PDA

View Full Version : Понеже малко се разчувствах в тази зимна нощ, затова реших да ви споделя нещо важно..



D1esel
01-24-2012, 23:29
А именно - защо пиша в този форум. Ами много просто. Аз съм любопитен младеж. Интересно ми е как биха реагирали хората в дадени ситуации. И къде и как по по-лесен начин от тук. В повечето случаи очакванията ми напълно се оправдават. През всичките години досега, с известни прекъсвания, наблюдавам реакциите на хората тук. Първоначално беше просто забавление, но впоследствие открих, че това е начин да изследвам Вас, бъдещото поколение на тази страна. Нямам някаква цел, заради която да го правя. Просто ми е любопитно и интересно.

Общите ми заключения са следните:

Вие сте от новото поколение хора, т. нар. модерни хора. В световен мащаб, или поне в развитите страни, това е тенденция. Говоря за поколенията след 1990-та година. За добро или за зло, и тук я има. А това е поколението на хората, които израстват напълно осигурени от родителите си. Родителите ви се грижат за вас и за това да нямате проблеми, да имате самочувствие и образование, изпълняват повечето от капризите ви лесно. Това е много добре от една страна, защото така те правят от вас едни щастливи и уверени хора. От друга страна пък ви правят изключително неготови да се справяте сами с ударите на живота, подтикват ви да учите много, да опознавате добре повърхността, но не и да се задълбочавате, дори бих казал - да бъдете глуповати и наивни. Не приемате различните. Обичате всичко да ви е еднакво и еднотипно. Което води до много скука в живота. Сигурен съм, че това е една идеална рецепта за послушен, лесно поробим народ.

От друга страна, вие имате интернет! Това е страхотно изобретение, което ви позволява да експериментирате много със себе си, да общувате с познати и непознати, да сваляте каквато си музика и каквито си филми поискате, да се забавлявате дори. Имате, все още, пълната свобода да го правите анонимно и безплатно. Но впечатлението ми от вас е, че повечето не го правите. За съжаление интернет тук е по-малко навлязъл в живота Ви, отколкото е телевизията. Мислите си, че ако признаете пред себе си, че интернет е богатство, което ви дава всичко, ще загубите личния си живот, което намирам за странно. Което е в минус за България.

И най-важното ми заключение - не обичате различните. Макар и всеки от вас да си мечтае да има моя "богат тати", сигурен съм, че е така, никой от тези, които се връзваха, не каза "браво пич, радвам се за теб! Жив и здрав бъди, хубав ден". Изразът "нека ви е ят" просто дразнеше всичко у вас. Това е нагло и дразнещо изречение. И нормално, клъвналите скачаха веднага. Но дали, ако срещнете такова татино презадоволено детенце, гейче и син на майка със силиконови цици, родено от сурогатна майка циганка, щяхте да смеете наистина да "ме поставите на място"? Аз ви казвам - със сигурност не.

Това е истината за вас - повечето сте добри, щастливи деца. След време обаче се подгответе за много трудни години, в които родителите ви я бъдат, я не бъдат с вас, я имате приятели, я не. Пригответе се от сега. И ако си мислите, че сте готови, недейте да се гмуркате, защото няма да сте готови. Правете големи крачки само тогава, когато почувствате, че сте готови. И още един, финален съвет от мен - чувството за хумор е много ценно качество! Не го притъпявайте, а го развивайте. За съжаление голяма част от вас го нямат, но и немалка го имат. Вторите ги поздравявам и им казвам: Бъдете най-яките! 8) Но не най-яките в материалното, а в духовното и емоционалното! В чувствата си, в обичта си към другите, в хуманността и толерантността си. Изобщо в човечността! Работете върху това!

Беше ми приятно да съм част от вашата компания! Казвам го от сърце! А сега е време да напусна форума, и този път завинаги. Ще ви навестявам може би, но ви оставям като цяло вие да ме замествате, когато ме няма. Бъдете вие най-яките! Бъдете здрави и разумни!

Ваш,

Дизел

M215
01-25-2012, 00:16
Ами ние този османски форум и без това ще го закриваме, така че като го напуснеш само ще ни улесниш. Та ако ще се връщаш, гледай да е в нашия форон и ако го намериш след време ако е на някой друг адрес.
Друго, което се канех да те питам, е дали след време като пораснеш, ще ти е приятно децата ти, ако имаш такива, да четат, че като малък си писал само за кенефи? В смисъл, това е все едно да си направиш снимка на тоалетната дъска и после цял живот да се хвалиш с нея.
Не разбрахме и какво стана със снимките ти в някакъв епизод. Какво направи, след като пусна последната си тема тогава тук, че имаш само 17 лв до края на месеца и после изчезна от форона?

domain
01-25-2012, 00:43
Знаех си!>!!!!!1едно
че някога ще ми притрябва и я свалих, а сега я качих и...
ВОАЛЯ!
http://img221.imageshack.us/img221/1954/attentionwhoreadvisorys.jpg

Дизелче - така и така си на предпоследното стъпало(напускането на форума, демек) що направо да не хванем да ти съберем всички, вкупом пари за импланти и да продължаваш напред в живота си...
Не съм виден психолог и философ като теб и Насьо, но сякаш си зациклил от години на фазата "напускане на ФОРУМА"

M215
01-25-2012, 02:15
Той го беше напуснал за поне една година. Смятам, че сега ще го напусне, както е казал.

Seattle
01-25-2012, 09:00
Стия бе недей! Ако знайш кък ма е яд за дет си отиваш :(

D1esel
01-25-2012, 15:44
Стия бе недей! Ако знайш кък ма е яд за дет си отиваш :(

Добре, само заради теб ще остана още малко тук.