PDA

View Full Version : "Приятели"



Deny05
01-25-2012, 09:40
Какво мислите за сериала "Приятели"? Помните ли го? Гледали ли сте всички сезони?

kittyKat
01-25-2012, 13:18
Аз израснах с тоя сериал още от малка ми е страшно интересен и много се зарадвах, когато наскоро започнаха да го дават по БТВ комеди редовно го гледам. Със сигурност, обаче не съм гледала всички сезони.

Deny05
01-25-2012, 14:04
Аз израснах с тоя сериал още от малка ми е страшно интересен и много се зарадвах, когато наскоро започнаха да го дават по БТВ комеди редовно го гледам. Със сигурност, обаче не съм гледала всички сезони.

Горещо ти препоръчвам да изгледаш всички сезони. Преди около 3 месеца започнах да гледам сезон 1 и така всеки ден по 4 - 5 серии. Преди седмица свърших 10-тия сезон. На края обаче какъв рев падна... :D

Colouring
01-25-2012, 14:54
Това ми е най-най-най-най-най любимият сериал!От малка го гледам,къде изпусках,къде не,но съм фенка от доста време.След това колко ли пъти съм си ги дръпвала и съм ги гледала от първия до десетия сезон отново и отново.И сега пак продължавам-пускам си някаква серия и си я гледам.Супер забавно и разтоварващо,нищо че вече всички реплики ги знам горе-долу наизуст.Никога няма да ми омръзне.Просто...няма такъв комедиен сериал!Страхотен е!И ще е груба грешка,ако го гледате с бг аудио.Така само се развалят и чувството,а и шегите в повечето случаи не са преведени както трябва.

bloodyF
01-25-2012, 19:42
много е готин! :)
почнах го от първи сезон наскоро, но нямам време, мамка му.. :(

Cold_Tearsss
01-25-2012, 19:48
По БНТ го даваха някъде 1998 в петък, а след няколко години по БТВ заедно със Spider-Man. Изгледал съм всички епизоди.

xoxi
01-26-2012, 08:52
Миналата година за няколко месеца му изгледах всички епизоди.
В края не съм ревала, но ми се случи на 1-2 пъти през сезоните.
Страхотен сериал. След някоя и друга година може би пак ще го изгледам.