PDA

View Full Version : ПОМОЩЩЩЩЩ



Lalalalaa
01-25-2012, 15:14
Здравейте, хора :) Нова съм във форума, регистрирах се току що, за да ви попитам няколко въпроса :) Имам цепене на аъглъчетата на устните, как мога да го премахна ?! Искам и да знам ако може де, може ли чрез грим на очите те да станат по-големи или поне да изглеждат така ;д ако да с какво а и Знаете ли някой защитен крем с висок фактор- наистина висок ;д Благодаря на всички предварително:)

DisappointedDreamer
01-25-2012, 15:18
Могат да излеждат по-големи, както и по-малки. С какво обаче не знам. :lol:

SunT
01-25-2012, 15:23
Има си техника за гримиране специално за малки очи.Потърси в ютюб.
Устните ти може да са сухи - мажи ги с балсам.За крем не знам

Rebirthing
01-25-2012, 15:34
За устните - балсам
За очите - чрез грим, издължена очна линия, очертаване на окото с молив, слагане на бял молив във вътрешната страна на окото, светли тонове под веждата и във вътрешният ъгъл на окото и т.н
За крема - искаш слънцезащитен крем или искаш дневен крем с фактор ?! На повечето дневни кремове има отбелязани само UV filter, но не и какъв фактор са..

Lalalalaa
01-25-2012, 16:42
ползвам балсам за устни,но няма ефект.. обаче не съм се мацала над рацепването.. то ми е в края на устните в ъгълчето и стои като раничка и струпчета има, а крема - искам крем с висок фактор, който да мога да ползвам когато има силно слънце, за да не ми излизат лунички и пигментни петна.