PDA

View Full Version : Проблем -



Isabelle
01-24-2012, 18:16
Имам приятел, с който правим само секс.Последния път преди да започчнем забелязах, че той не мирише приятно, знаете за къде говоря и то съм сигурна, че не е защото не се е къпал.Също така преди 2-3 дена - кагота го и правихме запоследно на следващия ден видях, отново симптомите за гъбички - течението и сърбежа и веднага се обадих на лекар естествено.Лекарката ми каза, че и момчето трябва да се лекува. Въпросите ми са според вас той 100% ли е заразен ? Дали той ме е заразил или аз него ( тъй като спортувам много и преди съм имала проблема с гъбичките, заради това)? Да го питам ли дали е спал с друга, понеже имаме уговорка? Да му кажа ли за проблема, и че трябва да пие същите антибиотици ( защото лекарката така ми каза) ? Страх ме е, че ако му споделя това, и че трбва да се лекува, ако не е спал с друга веднага ще си направи извода, че е от мен и ще бера голям срам ..

fluffy_^
01-24-2012, 18:27
Разбира се че трябва да го питаш,кажеш за това О.О ? :) смисал няма как ние да ти кажем кой кой е заразил това лекарят ще каже !

mimity_91319131
01-24-2012, 18:28
Ами според мен му кажи за проблема и какво трябва да пие .. за да се излекувате и двамата.. А за срама.. защо да береш срам , случва се.. по-добре поговорете , обсъдете проблема и си пийте антибиотиците и двамата :)

lubovvv
01-24-2012, 18:29
Ако сте една нормална двойка би трябвало да си споделяте всичко

DisappointedDreamer
01-24-2012, 18:32
Да, заедно сте само за секс, ама сега ще те е срам да му го кажеш.

Веднага му казвай. И двамата почвате да се лекувате. Срам не срам, да беше помислила затова преди да си лягаш с някои, когото по твоите думи няма добра лична хигиена.

Isabelle
01-24-2012, 18:33
и лекарят как ще разбере кой кой е заразил ? fluffy_^

Isabelle
01-24-2012, 18:34
и то съм сигурна, че не е защото не се е къпал - чети по - внимателно :) Dissapointed Dreamer

DisappointedDreamer
01-24-2012, 18:39
и лекарят как ще разбере кой кой е заразил ? fluffy_^
Не ме интересува - не съм аз тази с гъбичките. Обаче щом и двамата са спали заедно, и двамата са го прихванали, и двамата трябва да се лекуват. Ако той е спал с друга, ще се разбере, и е негово задължение да и каже и тя да се лекува.

^Пак повтарям не ме интересува :lol: ама тя да излиза с оправданието, че я е срам, е просто жалко. Никога не бих си легнала с човек, от когото ме е срам или с когото не мога нормално да споделям, независимо дали връзката ни е истинска или се гради само на секс.

granger
01-24-2012, 18:45
Боже опази! Няма абсолютно никакво значение кой-кого е заразил! Важното е ,че и двамата сте с гъбична инфекция,която не минава от самосебе си!Отиваш при чичко доктор , преглежда те и ти поставя лечение. Точка по въпроса .
ПС Задължително е и на момчето да кажеш.

Isabelle
01-24-2012, 18:49
как да започна разговора за да не е странно :(

fluffy_^
01-24-2012, 18:57
Оффффф абе вие не сте добре идваш тука да ни питаш дали да му кажеш ? :D Аааа не сам ода си посмяла да му кажеш ваййй че срам (facepalm)

Айде нема кво да се обесняваме повече отиваииииииии кажи му и се лекувайте..

granger
01-24-2012, 19:08
Как да му кажеш. Ами например: Днес ходих на лекар и ми откриха гъбички , трябва и ти да се изследваш , не се знае кой -кого е заразил. Точка по въпроса. Наистина сте ми много интересни. Чукате се ,когато ви се прииска,но един разговор на тема секс и здраве ли не можете да проведете?!

BuBzzz
01-24-2012, 19:15
Просто му кажи,че си била на доктор и че имаш гъбички и на 100% и той се е заразил.Казвай му по скоро да ходи да се лекува момчето

marilyn
01-25-2012, 16:26
Как да му кажеш. Ами например: Днес ходих на лекар и ми откриха гъбички , трябва и ти да се изследваш , не се знае кой -кого е заразил. Точка по въпроса. Наистина сте ми много интересни. Чукате се ,когато ви се прииска,но един разговор на тема секс и здраве ли не можете да проведете?!

Съгласна. А и защо не ползвате презервативи?

bloodyF
01-25-2012, 18:30
marilyn, и с презервативи, и без, от гъбички всякак се заразява партньора..

marilyn
01-25-2012, 19:08
marilyn, и с презервативи, и без, от гъбички всякак се заразява партньора..

Имах предвид, че както имат отношения тип приятелчета само за секс и както си му вярва явно безпрекусловно че той не чука други... днеска са гъбички, утре ... не ми се мисли. По тая причина го казах, ама не съм се дояизяснила. :))

draid
01-25-2012, 22:20
Първо не разбрах лекарката по телефона ли ти предписа антибиотиците ? Защото обикновено се правят изследвания първо и след това се назначава лечение. Т.е ако не си ходила да ти вземе секрет и да е изпратен в лаборатория, кака аджеба разбра, че са гъбички ? Ако това което казах е вече направено и е доказан факт, то тогава и двамата партньори се лекуват, там хапчета, мехлеми/свещички и през това време никакъв секс. След като изтече периода на лечение се изследвате задължително, защото тия неща са упорити и ако не сте напълно излекувани, само ще си ги прехвърляте. Относно това дали да му кажеш - няма две мнения, а кой-кого не е важното в случая.