PDA

View Full Version : За бала, балните рокли откъде си купихте вашата? :)



Sheilsiss
01-25-2012, 08:42
Тук специално искам да се обърна към момичетата, които вече са били абитуриентки, и да ги попитам: откъде си купихте рокля за бала и доволни ли сте? Аз лично съм от София и знам, че изборът е огромен, но не знам откъде да започна, а вече май му дойде времето - половината ми съученички вече са се обзавели с тоалет за бала. :)
Харесах си два модела от интернет и се чудя дали да не ида при шивач ^^
Някой, също така, може ли да сподели мнение за роклите от kenemi.com? Поръчвали ли сте оттам и т.н. :)
Благодаря предварително за отговорите!
П.С. не съм сигурна дали темата е за тук :?

MojoJojo88
01-26-2012, 08:49
Моята я прави шивач. Не съм си я купувала. Обаче не останах особено доволна. Промени почти целия модел на роклята. Не, че беше лоша, напротив-беше семпла, както исках. Но й прецака деколтето... Така че, ако искаш да я шиеш-не е лош вариант, защото ще е модел, който ти си си избрала, и ако има някакви промени по него, да са твоя идея. Но трябва да намериш наистина добър шивач, който няма да ти промени целия модел, защото него така го кефи повече.
Така, в Младост 3 (или се води 4, не съм сигурна) е най-големия магазин за булченски и бални рокли. Има разнообразие по принцип. Аз направих грешката да отида там да гледам, някъде март месец. Бяха останали само некви безумни неща. Иначе, съм ходила след това, някъде януари-февруари, и имаха избор. На Пиротска има сигурно 10 магазина, които са само за бални/булченски рокли. По канала, посока от стадиона Васил Левски към НДК, има 2-3 не лоши магазина за рокли.
Съвета ми е, ако си харесала модел, или търси подобен, или го поръчай на шивач. Защото можеш да се разочароваш после, че не си намерила и че трябва да се задоволиш с друго.
И, почвай да търсиш от сега, защото накрая наистина ще останат само боклуци по тия магазини.