друг и това е, дори да няма чувства към него е така колкото да не е сама,това помага малко или много.Ако почне пак да те търси и да ти се обяснява му казваш,остави ме намира не те искам в живота си ако продължиш ще кажа на приятелката ти ,какво е имало и това е .Стегни се малко ;]]

ImmortalForever
01-24-2012, 11:52
Георги тук не опира въпроса до това на колко години е, а как точно постъпва.Понякога адски много се питам родителите не възпитават ли вече на морал?!Когато разбереш, че нещо няма как да бъде твое..ЗАБРАВЯШ!!!Къде останаха границите?Извинявай като малък те учат да не крадеш играчките на другите деца нали?Ми що като поотраснат някой недоизпечени кифли правят нещо такова , с тази прилика, че пак мислят това за играчки?Тоя е боклук, това е ясно, но съгласи се, че авторката е два пъти по -голям боклук, защото за миг се поставете на нищо неподозиращото момиче, което на 2000 км?На мен за нея ми пука, а тоя и авторката на сметището..Егати егоистичните разпоретини и парясници...Мислят само за собствените си полови пориви.. Извинявай...

Георги
01-24-2012, 11:55
Еми значи приятелката на този,която е в Лондон и тя е глупава,че си е намерила такъв приятел.Как постъпва? Никой не избира в кого да се влюби,то просто се случва !! Понякога нараняваш другите с това ти да си добре,но мисля,че трябва да си егоист за да получиш,това което искаш!!

ImmortalForever
01-24-2012, 11:58
Там е проблема.. Авторката още не знае "пикае ли и се", друго дали и се прави..Искам да задам абсолютен и конкретен въпрос към малоумното недоразумение на природата(авторката):

Идиотче, пича на колко години е/бих искала и на неговата сериозна приятелка да и знам годините????

Георги
01-24-2012, 12:00
ImmortalForever стига обижда хората :D :D :D аз разбрах,че е малка и това е глупаво като казвам обичам го искам да е само той и т.н .. ама човек се учи от грешките си !

ImmortalForever
01-24-2012, 12:03
Значи да тръгнем да изневеряваме на поразия със сульо и пульо , барем помъдреем от грешките си ?
П.С. Приех случая твърде лично, имайки предвид как бих се почувствала аз, тъй като съм нещо като приятелката на въпросния селянин..

Георги
01-24-2012, 12:06
Еми да така се случва лъжеш ,изневеряваш ,нараняват те и се усещаш,че не трябва да си такъв и да правиш тези неща ,понякога повтаряш грешките си при всеки е различно,но шанса !! Еми кофти ще се почувстваш нормално е :D ,ти гаранция нямаш дали ще е на 100000 км или в съседния блок или квартал,той/тя ако решил/а да изневерява ходи го/я спри !

Godzilla
01-24-2012, 12:08
Значи да тръгнем да изневеряваме на поразия със сульо и пульо , барем помъдреем от грешките си ?
П.С. Приех случая твърде лично, имайки предвид как бих се почувствала аз, тъй като съм нещо като приятелката на въпросния селянин..

Той ако иска да излезе от връзката ще излезе от нея по един или друг начин. Оная пък с какъв акъл си мисли, че може да задържи мъж на разстояние с чат и трикратно прибиране в къщи?

DisappointedDreamer
01-24-2012, 12:16
Като ти гледам писането и разсъждаването, ми идва не да те гръмна, а себе си да гръмна.

Първо подкрепям Пантерката - научи се как да пишеш. После, какво е това "тя е грозна, тя е тъпа, тя е скучна, не знам защо е с нея, а чакай, баща и е богат". Какво, по дяволите, е това разсъждение?

Повръща ми се. Отвратена съм - спала си с него, при положение, че той само те използва, а дори и да не те използва, си има приятелката, която макар и да е на 2000км разстояние от него, не означава, че веднага трябва да си разтвориш краката.

А сега, искаш и съвети да ти дадем, за да им провалиш връзката. "На недостъпна ли да се права"? Боже, къде си...

Ти трябва да порастнеш и да се ограмотиш. Колкото до него, той трябва да избере - между теб и нея. Не може така, да върти и двете ви. Не знам как въобще си се забъркала в такава ситуация, пък за капак си му и пуснала. Вече си се унижила.

I'm speechless.

BlueFace
01-24-2012, 12:23
Ноо и не искамм да се унижавамм

Малко е късно, не мислиш ли? Направила си си сефтето с обвързано момче, на което му се е преебало и понеже приятелката му е в друга страна, а той е пълен боклук, се нахвърля на 1вата наивна кифла, която му върже :? :? Така като го чуваш от страни се надявам поне малко да се осъзнаеш.


беше уникално, с правилния човек

Правилният човек?! Искаш да ми кажеш, че когато си си представяла първият си път е било с лицемер и двуличник, който също така е и страхливец? Колко трябва да си долен, за да постъпваш така като него. Той си се целува и е*е с теб, докато най- нахално лъже приятелката си и говори колко я обича и колко му липсва, защото не му стиска да я скъса... Как може да я погледне в очите след като е направил такова нещо...

Разбирам да спре да я обича, да говори с нея , да се изяснят и да скъсат и след това да те зарибява теб, но неговата постъпка е наистина долна.

А ти колко трябва да си наивна, не то тва не е наивност вече, то е глупост (без извинение)... Толкова да си проста, че да не виждаш как те използва и те върти на малкия си пръст, а ти му играеш по свирката.... :? :? Просто нямам думи :Х

И както казаха по-горе: Горкото момиче (приятелката на ония глупак, в който си "влюбена" ). Тя е жертвата от цялата ситуация...

ImmortalForever
01-24-2012, 12:25
Той ако иска да излезе от връзката ще излезе от нея по един или друг начин. Оная пък с какъв акъл си мисли, че може да задържи мъж на разстояние с чат и трикратно прибиране в къщи?

Повярвай ми няма да излезе.Привързан е и най-малкото му е удобна- има кой да го обича.Мъжете имат нужда да знаят, че там има някой , който винаги ще ги обича.
"Оная" има в повече акъл от авторката, при все , че е избрала да се образова в чужбина и очевидно това, че е грозна и прочее (пак според инфантилното мнение на т'ва същество)не и е попречило.И хайде да не ти отговарям на остатъка от поста как се поддържа връзка от разстояние , че лекция мога да ти направя ( не баш с тримесечно прибиране) и все пак "айде да не слагаш всички връзки на разстояние под общ знаменател" :)

DisappointedDreamer
01-24-2012, 12:26
BlueFace го каза най-правилно.

Godzilla
01-24-2012, 12:43
Повярвай ми няма да излезе.Привързан е и най-малкото му е удобна- има кой да го обича.Мъжете имат нужда да знаят, че там има някой , който винаги ще ги обича.
"Оная" има в повече акъл от авторката, при все , че е избрала да се образова в чужбина и очевидно това, че е грозна и прочее (пак според инфантилното мнение на т'ва същество)не и е попречило.И хайде да не ти отговарям на остатъка от поста как се поддържа връзка от разстояние , че лекция мога да ти направя ( не баш с тримесечно прибиране) и все пак "айде да не слагаш всички връзки на разстояние под общ знаменател" :)

Нищо не слагам под общ знаменател, но връзка от разстояние на 19 години е леко безсмислена. А и тя ще продължи още 4 години по тоя начин. Няма как да се случи освен ако не са договорени от родителите им.

Авторката не може да бъде държана отговорна за действията на момчето, което е решило да търси разнообразие. Тя се поддава на импулса си.

Все едно вие не сте били влюбени никога и не сте се чувствали безсилни. Ще направите всичко по силите си, че и още, за да получите това меко чувство, че мъжа, който искате е с вас.

Престанете да я обвинявате за неразбирателството между момичето от Лондон и това момче.

ImmortalForever
01-24-2012, 12:52
Я пак.. Значи примерно моята връзка, която влиза в третата си година "на разстояние" е договорена от родителите ни така ли? Интересно..Милите не се познават, но щом закостенялото ти мислене го казва - супер :)

DisappointedDreamer
01-24-2012, 13:03
Съгласна съм с ImmortalForever.


Няма как да се случи освен ако не са договорени от родителите им.

^Това са пълни глупости.

Godzilla
01-24-2012, 13:11
Я пак.. Значи примерно моята връзка, която влиза в третата си година "на разстояние" е договорена от родителите ни така ли? Интересно..Милите не се познават, но щом закостенялото ти мислене го казва - супер :)


Съгласна съм с ImmortalForever.
^Това са пълни глупости.

Хипербола се нарича.

Ама чакай да те питам ImmortalForever, защо мислиш, че ти не си в същата ситуация в момента? И през колко време го преодолявате това разстояние, колкото и да е то? До колко можеш да споделяш нещо с един човек по СМСи и Скайп?

ImmortalForever
01-24-2012, 13:15
Летим един при друг на всеки два месеца, чуваме се по скайп абсолютно всеки ден за не по-малко от 4 часа, стигало се е и от сутринта до късен следобед да не прекъсваме разговор !В останалото време непрекъснато си пишем!Някакви други цифри искаш ли?

BlueFace
01-24-2012, 13:22
Godzilla това, че ти не вярваш във връзките от разстояние не ги прави безсмислени или неуспешни... Вярно е, че за голям брой хора те не потръгват и приключват с раздяла, но дори и на 20 неуспешни такива връзки да има 1 успешна, все пак я има.

А това, което каза :
Авторката не може да бъде държана отговорна за действията на момчето, което е решило да търси разнообразие. Тя се поддава на импулса си. - са пълни глупости.
Естествено, че е виновна. Тя тази глава на раменете защо я има? Не е някое невръстно дете, че да не знае кое е правилно и кое не. Тя съзнателно ги е правила всички тези неща с него , докато е знаела, че той си има приятелка (без значение дали е в Лондон или на Луната...). Колкото и да го харесва ако има поне малко самоуважение и ценностна система, та дори и от елементарно възпитание няма да му се мята директно отгоре, а ще му каже :" Харесвам те, но не мога да имам нищо с теб преди да си изясниш нещата със сегашната ти приятелка. Аз имам достойнство и няма да бъда нечия любовница" (примерно).

Още повече, че момчето е пълен глупак (отново без извинение). Какво означава "неразбирателството м/у момичето от Лондон и това момче." ?! Няма никакво неразбирателство. Той върти двойни игри без тя дори да подозира. Една връзка (било тя от разстояние или не ) се гради на доверие и любов. Той с действията си предава и двете... Има си начин да приключиш връзка, от която си се изморил / нямаш вече чувства или каквато и да била друга причина и той не е да скочиш в леглото с първата хванала се на въдицата... :? Спрял си да изпитваш удоволствие от връзката, харесал си си друга, добре, случват се такива неща...Просто провеждате един сериозен разговор, разбирате се , късате, единият остава наранен, но това е живота, случва се. После си ходи си прави каквото си искаш, спи, с която си искаш, но за неговата постъпка не намирам по-точни думи от -жалка, долна, лицемерна, страхлива...


П.П. За една да успее една връзка от разстояние трябва и двмата партньори да са честни един с друг, да се обичат и да искат да са и да останат заедно. Трябва да знаеш, че това, което искаш е да си с този човек, да не те интересуват другите, защото ти си срещнал този/тази, който те прави щастлив/а. Хората си мислят, че такива връзки няма, защото бройят им сигурно е нищожен, но това не ги прави несъществуващи.

Godzilla
01-24-2012, 13:25
Летим един при друг на всеки два месеца, чуваме се по скайп абсолютно всеки ден за не по-малко от 4 часа, стигало се е и от сутринта до късен следобед да не прекъсваме разговор !В останалото време непрекъснато си пишем!Някакви други цифри искаш ли?

И пълноценна ли я чувстваш тая връзка?

А и онази не си идва по 6 пъти в годината, а по "2-3".
3 седмици виждане на година.

Ами айде представи си сега, че момчето е започнало да има съмнения дали иска това да е жената в живота му и е започнал да се оглежда. Защото ако се мъчиш с такава връзка, ще е най-добре да се ожениш/омъжиш после, защото цял живот ще си я блъскаш в главата със смесени чувства на яд и утеха за изминали спомени. Ако изобщо Интернет комуникацията може да се нарече реални спомени.

Скачаш прекалено остро към неправилния човек.

А обидите ти са много неприятни. Не мисля, че тя има нужда от точно това в момента. Има и по-любезен начин да споделиш мнението си.

По острата ти реакция разбирам само, че и ти имаш съмнения за подобна ситуация или си имала подобни изживявания.

Godzilla
01-24-2012, 13:33
Godzilla това, че ти не вярваш във връзките от разстояние не ги прави безсмислени или неуспешни... Вярно е, че за голям брой хора те не потръгват и приключват с раздяла, но дори и на 20 неуспешни такива връзки да има 1 успешна, все пак я има.

А това, което каза : - са пълни глупости.
Естествено, че е виновна. Тя тази глава на раменете защо я има? Не е някое невръстно дете, че да не знае кое е правилно и кое не. Тя съзнателно ги е правила всички тези неща с него , докато е знаела, че той си има приятелка (без значение дали е в Лондон или на Луната...).

Още повече, че момчето е пълен глупак (отново без извинение). Какво означава "неразбирателството м/у момичето от Лондон и това момче." ?! Няма никакво неразбирателство. Той върти двойни игри без тя дори да подозира. Една връзка (било тя от разстояние или не ) се гради на доверие и любов. Той с действията си предава и двете... Има си начин да приключиш връзка, от която си се изморил / нямаш вече чувства или каквато и да била друга причина и той не е да скочиш в леглото с първата хванала се на въдицата... :? Спрял си да изпитваш удоволствие от връзката, харесал си си друга, добре, случват се такива неща...Просто провеждате един сериозен разговор, разбирате се , късате, единият остава наранен, но това е живота, случва се. После си ходи си прави каквото си искаш, спи, с която си искаш, но за неговата постъпка не намирам по-точни думи от -жалка, долна, лицемерна, страхлива...


Аз никъде не съм отрекъл връзките от разстояние. Но не и на 17-19 годишна възраст. За мен, подобна връзка е безсмислена. Тогава, когато най-много бушуват хормоните и се изгражда характера, ти да седиш у вас и да мастурбираш пред Скайп.

Не, не е до толкова виновна, колкото я изкарвате. Тя гледа себе си. Единствената ѝ грешка е, че е спала с него, а не че има чувства.

Това за момчето не съм и няма да го отрека. Двойните игри са само и единствено за галене на егото му. Тук си има една, там си има друга, от която е много възможно да има и материална облага, щом баща ѝ има средства. Никой не иска да изпусне златната кокошка.

ImmortalForever
01-24-2012, 13:46
Сериозната приятелка на момчето е виновна до толкова, до колкото не проявява грам съмнение към селския бек. Наивността не е порок.Ако бях на нейно място единствено което може би до сега 100000 пъти да съм направила е да проверя да подпитам от тук от там, то с питане и търсене до Цариград се стига..Откъдето и да го погледнеш момичето е жертва, която не подозира нищо и я правят на глупачка.
Да, чувствам връзката си изключително пълноценна, никога не се е случвало да имам нужда от него и него да го няма, макар и през скайп.. Едва ли въпросните лирически герои от историиката имат такава, така че... нека замълчим.

Георги
01-24-2012, 13:54
А вие няма как да знаете,че момичето не си има някой в Лондон и това момче може да се съмнява в нея ,но да е свикнал до толкова, с нея и с това,че са близки и може да й каже всичко и не иска да се раздели с нея.Никой не е виновен според мен ,всеки е има причина за действията си.А за връзките от разстояние е пълна глупост за мен както някъде бях чел връзка от разстояние е като обяд по телефона.Не е същото да много по-искано и желано е ,но не е така както трябва да бъде и доверието рано или късно се губи.Не е ли до тебе да се карате,да се биете,да плачете ,а не когато имаш нужда и ти е гадно да му ревеш по-скайп или по телефона .Момичето се е влюбило просто в грешното момче !

SisiStrange
01-24-2012, 13:55
Заставам твърдо зад всяко мнение на ImmortalForever досега в темата. Аз не съм в такова положение, виждам си се с приятеля ми всеки ден, но мога да се поставя на мястото на момичето и наистина е ужасно тъпо. И момчето е лигльо, и авторката е тъпо същество във висша степен. Не знам какво я защитавате дори. Вие изказа и само забележете. Зад монитора, ако не седи някое изрусено, нагло същество, което отваря учебника, колкото да си копира страниците за пищови в училище, ще се гръмна. То само по начина на изразяване и глупостите, които пише, е ясно като бял ден, че мозъка и има не повече гънки от дъска за гладене.
Останалото въобще няма да го коментирам. От "краденето" на гаджета няма по-жалка история на света.

BlueFace
01-24-2012, 13:56
Godzilla само не разбрах какво общо има изграждането на характера със връзките от разстояние?

П.П. Егоизмът и алчността не са хубави качества и не са оправдание за постъпките и на двамата.

П.П. 2 Не ме разбирайте погрешно - всеки човек трябва да бъде егоист (разбира се в границите на нормалното, защото всичко в прекалено големи количества е лошо), защото в тази реалност, в която живеем ако сам не се грижиш за себе си, никой няма да го направи вместо теб. Но това важи за ситуации много по-различни от любовната драма, която коментираме в тази тема. Тук става въпрос за липса на морал и ценностна система, а не примерно за извоюване на повишение в работата.

djipsito
01-24-2012, 14:10
Едва ли въпросните лирически герои от историиката имат такава, така че... нека замълчим.

Защо пък да нямат ? Не разбирам как така говорите на изуст без да знаете нищо. Откъде пък сте сигурни, че момичето не знае и че не прави и тя такива неща ? И откъде сте сигурни, че не са се разбрали така те двамата ? Тва, че вие не приемате "отворените връзки", нищо не означава.

Ако този беше точен пич, дори авторката да му се слага и да му се кикери, той е можел да я отреже, а не да се възползва от тва, че тя е лапнала по него. Тя гледа себе си, като я кефи да е втора цигулка или пък си мисли, че е много специална и ще го накара да остави "оная от Лондон", да си троши главата сега. Нещата не са такива квито си ги представят някои хора.

Godzilla
01-24-2012, 14:16
Godzilla само не разбрах какво общо има изграждането на характера със връзките от разстояние?


Ти как би изградил/а характера си със стояне пред компютъра в Скайп по цял ден? Като нямаш взаимоотношения с половинката си в социална среда? Като трябва да споделиш на някой, споделяш на Скайп. Като искаш да прегърнеш някой, прегръщаш подаръците си. Кавги - по Скайп. Целувки - по Скайп. Разговори - по Скайп. Секс - няма. Мастурбиране - по Скайп.

Не го разбирам. Ако не мога да я прегърна и да заспя с нея в ръцете си когато поискам - не го чувствам като връзка. Някакво разстояние да ме отдалечава от момичето, което обичам - не е приемливо за мен.

Хората са същества, които обичат да докосват това, което харесват. Не ме кефи много да пипам обектива на камерата и да "чувствам" половинката си. Не го разбирам.

А за мен лично, ако тая връзка се провали по някое време (а още по-лошо - след като разстоянието изчезне), толкова много ще ме е яд за изгубеното време, че и представа си нямаш. 3-4-5 години загубени главно в Скайп за нещо, което спокойно можеше да е и приятелство.

Но това не е темата на разговора.

mishona22
01-24-2012, 15:00
ImmortalForever аз ти пожелавам някога ти да попаднеш в такава ситуация , да усетиш чувството и унижението .. все си казвах , че надеждата умира последна :) Да не мислиш, че съм искала да съм " втора " .. да не мислиш , че ми е било приятно .. то простоо се случи .. влюбих се .. никой не избира в кого да се влюби ! А и тя нее е света Мария .. И тя сее беше целувала с някакъв там в Лондон , но се разбра ии даже не съм му го казалаа това . Ии тя е колкото мен .. на 16 съм, а той е наа 17 и половина някъде .. Георги и Godzilla благодаря ви , явно само вие сте ме разбрали най-точно .. и момиче това не води до възпитанието на родителите, а до чувствата и не мисля единствено за "собствените си полови пориви ".. направих го само веднъж и няма да се повтори,първо защото бях мъничко под влиянието на алкохол,а второ защото знамм, че беше грешка .. нноо всеки прави грешки нали така ?? И каза, че незнам каквоо искам .. Много добрее знам какво искам ;) Пък и аз ли гоо целунах първа .. аз ли гоо потърсих след тая целувкаа тъпаа - НЕЕ , аз се поддадох на чувствата си .. На всеки се е случвало да се чувства безсилен в даден момент .. Ноо те сее карат тя му досаждаа той е говорил дори за нея пред мен .. Разказвал ми е .. той не обича такъв тип жении .. можех да му дам много .. нямаше да копнее да прегърне половинката,но да не може .. нямаше да се чувства самотен и да и праща целувки по камерата и винаги съм си мислелаа, че имаа нещо , заради което той е с нея , нещо странно , от което него го е страх. Баща и е излязъл от затвора. Братовчед и я пази ужасно многоо, но пък с него смее някакви роднини охх незнам ... ии незнамм какви саа тези определения " селянин" " селски бек " " кифла " да всеки има право на мнение , но се съобразява какво говории, така че не ми говори точно ти за възпитание и държание, че ти даже не мее познаваш (wait) SisiStrange не си прави изводи сама аз ще ти кажа .. не съм изрусена, уча достатъчно, повечето оценки са ми високи, не съм кифла,даже може да кажа , че и не съм с прекомерно самочувствие .. мразя кифлите и курвите .. Все някога и вие ще попаднете в някои триъгълник и ще усетите чувството, а на мен ми се случи доста рано :(

DisappointedDreamer
01-24-2012, 15:04
Айде бе, и това, че баща и е излязъл от затвора е причината той да е с нея? Каква е тая връзка със страх?

По същата логика мои приятели и бивши гаджета не биха никога ме зарязали или предали, защото родителите ми са еди какви си, имат право да носят оръжие и са отлични стрелци.

Това са пълни дивотии.

crowberry
01-24-2012, 15:27
God.. I don't want to live in this planet anymore.

Рядко пиша мнения и като цяло само наблюдавам, ама няма как да не го кажа. Ти тъпа ли си? Той говори за нея, тя му досаждала..бла бла. Ми за к'во не я скъса като толкова го товари? Другото, което не доумявам е как не виждаш "А и тя нее е света Мария .. И тя сее беше целувала с някакъв там в Лондон , но се разбра ии даже не съм му го казалаа това " (Боже.. правописа ти). Не ти ли хрумна, че може да и отмъщава. Не се изненадвай..и такива ги има. Ако беше мъж на място нямаше да е още с нея, заради измислената история с бащата и братовчеда. Той да не е женка да се влияе от такива неща. Прекрати връзка с това момче. За твое добро го казвам.

mishona22
01-24-2012, 15:34
Еми ето де и аз това се питам 'защо не я скъса',но той не знае,какво е направила. А за правописа- къде видя грешка? |(

SunnyWinter
01-24-2012, 15:47
Моля те, спри да удвояваш почти всяка гласна буква в думите си. Страшно дразнещо е.
Сега по темата: Защо изобщо поддържаш контакт с въпросния? От това, което написа досега разбрах само, че те използва, и то съвсем открито. Според мен към него чувстваш само временно увлечение. Може и да греша, но начина, по който те използва.. :( Би трябвало да ти е ясно, че е само заради едното е***е. Според мен трябва да преустановиш всякакъв контакт с този човек. Той те има за играчка.

Георги
01-24-2012, 16:07
Абе я оставете момичето намира.Влюбила се е прецакала се е искаше съвет не да я обвинявате.Вижте какво хубаво момиче как може човек да я нарича глупачка,простачка,курва и т.н..спрете се малко !!

mishona22
01-24-2012, 16:20
Блааагооодаааряяяяя тиии, Георгииии !!! ..SunnyWinter така съм свикнала.. не можеш да ми кажеш как да пиша :) И да ти отговоря на въпроса (въпреки че го казах това вече) " Защо изобщо поддържаш изобщо контакт с въпросния " - защотоо съм влюбенааа .. ии не беше само за едното е***е , но както и да е ;) Решила съм какво да правя

SisiStrange
01-24-2012, 16:37
Извинявай, но няма да повярвам, че човек с твоя правопис има шестици в училище. Освен, ако не е попаднал на изключително милостиви учители. А това, че не си изрусена, не променя факта, че си с 2 кила грим и определено не променя постъпките ти. Като цяло много мразя да съдя хората само по изгледа им във форума било то снимки или определени постове, но точно в случая не мисля, че греша.
Що се отнася до попадането в триъгълника и как никой не избира в кого да се влюби, това са клишета. Избираш много ясно. Човек трябва да има някакви граници. И на мен ми се е случвало да попадам в ситуации, в които искам да направя някоя глупост, но никога не бих прекрачила черта, която засяга самоуважението ми, както правиш ти дефакто. За това, че човека е обвързан, до някъде иди дойди. За момичето може би е по-добре да се отърве макар и по болезнен начин от някой такъв. Аз се чудя обаче теб къде ти е ума да се набуташ при него?

mishona22
01-24-2012, 16:53
Охх ... по-заядливи и негативно настроени хора не съм виждала до сега :| Сега и за грима ли да ти обяснявам и за шестиците. Къде видя грешки, освен че удвоявам на някои думи,буквите.Така съм свикнала.. малко разнообразие :D скучни хора. Търсите и най-малката грешка. Безгрешнии няма.

DisappointedDreamer
01-24-2012, 16:56
Разнобразие би било да се опиташ да ни впечатлиш с богатият си речник и хубавото, безпогрешно изказване.
Ама да ми пишеш тааакааа или пъъък тАкА, и после да наричаш нас скучни е тъпотия.

mishona22
01-24-2012, 17:02
Хахаа ... не комбинирам голями и малки букви :D ии мисля че темата не е за правописа ..

SisiStrange
01-24-2012, 17:09
Не търся грешки и общо взето много не ми пука какви оценки изкарваш или колко фон дьо тен изливаш отгоре си. Добро впечатление винаги ще прави човек, който пише нормално и изглежда естествено. Пуснала си тема, искаш мнения. Моето мнение си го казах вече специално по темата ти. Дори най-добронамерено не мога да ти дам друг съвет освен този да се отдръпнеш. Лично аз си мисля, че ще прави същите задкулисни игри и с теб. Ако просто беше недоволен от връзката от разстояние човек, който си е харесал друго момиче, щеше да я скъса и да си продължи с теб. Така правят свястните момчета.

ПП. Откъде накъде си мислите, че влагате разнообразие като пишете таакаааааааа или ТаКаААА и прочие? Човек се усмихва, когато види нещо красиво изказано, с подходящите думи, с някой и друг пунктуационен знак.

Cold_Tearsss
01-24-2012, 17:16
/\ Поклон.

LeprikonA
01-24-2012, 17:21
мразя кифли и курви, изглеждам като такава, амаа пиишаа еей таакаа.

всичко ти се връзва знаеш ли. ама напълно, перфектно ,идеално.

Goddess
01-24-2012, 17:23
Изобщо не знам какъв е проблемът, разискващ се в темата. Просто и аз спрях да чета след като видях пииисаанетоо таакааа!!! Бавно развиваща се ли си, каква си ?!

anonymous708973
01-24-2012, 17:47
Къде видя грешки, освен че удвоявам на някои думи,буквите.
Че само тук имаш две грешки?

Че не слагаш запетая пред "че" или като изброяваш? Визирам първия ти пост.

mon4eto
01-24-2012, 17:51
Това ми напомня за себе си , преди няколко години , когато чаках едно момче , разигравах груго и накрая нищо. По-добре не се занимавай , щом оня държи на лондончанката , ти винаги ще си на второ място. Не смятам , че е удачно за теб да се унижаваш по този начин. Ти си решаваш! Успех!

mishona22
01-24-2012, 17:55
Амии да ти кажа,че този съюз понякога е "придружен" от други думи(съюзни думи), които образуват заедно съъс съюза една цялостна връзкаа м/у отделни прости изречения в сложното...Та именно в тези случаи задължителната запетая се пише не пред "че", а пред целия израз, както в случая .. Няма как да напиша "Къде видя грешки, освен , че удвоявам на някои думи,буквите. " .. :) Иии в твоя отговор.. това не са въпросителни изречения, та да слагаш въпросителен след тях :) Така че, да не гледаме грешките на другите (които даже не са грешки) , преди да се погледнем нас .. пф

Biskfitka
01-24-2012, 18:02
mishona22 Дори и да разбере,че тя се е целувала,няма право да й се сърди след простотиите,които той е направил !!!
И представи си,той може да я обича,явно е бил достатъчно време на сухо,видял е,че си наивна и си е намерил с кой да си легне.Ако е искал е щял да я остави заради теб ;)

Георги
01-24-2012, 18:22
Да,да ,да глупости това,че е спал с нея не го прави лош,нито прави нея лоша!! Хората правят грешки,за него е грешка,за нея не е ,защото се е влюбила в него.Случва се и на най-добрите,кофти е хората изневеряват,нараняват ама е така ,стига обиждахте и й казвахте как пише ,как изглежда и т.н.Ще си прави каквото иска,аз не мога да разбера ,защо трябва да се заяждате и да обиждате ,постоянно по-добри ли се чувствате от нея,седнали зад компютри по цял ден, с връзки от путка си майчина оф ..смятай какви работи просто ;;xx

Cold_Tearsss
01-24-2012, 18:26
Ех, колко сте гадни. Хормоните я гонят и при Вас е било така. Просто я помолете да пише разбираемо. Peace.

fenasf
01-24-2012, 18:34
Познавамммм еднаааааа детооооо говориииии такааааааааа иии многоооо меее нервиии

BlueFace
01-24-2012, 18:50
Толкова ли не можете да си го набиете в главите, че няма никакво значение той какво правил, приятелката му какво правила и т.н. Спрете да гледате другите, всеки отговаря за собствените си постъпки и изборите, които прави. :?

Разбрал, че приятелката му се целува с друг в Лондон. Тогава какво прави още с нея?! И това, че баща й бил в затвора няма абсолютно нищо общо.

Влюбването не е равно на mind control! Вие го изкарахте все едно човек докато е влюбен няма контрол върху действията си и не може да разсъждава трезво. :? Но нека приемем, че си се влюбила (въпреки че тази ваша "любов" много добре я познавам...). И какво от това? Правилно ли е да се целуваш с обвързано момче? Правилно ли е да правиш секс с него? Аз не мога да намеря друга основателна причина да направиш всички тези неща освен наивно и глупаво лапешко мислене. "Любовта" ти към него не е оправдание...Осъзнай грешката си вместо да се опитваш да се изкараш невинна или да прехвърляш вината на някой/нещо друг/о. Само когато го направиш това ще можеш да се поучиш от нея и да не я допускаш пак.

А относно писането: УЖАС!! ПЪЛЕН УЖАС! Може да няма много правописни грешки, но най-дразнещото е кифленското удвояване на всяка втроа буква. Претендираш, че не си кифла, а пишеш точно като такава. Казваш "Свикнала съм" . От къде?! В училище, до колкото съм запознат, все още преподават книжовен български език, в който няма произволно удвоени букви. Не съм срещал и книги написани по този начин...
Наистина да ти се четат постовете е мъчение. Няма естетичен вид, беден речник, излишни многоточия след всяка 2ра дума и има ли смисъл пак да споменавам заа тоозии начиинн наа писаанеее

djipsito
01-24-2012, 19:06
Мале тука ше кажеш, че голяма част от форума страда от липса на секс, деба..

mishona22
01-24-2012, 19:07
:D :D Мале мале.Ще си замълча за кусурите ви в писането ми и незнам как го определяте,като "кифленско писане" говорите точно като баба ми. И за 10 път ще кажа, че той НЕзнае, че тя се е целувала с друг,даже преди той да го направи с мен. И не е ли така - " Не е виновен този които яде от баницата, а този които му я дава " Аз не казвам кой е виновен и кой не е. Просто се случи.Нямам машина на времето,та да се върна назад.

crowberry
01-24-2012, 19:08
Бе ти добре имаш добър успех, ама от кога оценките са мерител за интелигентност..

ПС: не знам се пише..

fluffy_^
01-24-2012, 19:10
Спрете да се карате бе!

По темата: Ако искаш да си нечия РЕЗЕРВА . Добре нямаме нищо против = ) ! повече няма какво да се каже

BlueFace
01-24-2012, 19:17
Кой е по-глупав - глупакът или този който го следва ? End of story!

П.П. djipsito по-скоро голяма част от форума страда от липса на ценностна система.

Godzilla
01-24-2012, 19:34
Да,да ,да глупости това,че е спал с нея не го прави лош,нито прави нея лоша!! Хората правят грешки,за него е грешка,за нея не е ,защото се е влюбила в него.Случва се и на най-добрите,кофти е хората изневеряват,нараняват ама е така ,стига обиждахте и й казвахте как пише ,как изглежда и т.н.Ще си прави каквото иска,аз не мога да разбера ,защо трябва да се заяждате и да обиждате ,постоянно по-добри ли се чувствате от нея,седнали зад компютри по цял ден, с връзки от путка си майчина оф ..смятай какви работи просто ;;xx

Това, че е спал с нея може и да не го прави най-лошия на света, но това не е само едно спане, а 8 месеца зарибявки.

Винаги съм твърдял, че емоционалното отдаване на друг е много по-голяма изневяра от физическата.


ПС: не знам се пише..

Каза човека, който живее В планетата Земя.


God.. I don't want to live in this planet anymore.

Първия път се сдържах, но като направи забележка - просто не успях.

Георги
01-24-2012, 19:38
Да по-голямата част страдат от липса на секс да им го сложат по един път и да млъкват.Как писала какво правила хаха ебати тварежните хора ..
Godzilla еми да така е еми шанса всички са лоши то добър човек няма било му е яко на човека той е на 17 години ще си прави кефа,момичето се влюбило в грешно момче прецакало се .. такъв е живота какво обиждат направо ебахти нямам думи ..

crowberry
01-24-2012, 19:41
^Тц. Добре.

Та.. Наистина ограничи контактите си максимално с това момче. Просто не вярвам да ти е приятно да свириш втора цигулка. Намери някой, който ще иска да е само и единствено с теб и то не само заради едното е*ане.

LeprikonA
01-24-2012, 19:46
Георги, айде да си я зарибяваш на лични, че стана повече от очеизвАдно.

Георги
01-24-2012, 19:56
хаха да е и аз като вас ще почна по нета връзки и да се обичаме много хахаха успокой се маняк зарибявам я само това ще е просто сте прекалено груби !!

BlueFace
01-24-2012, 20:07
Георги , не усещаш ли, че коментарите ти нямат никаква тежест написани така неграмотно? Лично за мен е трагично и тъжно човек на 21 да пише по този начин...Аз коментирам пунктуацията на хората, защото някой ден като завършат училище тия хора ще започнат работа и ще заемат някаква длъжност (била тя малко или много отговорна) и ще е плачевно да не могат да пишат грамотно на родния си език. С това си писане излагате себе си.

А относно забележката ти, че сме груби- не сме, просто истината боли ;)

Godzilla
01-24-2012, 20:08
А относно забележката ти, че сме груби- не сме, просто истината боли ;)

Истината боли, но може да се поднесе и по по-леки начини. Особено в такива моменти, какъвто е този за авторката.

Георги
01-24-2012, 20:12
Георги , не усещаш ли, че коментарите ти нямат никаква тежест написани така неграмотно? Лично за мен е трагично и тъжно човек на 21 да пише по този начин...Аз коментирам пунктуацията на хората, защото някой ден като завършат училище тия хора ще започнат работа и ще заемат някаква длъжност (била тя малко или много отговорна) и ще е плачевно да не могат да пишат грамотно на родния си език. С това си писане излагате себе си.

А относно забележката ти, че сме груби- не сме, просто истината боли ;)

Излагам себе си? Не мисля така,вие се излагате като обиждате 16 годишно момиче ,за нещо което е напълно нормално на нейната възраст.Кофти е това,че тоя си има приятелка,ама като се е влюбила какво да прави? А относно писането бях си легнал и не стигах всички копчета :D и така ми беше по-лесно да го напиша.Не съм на 21 не знам как го реши,груби сте защото това е сайт за проблемите на хората и на по-младите ,които имат нужда от съвет от някой ,който може би е минал през това,а не да ги опрекват за грешките им!

SisiStrange
01-24-2012, 20:15
^^ А пък относно забележката за секса се смяхме с моя доста.

Така е. Това, че си изказваш мнението, което не се харесва на някой и че държиш на правописа, значи че не ти стига секса. Йес бе. :lol:

BlueFace
01-24-2012, 20:20
Истината боли, но може да се поднесе и по по-леки начини. Особено в такива моменти, какъвто е този за авторката.


Така е, не споря. Но лично аз съм на мнение, че когато й се каже всичко в прав текст би имало най-голям шанс тя да се замисли върху ситуацията и постъпките си, да погледне реално на нещата, нещо като wake up call.
Ако си спомняте въпросът и в началото беше как да се задържи с този човек, който си има приятелка, която лъже, а се зарибява с нея (и какво ли още не правят) в продължение на месеци, без да предприеме някакви действия да прекрати връзката си, а ги върти и двете. Според мен всичко, което написахме в темата беше с цел да и помогнем и ако седне да се замисли върху това, което сме и написали, дори и написано по-агресивно и грубо, ще може да си вземе поука.



Не мисля така,вие се излагате като обиждате 16 годишно момиче ,за нещо което е напълно нормално на нейната възраст.

В този пост обясних, защо коментарите ми са от части агресивни и груби , но не мисля, че това е нормално ,за която и да е възраст. Няма безгрешни хора, всеки прави грешки, но ти се опитваш да оправдаеш постъпката и. Аз с това не мога да се съглася.

А като отворя профила ти ми пише на графа възраст - 21 години.

mishona22
01-24-2012, 20:38
Еми да това е за проблемите на тийнейджърите ;дд а не на 40 годишни, които са забравили, че и те са били влюбени- загубени.. А за правописа ми .. истината е, че пръстите много ми тежът и докто вдигна пръста от клавиша и буквите се удвояват :d А по темата : Може коментарите да не бяха толкова груби .. и да покажете малко разбирателство към мен. За момент си помислих даже, че съм само аз .. има толкова много такива случаи. Да, аз ще се опитам да го забравя, да не мисля за него и да му покажа, че съм безразлична. Но ако не стане .. незнам

BlueFace
01-24-2012, 20:44
^ Все едно някой убиец да отиде в съда и да каже: "Да не съм само аз убиец, има толкова много такива случаи". :?
Разбирам да те беше упоил, дрогирал или накарал против волята ти, че да се чувстваш като жертва, ама...

mishona22
01-24-2012, 20:47
Еее аз така се чувствам , че точно това е направил :ДДД

LeprikonA
01-24-2012, 20:53
А за правописа ми .. истината е, че пръстите много ми тежът и докто вдигна пръста от клавиша и буквите се удвояват :d


Охх ... по-заядливи и негативно настроени хора не съм виждала до сега :| Сега и за грима ли да ти обяснявам и за шестиците. Къде видя грешки, освен че удвоявам на някои думи,буквите.Така съм свикнала.. малко разнообразие :D скучни хора. Търсите и най-малката грешка. Безгрешнии няма.

добре.

тая тема не се ли изчерпа вече?

mishona22
01-24-2012, 20:54
Еми не бях тук като говорихте за това ,,

fluffy_^
01-24-2012, 20:56
^^ А пък относно забележката за секса се смяхме с моя доста.

Така е. Това, че си изказваш мнението, което не се харесва на някой и че държиш на правописа, значи че не ти стига секса. Йес бе. :lol:

:D :D :D :D ахахахаха (рофл)

djipsito
01-24-2012, 22:18
^^ А пък относно забележката за секса се смяхме с моя доста.

Така е. Това, че си изказваш мнението, което не се харесва на някой и че държиш на правописа, значи че не ти стига секса. Йес бе. :lol:

Истината по толкова начини може да се поднесе...
Аз тука видях малко истини и повече злоба, епитети и т.н.

SisiStrange
01-25-2012, 03:16
Истината по толкова начини може да се поднесе...
Аз тука видях малко истини и повече злоба, епитети и т.н.
Така е, но всичко много зависи от обекта. Ама много. Когато видиш някой човек, който малко или много се поддава на съвети, има някаква жива мисъл и води нормална дискусия, а не "Пръстите ми тежат.", "Влюбена съм, тъй че мога да си правя, каквото си искам и е оправдано.", "Не съм аз виновна, чувствата ми бяха.", "Ааааааз сииии пиииишаааа тааакааа, а вииииееее стеее скууууучнииииии", е друго. Честно казано, на доста по-тъпи теми съм давала мили съвети без да се заяждам, именно защото се вижда, че те четат и поне обмислят какво си казал, а не си пеят тяхна песен.

ImmortalForever
01-25-2012, 08:31
Авторката така и не ми отговори на въпроса, а пак ми се направи на вървежна.Нищо, ще си го задам пак , в неин стил, пък дано ми отговори:
Амааааа ако тръгнетеее с този момъъък, нямали да се притесняяяваааш , чеее отивайкиии на кууупоооон някъъъдеее моооже дааа ти изнеевееряявааа зад гърбааа , защоооттооо явнооо на неегооо муу е в кръвттааа , даа гооо правии и няма ли да се съмняваааааш в негооо повечеее, имайки предвииид как ти си го игралаа резерваааа??????

SunnyBlue
01-25-2012, 09:01
mishona22 .. стана ясно че тук отговор за проблемАт ти няма да нЪмериш! Или ще те Убиждат или ШТе те критикуват зЪ правописЪ ти. Толкова злобЪ има тукЪ, че просто ней истинЪ! Вие кЪкво беее да не стИ пИрфектни ?!

по темата: Наистина по-добре се опитай да го забравиш. Не е лесно, всичко ти напомня за него нали?! Ще намериш някой друг, някой който наистина заслужава сърцето ти! Горе главата, животът е кратък, не си заслужава просто за момче да страдаш. Както казах ще има и други. :)

mishona22
01-25-2012, 10:41
Преувеличавате хора. Аз ви чета коментарите и мисля над тях, от всеки коментар си вкарвам в главата някой превилен съвет и накрая си права изводите, но вие не спряхте да ме критикувате .. то било за правописа и куп други неща. Просто очаквах друго отношение, исках съвети, не обиди ... SunnyBlue благодаря ти за подкрепата, нужна ми беше, че от 10 коментара виждах по 1 свестен. Така е , не е единствен, но за него ми пука най-много. Както казах живея в малък град, в който всички се познаваме и все някой се намери, който да ми раказва за него .. къде го е видял, к'во е правил и т.н. Училищата са ни на 2 крачки едно от друго и се засичаме. Да точно , животът е кратък , аз колкото и да ми е гадно, заради него и вскички тези спомени, които трябва да изхвърля на сметището , аз винаги съм с усмивка и се опитвам да си права веселото , защото когато съм тъжна е винаги с него свързано . Може би някой ден ще ме потърси .. ноо всичко се връща .. Може би ми е толкова трудно , защото е първото момче, за което толко ми пука и трябва да забравя за него, но друг начин просто няма. Благодаря на всички за 'любезните коментари' ;(

mishona22
01-25-2012, 10:50
ImmortalForever ако е с мен , няма да има нужда да ми изневерява. Просто се чувства самотен, като тя неможе да му даде от там нищо, освен целувки по скайп. Пък и аз ще науча, било от майка му ( приятелки сме ) , било от някой друг. На никой, човек не трябва да се има пълно доверие. Всеки мисли за своята изгода и никога неможеш да знаеш, дали някой не ти прави мръсотийки зад гърба.

LeprikonA
01-25-2012, 10:58
На никой, човек не трябва да се има пълно доверие. Всеки мисли за своята изгода и никога неможеш да знаеш, дали някой не ти прави мръсотийки зад гърба.

това, че ти правиш мръсно на някого далеч не означава, че всички хора са такива. айде отивай си изливай 16годишната философия у фейсбукУ, защото само там минават измишльотини като тази. една камара глупости се изписаха, как искаш различни коментари? по нищичко не личи да възприемаш каквото и да е, някой се опитва да ти каже нещо, ама ти се врътваш и айде "оле колко сте груби", като не искаш мнения - да не си пускала тема във форум. по това, което ние, третите хора,които не сме по никакъв начин засегнати или познати на никои от вас, прочитаме си вадим такива изводи. това е. точка по въпроса.

Godzilla
01-25-2012, 11:09
това, че ти правиш мръсно на някого далеч не означава, че всички хора са такива. айде отивай си изливай 16годишната философия у фейсбукУ, защото само там минават измишльотини като тази. една камара глупости се изписаха, как искаш различни коментари?

Пълни глупости са това. Ама като се опариш ще разбереш. И не говоря само за изневяра.

ImmortalForever
01-25-2012, 11:36
Добре, че девойчето пусна Pic, да може мъжките да се застъпят за нея..
Ок.Нов въпрос:Приятелката му не си ли мисли: Щом е с мен няма смисъл да ми изневерява?

Георги
01-25-2012, 11:45
Е тя откъде да знае,приятелката му какво си мисли ? :D :D

bloodyF
01-25-2012, 11:50
Искам да те застрелям.

ставаме двама.


//по темата: дай му да те изчука, пък после искай нещо сериозно; няма шанс да го получиш според мен, а пък ако сте заедно ще те ползва за секс, така че ти си прецени..
не бих се занимавала с момче, което ходи с момиче, изневерява й с мен и после пак се връща при нея, ако сте заедно двамата, смятай как ще те мотае..

balu4ka
01-25-2012, 13:13
Не ми се чете ,даже -.-".Какво да ти кажа,мисля си дали да не те насоля?Като се замисля,доста преди мен ти го казаха,малка кифла си и като такава ще те ползват само за секс.Ами прав е ,намерил е момичето си.За какво да се занимава с някаква 14,15 годишна дрисня (ще ме извиняваш).Хванала си се като шаран на въдицата му,брато пуснала си му ,хъх аплодисменти -вързало го е.А,сега ти си толкова влюбена,че направо умираш ? xD
Най ме дразнят такива индивидки като тебе.Хмм,не защото си проста ,а защото такива като тебе умело успяват да развалят сериозни връзки.Не стига ,че си залъгала друго момче ,ами ще го и зарежеш за да продължиш да се филмираш...ах,ах >.<

angelskodqvol4e
01-25-2012, 13:58
Много глупава постъпка.Разбирам да не си знаела,че си има приятелка-добре .Но ти знаеш и въпреки това се занимаваш с него,какво като приятелката му е в Лондон.Ужассссссс!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ДА СЕ СЪБЕРЕШ С ВЪПРОСНОТО МОМЧЕ И СЛЕД НЯКОЙ МЕСЕЦ(ПО СКОРО ДЕН,ДВА)ДА ТЕ СКЪСА!И това да ти е за урок!

BaffaLsc
01-25-2012, 15:02
тя е грозна, живее в Лондон , скучна е , а баща и е богат
Не е правилно да съдиш хората по външния им вид и работата на баща й.
Това си е ЛИЧНО нейна и на семейството й работа,
какво значи '' тя е грозна '' ? Винаги съм се чудела защо например ти
в момента ненавиждаш момичето,което не подозира нищо за твоята и на гаджето й глупост,
а не се сърдиш на него? Да ти е минавало през ума,че дори и да скъсат и да тръгне с теб,
може да ти направи същия номер?

Георги,не виждам какво обиждаме момичето,момичето в случая изобщо не е право.
А най - глупавото от всичко е ,че е намесила момче,което няма нищо общо с т'ва,
което тя е направила ,горкото момче,играе си с него ,к'во значи '' за утеха '' ,че била
с него ? К'ви са тия чалгарски истории и простотии? Я 'земете се стегнете,че не знам вече........

DisappointedDreamer
01-25-2012, 15:09
^Защото е недорасло малко момиченце.. По-малка съм от нея, но никога не бих постъпила както тя е направила, камо ли пък бих се втурнала да обиждам някого, които в случая въобще не е виновен. И то не са обиди от рода на "лицемерка, кифла, надменна", ами "грозна,скучна, ама богата". Просто нямам думи. Да оставим това настрана, ама какви са тия постове? Мисленето и е елементарно, правописа да не говорим, абе пълна трагедия.

respectfull
01-25-2012, 15:14
ама че си тъпа к***.. щом го обичаш много ще знаеш как да го имаш... !!

BlueFace
01-25-2012, 15:18
^ Поредният коментар лишен от смисъл... :?

Silence.
01-25-2012, 15:27
Истината по толкова начини може да се поднесе...
Аз тука видях малко истини и повече злоба, епитети и т.н.

Съгласна.

Не знам за момичето, но аз си извадих съветче след прочитането на тази тема - трябва да съм на ръба на самоубийството, за да пусна някаква любовна тема тук :)

BaffaLsc
01-25-2012, 15:32
ама че си тъпа к***.. щом го обичаш много ще знаеш как да го имаш... !!
Абе,к'ва любов, к'ви 5 ле'а ,бе, човек.....
Тука за любов грам дума не може да става, тя го обичала. :lol:


mishona22, само не разбрах на колко си, може и да си написала, ама не съм обърнала внимание.

mishona22
01-25-2012, 15:32
:D нали Silence .. няма да повторя. Даже се чуда как да я изтрия, но май няма как ...

BaffaLsc
01-25-2012, 15:37
По - висшите сили могат, ти не.
Можеш само да си редактираш мнението май.

fluffy_^
01-25-2012, 16:05
Авеее СПРЕТЕ СЕ :@ :@ кво само се заяждате ае стига сте писали в темеата проблема е решен ае палете !

Sh@d0w
01-25-2012, 16:12
EnD oF StoRy.