PDA

View Full Version : Хвърляте ли подаръците от бившия/бившата?



magicm
01-24-2012, 13:21
Здравейте.
Чудя се какво да правя...Искам да го забравя по-бързо.
Мисля, че най-добре за мен ще е да се отърва от неговите подаръци и от други неща, които ми напомнят за него...
Вие как бихте постъпили? Бихте ли ги запазили?
Той по принцип ми е подарявал много красиви неща.
Вчера подарих на една приятелка един подарък от последния рожден ден.
А на една състезание той спечели неща на монстъренерджи и ми ги подари(http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/510112-Monster-Energy-%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%B0). Тях смятам да пусна във форума в раздел обяви, пък може и някой да ги хареса.
Искам да изтрия всички спомени, няма смисъл да си спомням вече за него...
Пускам анкета "Хвърляте ли подаръците от бившия/бившата?"

SisiStrange
01-24-2012, 13:42
Е, чак да ги изхвърлям - не. Види ми се много демонстративно. Просто спират да имат някакъв емоционален смисъл за мен.

Cold_Tearsss
01-24-2012, 14:21
От мъжка гледна точка:

Горя ги, пироман съм си.

На мнение съм, че щом се разделиш с някой трябва да продължиш на пред. В периода след раздялата трябва да се преродиш. Под прераждане разбирайте излизане с приятели, правене на неща, който обичаш: готвене, чистене, спорт или учене колкото и глупаво на някой да звучи. НО в никакъв случай не търси някой да запълни празнината, от това нищо добро няма да излезе.

Георги
01-24-2012, 14:24
Зависи ако сме се разделили със скандал и ги връщам! Ако не просто прибирам всичко някъде и това е !

AliceSw
01-24-2012, 15:07
Едно от най-глупавите неща ми се вижда. Да, стоя зад решенията си, да пазя си подаръците, защото са били от много важен на времето човек. Не крия от себе си миналото, не искам и да го забравям. Имаше някой май в този форум с подпис: Good judgement comes from experience. Experience comes from bad judgement.

magicm
01-24-2012, 17:32
От мъжка гледна точка:

Горя ги, пироман съм си.

На мнение съм, че щом се разделиш с някой трябва да продължиш на пред. В периода след раздялата трябва да се преродиш. Под прераждане разбирайте излизане с приятели, правене на неща, който обичаш: готвене, чистене, спорт или учене колкото и глупаво на някой да звучи. НО в никакъв случай не търси някой да запълни празнината, от това нищо добро няма да излезе.



Хехе това с горенето е твърде брутално :)

LeprikonA
01-24-2012, 17:47
махам ги от погледа си. не обичам подобни вещи, дори разкарвам някои от тях, давайки ги на някого.

3oPuTy
01-24-2012, 17:57
Не!Това са неща,които са ми били подарени от човек,на когото съм държала.Това,че в последствие сме се разделили не променя факта,че някога сме държали един на друг.Всеки един подарък,без значение дали от бившо гадже или приятел/ка,ми е скъп и го ценя максимално!

valdesbg
01-24-2012, 17:57
Хвърляте ги..горите ги, оттървавате се....Жалко... а уж сте обичали тоя човек... наистина жалко. Надявам се да не попадам на подобни девойки.

Аз... си ги пазя. Приятно ми е да ги разглеждам след време и да си спомням. Все пак... това че не сме заедно не означава че подаръка е загубил предназначението си. А именно да доставя радост и хубав спомен.

fenasf
01-24-2012, 18:37
В един кашон

soulja_girl4e
01-24-2012, 21:08
Плюшеното мече от бившия е наказано да седи в гардероба.... някой трябваше да си го отнесе все пак :D

DragonLady
01-25-2012, 04:38
Не! Пазя си ги всичките. Даже имам едно комплектче от сребърни гривничка и верижка, който си ги нося почти всеки ден, само че с различна висулка и зиме без гривничката, че не се вижда от ръкава.

Irti
01-25-2012, 05:58
От мъжка гледна точка:

Горя ги, пироман съм си.

На мнение съм, че щом се разделиш с някой трябва да продължиш на пред. В периода след раздялата трябва да се преродиш. Под прераждане разбирайте излизане с приятели, правене на неща, който обичаш: готвене, чистене, спорт или учене колкото и глупаво на някой да звучи. НО в никакъв случай не търси някой да запълни празнината, от това нищо добро няма да излезе.

Напротив. Жена се забравя с друга жена.

venomvortex
01-25-2012, 08:15
Мога да те посъветвам да ги запазиш, или поне което ти е било любимо. Просто ги сложи на място където няма да ги виждаш, след време ще видиш, че няма да ти напомнят за нищо лошо.
Аз така запазих една малка плюшена играчка, която ми я подари момичето, което разби сърцето ми преди 3 години, бях я скрил в гардероба и наскоро я намерих и си я сложих в колата при други 2 такива играчки (просто ми харесва да си ги имам отзад на стъклото, не е нещо кифленско или лошо :)
Сега се сещам само за хубавите неща с нея когато погледна играчката, лошите и неприятните отдавна са се изпарили, приятно ми е да си спомням понякога за нея, защото все пак тя беше, мога да кажа, първата ми голяма любов. Но все пак ти си решаваш :)

Aquafresh?
01-25-2012, 09:58
Много интересна темичка.Дори снимките създават емоционално обвързване ,което понякгоа е нежелажо.Обаче въпреки това , аз пазя някои неща като скъм спомен

balu4ka
01-25-2012, 13:39
Нищо не изхвърлям,щом ми е било подарено от обичан тогава човек.Просто ги прибирам ,да не ми се мяркат и това е (:.Защо трябва да ги горя,късам,чупя ,изхвърлям та дори и подарявам на някой?!Ако искаш да скъсаш връзка с някой ,то тогава трябва да го направиш по друг начин.Тези неща са спомени,ти можеш да игнорираш миналото ,но не и да го забравиш (;

BaffaLsc
01-25-2012, 15:04
Хвърлям ги,не виждам смисъл да стоят някъде забутани, след като
е същото да ги изхвърля, спират да имат някаква стойност и просто...... :)

mynichka
01-25-2012, 15:07
Не!Това са неща,които са ми били подарени от човек,на когото съм държала.Това,че в последствие сме се разделили не променя факта,че някога сме държали един на друг.Всеки един подарък,без значение дали от бившо гадже или приятел/ка,ми е скъп и го ценя максимално!
да, не виждам смисъл да се изхвърлят

Cold_Tearsss
01-25-2012, 15:42
"Напротив. Жена се забравя с друга жена."
Другата жена трябва да бъде нещо много повече от предишната. Само тогава бих се съгласил с твоето твърдение.

BrainlessROCKBABY
01-25-2012, 17:23
down the drain, както се вика

xoxi
01-25-2012, 17:43
Това не е начинът да се забрави някой или да се заличат спомените с него.
Аз всичко си пазя. Не обичам да изхвърлям нещата си.

NambyPamby
01-25-2012, 18:25
Не крия от себе си миналото, не искам и да го забравям.

Точно. Пък и не придавам сантиментална стойност на вещите си, колкото и странно да звучи, а подаръците за мен са точно това - чисто и просто вещи, които са материален израз на желанието на някого да ме зарадва, но при все това си остават вещи. Няма да ги изхвърля, само защото вече не съм с този човек - подарил ми ги е с някакво чувство, проявил е щедрост, щом съм ги запазила, значи ми допадат и толкоЗ. Без драми и показни детски изпълнения "Дръж си семките - дай си ми бонбонките". Харесват ми и си нося с кеф примерно обеците от един бивш, без да вкарвам някакви по-специални чувства. Унищожаването на де що има материални доказателства, че си бил с някого, било то снимки, подаръци и прочее не те правят по-готин, нито пък ти изтриват спомените като с магическа пръчица.

granger
01-25-2012, 18:32
Не,държа си ги ,просто са загубили всякаква сантиментална стойност.

PullMeCloser
01-25-2012, 18:40
Не ги хвърлям/връщам/горя. Просто си ги пазя прибрани. Всичко, което ми подарят пазя.
Струва ми се много тъпо да си поискаш подаръците или да върнеш тези, които са ти подарили. Веднъж на мен ми върнаха подаръците след раздяла. Кофти ми стана, егати, как ше ми ги върне??? Нито съм си ги искала, нито някога бих ги поискала, нито бях споменала дори дума за тях :Д Тъпи истории.

magicm
01-25-2012, 19:04
Хвърляте ги..горите ги, оттървавате се....Жалко... а уж сте обичали тоя човек... наистина жалко. Надявам се да не попадам на подобни девойки.

А пък аз се надявам да попадам на момчета, с които да се разделя човешки. Ти мислиш ли, че повечето двойки в днешно време се обичат?
И без за искам да се заяждам: отървавам се пише с 1 т :)

againstyou
01-26-2012, 13:31
Не,твърде е глупаво.

magicm
01-26-2012, 17:19
Мерси за съветите :)
Това много ми хареса : Good judgement comes from experience. Experience comes from bad judgement.

valdesbg
01-27-2012, 14:52
А пък аз се надявам да попадам на момчета, с които да се разделя човешки. Ти мислиш ли, че повечето двойки в днешно време се обичат?
И без за искам да се заяждам: отървавам се пише с 1 т :)

Възможно е. Приемам поправката.

Инак... знам ли.. повечето хора не им се задълбава толкова че да се заобичат наистина, те просто се "обичат"(мотаят се заедно). Иначе.. аз ти пожелавам да срещаш хора, с които не се налага да се разделяш. Било гаджета или приятели.

SilverBrilliance
01-27-2012, 16:40
Не ги изхвърлям - за мен е глупаво да изхвърляш подаръците си и хората го правят в някакъв отчаян опит да забравят миналото .. Гледам да запазя хубавите си спомени и това е :)

CrazyBabyDoll
01-27-2012, 16:47
Аз си пазя нещата от бившите. Даже имам едно сребърно синджирче не го носих близо година пак ми беше подарък, обаче напоследък пак си го слагам и това не означава,че още имам чувства към бившия. И както казаха преди мене гледам да запазя хубавите спомени :)

horacio
01-27-2012, 18:27
нищо не съм хвърляла

Bukuuu
01-28-2012, 00:23
Не хвърлям нищо. Не мисля, че като изхвърлиш подаръците от бившия ще помогне да го забравиш по някакъв начин. Просто ги прибирам някъде докато ми мине, но след това някои от тях влизат в употреба. Все пак би било подло да изхвърлиш нещо подарено ти от сърце.

xXxMixXx
01-28-2012, 12:41
Някога са значели нещо за мен. Запазвам ги, но не на видно място. :)

Gllory
01-28-2012, 20:57
Тц да бе .. никога не бих хвърлила нещо. Не вярвам, че с едно хвърляне ще го забравиш или, че ще ти помогне много, а и нали са от сърце, за да се радваш и за спомен :)

..пък и за някои подаръци може да е хвърлен много труд ;)

airHaos
01-29-2012, 07:26
Не хвърлям нищо , даже и общите снимки ги пазя за архива :D

TheBobqk
01-29-2012, 07:28
Не ги хвърлям, защото повечето са плюшки. Имам няколко изсъхнали рози, които мисля да запаля и да снимам. Имам все странни подаръци от двама бивши, но за мен няма логика да изхвърлям каквото и да е, защото вече не сме заедно. Гледам да пазя само хубавите моменти с даден човек.

THEODOROS
01-29-2012, 07:44
Не разбира се, остават си за спомен :)

Dying
01-29-2012, 09:27
Не виждам смисъл в това да ги хвърля.. За мен те са доказателството за красивата любов.. Искам да кажа, ако още го обичаш, и да ги изхвърлиш и да не го направиш - нищо няма да се промени... : )

kwisy
01-29-2012, 11:18
Много е глупаво да ги хвърляш

Bukuuu
01-29-2012, 13:46
Много е глупаво да ги хвърляш

Съгласна съм. :)

Bloody-girl
01-29-2012, 15:14
Не, не ги изхвърлям и не бих го направила. От всеки бивш съм научила нещо, което в бъдещето не трябва да правя... И когато погледна нещо, подарено от него - си спомням точно това.

yokozunata
01-29-2012, 16:42
Не се обиждай ама си много куха лейка. Как може да му продаваш работите, още повече, че ги е спечелил. Или му ги върни, или ги натъпчи в един чувал и просто ги разкарай от погледа си някъде у вас.
Ти явно не си проста кифла ама хич 45 кинта иска само от Монстер подаръчетата. Да не говорим, че е друга тема как една шапка от 5 лева и гривна за 6 и значка за 4-5 прави 45, само защото имали емблемата на монстер. И кой ти каза, че ги няма тези артукули в БГ ?

TrickyAngel
01-29-2012, 21:43
Абе, зависи... на последния му върнах всичко. Иначе, има неща, които още пазя и някои от тях все още имат значение за мен. Иначе понякога изхвърлям(или забутвам в някой тъмен ъгъл...)

sladkalady
01-30-2012, 06:03
Не е глупаво да ги хвърлиш-не ми трябват неща ,които да ми напомнят за някой,който ми е причинил болка..

princeska94
02-01-2012, 22:25
не,глупости ще хвърлям аз.хората го правят от тъпотия за да не се сещат да били започвали на чисто и т.н.
това са глупости.всички спомени са хубави,дори и там където смяташ юе си сбъркал....

baby_love_you
02-05-2012, 22:13
Някъде четох, че държиш ли около себе си подаръци от бившия/та, те продължават да те обвързват по някакъв начин с въпросния човек, и сякаш остава нещо като вратичка и не можеш да се откъснеш напълно от спомена за него/нея. Има два начина да се избегне това:
1-ви: Изхвърляш конкретния подарък.
2-ри: Носиш го в църква, за да бъде осветен.
:)

PullMeCloser
02-05-2012, 22:27
Кфи са тия глупости, оставал си обвързан с бившия си :Д Вие сте болни,бе :Д
И да ги хвърля, и да не ги хвърля-все тая. Пак съм имала връзка с човека, били сме заедно известно време. На кфи се правите като ги хвърляте? Пикли.
Авторке, не си окей и ти. Как ще ги продаваш, супер жалка постъпка.

NomNomNom
02-05-2012, 22:54
Не ги хвърлям, щом са ми подарени - значи са ми трябвали, с подаръците правя така - казваме си кой от какво има нужда и си взимаме.

kalpazanka
02-06-2012, 08:15
Някои плюшки разкарах от вкъщи, както и една блуза в отвратителния за мен светлозелен цвят. Из къщи се мъдрят няколко чаши и сувенири, но тях не съм разкарала все още. Не ми пречат засега.
baby_love_you, май това бяха съветите на Алена. :D

tanch3t093
02-06-2012, 09:35
Сега съжалявам, но навремето, когато скъсахме с приятеля ми бях много наранена. Исках по всякакъв начин да го забравя, да махна всяка следа от него и изхвърлих всичко, което имах - играчки, снимки, гривни, верижки ... Все спомени и все хубави. Беше ми кофти да ги гледам и да си спомням, просто не можех така. Но това все пак беше в началото. После ми мине и съжалих ... Поне спомените ми останаха.

marktheknight
02-06-2012, 10:42
Известно ми е,че бившата ми приятелка бърше прах с моите тениски,но хора сякви ;)

therichbitch
02-06-2012, 20:33
Не, пазя си ги, все пак ги свързвам с човек, към когото би трябвало да съм имала чувства.
Ако след раздялата намразиш даден човек толкова, че да му изхвърлиш нещата, значи си си губил времето с въпросната връзка.

XxInn0cencexX
02-06-2012, 20:50
Пазя абсолютно всичко,което ми е подарено.Прекарала съм определно време с този човек,бил е част от живота ми,така че имам уважение както към него,така и към времето прекарано заедно и спомените останали от това време.

d3viL
02-07-2012, 12:04
Писмата - изгорени.
Плюшената мечка - на парчета.
Спомените са единственият "подарък", който не мога да махна. Тъй че, не смятам, че трябва да съм обградена и от останалото. С изключение на... Запазих книгите. Нищо, дори болката след онова създание, не може да ме накара да захвърля книга.

gabkaa...
02-08-2012, 08:03
не защо да ги хвърлям...пазя си ги

aLeksandrinka
02-15-2012, 13:31
Пазя си ги.Все пак този човек преди време е бил важен за мен :)

broken-barbiee
02-15-2012, 13:48
Ако сме се разделили със скандал не мога да търпя подаръците му и ги давам на най-добрата си приятелка (защото не искам да ги хвърлям, като може да ги дам на някой, който ще им се зарадва), но ако просто сме се разделили и сме си останали приятели подаръците, които някога ми ги е подарявал не ми пречат. :)

MusicalCherry
02-15-2012, 13:52
Пазя ги. Не обичам да хвърлям подаръци, още по-малко от хора, които са ми били скъпи някога. (:

iLovePussyJuice
02-15-2012, 16:40
На мен ми се вижда доста малоумно и детинско да ги изхвърлям. :)

PainMonopoly
02-15-2012, 21:15
Не, има някои много мили подаръци и винаги ще ги пазя.

Вероятно ако се бяхме разделили с гръм и трясък щях да ги изхвърля, но раздялата ни беше изключително лишена от драма.

Illuminatus_ii
02-17-2012, 17:37
Не, това все пак са спомени! Колкото и да са лоши или добри, ги пазя. (:

Glamour92
02-17-2012, 17:46
Аз моите ги горя на ритуална клада пред блока(като се поуспокои огънят,бабите даже си го ползват за производство на зарзават,ако е през лятото ).Снимките пък намират добро приложение като ключова част от вуду-кукли

jghgh
02-17-2012, 20:39
детинска, глупава, неблагородна съм и си махам подаръците от погледа/хвърлям ги/горя. не че съм имала подаръци де. само веднъж гадже ми е подарявал нещо-си. един камък с кристали по него, който бил намерил на някакъв поход. запазих го и не съм го унищожавала, но това е може би защото ми го подари в такъв момент, в който връзката ни се разпадаше главоломно, бях напълно отчаяна и апатична и вече безчувствена, защото постоянно бях наранявана и т.н. тогава аз просто не възприех подаръка по никакъв начин. приех го равнодушно и дори не се зарадвах. и до днес си стои този подарък до прозореца в нас и не извиква никакви чувства в мен. не знам дали мога да предполагам какво бих направила с него, ако нещата бяха по-иначе, защото докато не ми се случи, не мога нищо да кажа.

но при една друга раздяла изтрих всички общи снимки, изгорих тази, която ми беше дал да си нося в портфейла, моментално изтрих телефонния му номер и така... защото знаех, че ще му звъня да го тормозя, ако не му го изтрия веднагически (+ смсите)
да, дете, злобна, и неблагородна съм. дам. нямам висока духовност явно. искам някой да ме цитира и да каже колко е тъпо, при положение че си обичал някого, и не бива да постъпваш така. не ТРЯБВА да постъпваш така. ТРЯБВА по еди какъв си начин, с еди какви си чувства, ТРЯБВА, ТРЯБВА, ТРЯБВА.
е, аз не съм такава. аз съм човек. грешен. нормално е.

**самозащитна реакция он, хах**

PainMonopoly
02-17-2012, 20:46
Не знам, ама това е един от кратките ти постове в този форум. :lol:

jghgh
02-17-2012, 20:48
абе да, пак е дълъг. :д
и бтв, наистина започвам да си поставям за цел да пиша по-малко : )

dream1707
02-17-2012, 21:19
Имали са някаква стойност преди, сега са просто вещи, напомнящи ми за едно хубаво минало.
И все пак, не нося бижутата и съм прибрала повечето от другите вещи.. Просто защото живота ми е продължил и дори и да е било хубаво, всичко това все пак си е минало :)

thefolenangel
02-17-2012, 22:01
Сантиментален съм, понякога обичам да гледам някой от нещата и да се усмихвам на хубавите спомени :)

Не бих си позволил да ги изхвърля

DarkLight
02-17-2012, 22:20
Аз лично всичко си пазя.Приемам подаръците за материален израз на това,което човекът някога е чувствал към мен,независимо дали е любов или нещо друго..А връщането на подаръците не го одобрявам.Става малко като"Дай си ми куклите,връщам ти парцалките".

Violenza
02-18-2012, 06:38
Не и не виждам смисъл да го правя.

ANTIHUMAN
03-03-2012, 13:41
Не!Това са неща,които са ми били подарени от човек,на когото съм държала.Това,че в последствие сме се разделили не променя факта,че някога сме държали един на друг.Всеки един подарък,без значение дали от бившо гадже или приятел/ка,ми е скъп и го ценя максимално!

Съгласен съм!

ShtrudeL
03-03-2012, 14:11
Махнах просто всички наши снимки, които ме заобикалят... Не съм ги изхвърлила. Просто ги прибрах. Не мога да хвърлям неща. Иначе неща като плюшени играчки и сувенири си стоят...
Той ми върна всичко, което му бях давала... дори най-мънички сантиментални нещица. На втория ден от както бяхме тръгнали му бяха дала едно от онези сърчица, които са половинки...сега е ръждиво и на нищо не прилича, но го е пазел през цялото време... толкова много неща, писала съм и писма лол... и тях също и... препрочетох ги, направо ме беше страх да пипна всичко това, цялата треперех...

"Връщали ли са ви чантичка със спомени? Като бонбоните на Вси Светии, но малко по-различно. Чантичка, пълна с всичко. С време. С обич. С истина. С чистота. Защото на мен ми върнаха. Да я пазя. Защо? “Защото сигурно щях да ги изхвърля, а са прекалено красиви. Пази ги. И не плачи. А продължавай да мечтаеш.” Знаете ли какво е чувството да те е страх, да отвориш подарък? Истински, панически страх. Такова е чувството. Да те е страх да бръкнеш и да издърпаш някой спомен като букет цветя от ръкава на фокусник. Отдръпваш се настрани и просто гледаш, после се осмеляваш и докато ръцете ти докосват всяко малко нещо, цялото ти тяло трепери, а в гърлото ти засяда въздух. Спомняш си колко си бил влюбен, обичащ, отдаден и чист като дете. Мирише ти на ‘преди’."

Но...

"Никога няма да намериш подходящия, докато не пуснеш грешния да си отиде..."

горе долу е така...
макар, че не смятам 4те си години за грешка, би било обидно и грозно.

bebchoOoOoOo
03-03-2012, 14:33
Не ги хвърлям. Превръщат се в просто красиви вещи без сантиментална стойност.

SuNsEt
03-03-2012, 16:36
Аз не ги хвърлям,но ги слагам в един шкаф,който почти никога не отварям.Само определени бижута съм си запазила и си ги слагам от време на време.

jghgh
03-03-2012, 16:59
shtrudel, ужасно. ужасно е грубо някой да ти върне подаръците. баси лайняното дето е. супер обидно и един вид не те признава; все едно не уважава това, което сте имали.
по-малко грубо е за мен сам за себе си да си унищожи подаръците, отколкото да ти направи подобна жалка, жестока и коравосърдечна демонстрация.
миличкото то щруди.. ебаси човека ...

ShtrudeL
03-03-2012, 17:21
shtrudel, ужасно. ужасно е грубо някой да ти върне подаръците. баси лайняното дето е. супер обидно и един вид не те признава; все едно не уважава това, което сте имали.
по-малко грубо е за мен сам за себе си да си унищожи подаръците, отколкото да ти направи подобна жалка, жестока и коравосърдечна демонстрация.
миличкото то щруди.. ебаси човека ...

Ами... така като го казваш звучи наистина грубо, но... не се почувствах обидена... всъщност се почувствах ужасно, защото... защо ми го причинява... изсипваш си тежестта върху плещите на другия, за да не ти напомнят какво е било... само като отворих торбичката да видя какво има и си казах "А аз какво да ги правя"? Каза ми, че не ми ги връща, а че просто ми ги дава...да ги пазя, защото са били красив момент от живота НИ... и аз така го приемам, сега си стоят в чантичката и не искам да ги пипам. Искам да продължа напред...

jghgh
03-03-2012, 17:24
изсипваш си тежестта върху плещите на другия, за да не ти напомнят какво е било...
това не го разбрах, но пък щом не ти е обидено, добре.
просто предполагам ти е трудно. след раздяла - нормално.

успех :)

ShtrudeL
03-03-2012, 17:34
Ами.. все едно аз да му върна всичко, което ми напомня на него, за да не ми тежи като се обърна на където и да е в стаята и видя нещо от него. Все едно да събера в торбичка всичките ни спомени и да ги връча на човека, с който съм ги преживяла, който преживява същото (или поне се очаква)... и не стига, че си има мои неща при него, а ще има и своите и става двойно повече и... абе ... пф... това са вещи...

ledenakrasota
03-03-2012, 17:43
Спомена, няма как да го изтриеш или да изхвърлиш даден човек от миналото си. Имали сте и хубави моменти. Съхрани ги и давай напред! :)

ShtrudeL
03-03-2012, 17:57
Така е... а най-грозно е да кажеш след толкова време с даден човек: "Само си губех времето." Това ми е най-противното. Чувала съм го от доста хора.

ledenakrasota
03-03-2012, 17:59
Така е... а най-грозно е да кажеш след толкова време с даден човек: "Само си губех времето." Това ми е най-противното. Чувала съм го от доста хора.

Казваш го, когато си наранен. Нормално е. На всеки се случва. :)

ShtrudeL
03-03-2012, 19:16
Глупости. Ако се случва значи не можеш да контролираш вредните си емоции.
Неща от сорта на "Бях ядосан/огорчен/наранен и не знаех какво говоря." не ми минава и не е оправдание за изречените думи.

DarkTemplar
03-03-2012, 22:31
Запазвам ги, както и хубавите спомени с въпросния човек. Лошото рано или късно избледнява, поне при мен.

Смятам, че изхвърлянето на подобни неща е сериозна проява на слабост и неуважение, както към другия, така и към себе си, въобще жалка изява.

PLAMENKO
03-04-2012, 07:28
Вмомента ми е малко трудно, защото не сме заедно и съм ги прибрал...на сигурно място, но никога не бих ги изхвърлил ...

elenka0093
03-04-2012, 09:21
никога не хвърлям нищо .. пари се е дало за тва еййй :D иначе ги прибирам някъде и за известно време забравям за тях,след време като ги открия ми става много миличко ^^

heartlesandfreaky
03-06-2012, 07:11
Не! Изживяла съм хубави емоции с този човек, защо ми е да изхвърлям нещата, които ми е подарил? Някога са значели много за мен, сърце не ми дава да ги хвърля :)

SamanthaJ
03-06-2012, 07:20
Разбира се, че си ги пазя. Дори някои дрехи примерно си ги нося, така си спомням приятните моменти.