PDA

View Full Version : Тайна връзка



aneliqq
01-25-2012, 15:32
Здравейте.Влюбих се в едно момче, което си има приятелка. Но вече 6 месеца се срещаме тайно от нея. Казва ми, че много го дразни и я мрази и само чака да започна да излизам и да къса връзката с нея. Те постоянно се карат. Какво да правя да продължавам с тайните връзки или да се откажа вече? Но аз много го обичам и той твърди,че изпитва същото. Моля ви кажете спешно какво да правя?

DisappointedDreamer
01-25-2012, 15:35
Върти те на малкия си пръст. Не знам как въобще си почнала да се срещаш с него - трябваше да му кажеш от самото начало, че няма да излезеш с него освен, ако не скъса с настоящата си приятелка.

SMB
01-25-2012, 15:36
Spored men trqbva da se borish za tova momche! Trugnete kogato pochnesh da izlizash zashtoto 6te imate pove4e vuzmojnosti da budete zaedno i da ne ste taino aa ot nosno priqtelkata mu ich da ni tiii :D :)

BaffaLsc
01-25-2012, 15:39
Винаги адски много са ме дразнели момичета,които въпреки всичко, се занимават с обвързани момчета.
Ти даваш ли си сметка изобщо к'во правиш, 'щото май не е така?
+ т'ва,ако наистина толкова я мразеше ,щеше да я остави на секундата
и да бъде с теб, не мислиш ли ? Ех,че сте наивни.....
Я сподели на колко си ,че ми стана интересно.

Cold_Tearsss
01-25-2012, 15:39
"Но вече 6 месеца се срещаме тайно от нея. Казва ми, че много го дразни и я мрази и само чака да започна да излизам и да къса връзката с нея."
Може ли да си по обстойна? Дотук това ми прилича на женен мъж изневеряваш на жена си.

TheBeliever
01-25-2012, 15:42
Едно нещо трябва да разберете. Ако някой иска да е само с вас - ще бъде само с вас. Няма такова положение "Мразя я, ама съм с нея".

aneliqq
01-25-2012, 15:55
xa ami taka 1vo - znachi ne sum kazala che e jenen a che e obvurzan i ima priqtelka. 2ro - kak da se otkaja ot choveka koito mi pokaza kakvo e lubov i koito prekaleno mnogo obicham. A i toi izpitva sushtoto no TQ go zaplashva che shte si stori ne6to ako skusat ;)

BaffaLsc
01-25-2012, 15:57
xa ami taka 1vo - znachi ne sum kazala che e jenen a che e obvurzan i ima priqtelka. 2ro - kak da se otkaja ot choveka koito mi pokaza kakvo e lubov i koito prekaleno mnogo obicham. A i toi izpitva sushtoto no TQ go zaplashva che shte si stori ne6to ako skusat ;)

Пиши на кирилица.
Та, на колко си казваш ?

TheBeliever
01-25-2012, 15:58
Пиши на кирилица.

Той може и да си измисля.

А ти защо въобще пусна темата като не вдяваш грам от това, което ти пишат хората? Какъв съвет искаш при положение, че едно си знаеш и едно си повтаряш?

aneliqq
01-25-2012, 15:59
Няма значение на колко съм. По - малко от 18 - 17.

Buubka
01-25-2012, 16:05
Абе ей момиче ако искаше да е с теб нямаше да го инт и заплахи и всичко ... Просто му харесва да седи на два стола тва е... а момичета като теб винаги са ми били неприятни.

Cold_Tearsss
01-25-2012, 16:07
Нямаш опит и затова той те манипулира, играе си с теб. Някой друг може да те накара да усетиш любовта.

BaffaLsc
01-25-2012, 16:13
Няма значение на колко съм. По - малко от 18 - 17.

От отговора ти мога веднага да разбера.
Всеки има глава на раменете си ,за да МИСЛИ с нея,
помисли над тия думи..

li0n
01-25-2012, 16:18
Как ме дразните такива пикли вчерашни дето се врете при хората. Но whatever, щом той я 'мрази', тогава защо не я е скъсал още когато сте започнали да се срещате? Очевидно я обича или дори да не е така, трябва да изпитва нещо щом е още с нея. И - 1+1=3 ?!

Godzilla
01-25-2012, 16:20
Казва ми, че много го дразни и я мрази и само чака да започна да излизам и да къса връзката с нея.

Само на мен ли ми е интересно какво означава "ЧАКА ДА ЗАПОЧНА ДА ИЗЛИЗАМ"?

anonymous708973
01-25-2012, 16:22
На мен също ми е интересно. Я кажи какво чакал пак...?

xoxi
01-25-2012, 17:34
Показал ти е какво е любов? Мхм.
Бъди сигурна, че и на приятелката си повтаря, че я обича.
Представи си, че ти си момичето, чийто приятел тайно се среща с друга. Как би се почувствала? И дали още би търпяла такова момче до теб? Защото, ако някога наистина той скъса с приятелката си, заради теб, рано или късно и ти можеш да попаднеш в такава ситуация. Той щом го е направил веднъж, сигурно ще го направи и втори път.
А и щом си на по-малко от 17 и все пак не искаш да кажеш точните си години, ми е ясно. Залягай си над уроците и не си пропилявай детството с глупости.

NambyPamby
01-25-2012, 17:58
Да, манипулира те, 'щото си наивна и неопитна. Дръж се малко на положение, ебати, и не се връзвай на първия срещнат, който ти се кълне в любов и вечна вярност. И за да продължим с клишетата - любовта не се казва, а се доказва. Това, че тъче на два стана е достатъчно показателно дали и колко те обича.

Ако трябва да говорим за моралната страна на въпроса - авторката има вина, но два пъти по-голяма е на отсрещната страна в случая, защото момчето е във връзка, а въпреки това си позволява да мами човека до себе си и да го заблуждава, докато авторката е напълно свободна да прави каквото и с когото си иска, въпреки, че хич не е адекватно да си с мъж, когато си наясно, че е обвързан.
Не знам поради каква причина го обичаш, като това дори не е мъж, а мекотело. Не може да взема решения, да си поема отговорността за тях, оправдава се с нищо неподозиращата си приятелка... Мразел я, дразнела го - нормалните хора се освобождават от нечие присъствие, което им влияе негативно, не мислиш ли? Опитай се да погледнеш нещата отстрани, обективно, доколкото е възможно, и ще разбереш за какво иде-реч.

LeprikonA
01-25-2012, 18:03
TQ go zaplashva che shte si stori ne6to ako skusat ;)
това ми напомни как някаква от училище от малките си нарязала ръката и качи снимката във фейсбук, за да тагне момчето, което през деня я зарязало.

anyway, TheBeliever си го каза най-точно. плюс това аз си мисля, че тоя сто процента си фантазира и то много яко.

horacio
01-25-2012, 19:29
кво ще рече тва "само чака да започна да излизам"
през тия 6 месеца не си излизала от вас ли или кво :lol:

dimitar_ak
01-26-2012, 11:41
Ти си резервата, когато титулярката е заета. Честито! На пича му е добре с две. Винаги си има мацка за излизане.

cwettunka
01-26-2012, 14:11
LUJE TE ! i pri men beshe taka predi 3 meseca :)) popitaii go dali te obicha istinski ,, ili prosto ybiwa wremeto si s teb ;pp kaji my che oswen da skysa s "onazi drygata" nqma da te ima .. po towa shte razberesh dali te obicha ;)) yspex mula :))

Hukuu
01-26-2012, 22:11
Еехх да бяха всички жени като авторката не с 2 ми с по 7 8 щеше да ходи тоя пич ...

Seattle
01-26-2012, 22:50
Еехх да бяха всички жени като авторката не с 2 ми с по 7 8 щеше да ходи тоя пич ...

и не само той.

Biskfitka
01-27-2012, 08:55
На мен също ми е интересно. Я кажи какво чакал пак...?
Сигурно е на 13 и техните още не я пускат да излиза по тъмно :Д аз така го разбирам поне...

shmatarok
01-27-2012, 09:24
Браво, браво. Продължавай да се оставяш да те манипулира. Докато ти седиш и се жалваш тука, на бас, че той е при истинската си приятелка и изобщо не си мисли за теб. ;)

xXxMixXx
01-28-2012, 15:01
Ако си с някое момче от доста време, би ли искала някой да се опитва да прекрати връзката ви?!
Помисли над това и спри да се виждаш с него. Ако изобщо някога е искал да бъде САМО с теб, щял е да действа по въпроса.

SmilezZz
01-28-2012, 15:11
Много яко си те разиграва тоя обаче.. Мразел я ,ама в продължение на толкова време се виждате тайно и те все още не са скъсали. Хайде , стига с тия глупости , че тя го заплашва - нищо няма да си направи , а и така не може да го задържи до себе си завинаги.

Пък и защо ли си мисля,че тоя човечец същото казва и на настоящата си приятелка.

Престани да се занимаваш с него. Повярвай ми , нищо не ти е показал, надали пък любов.

FairyTales
01-28-2012, 18:07
Въпреки, че горните постове са малко груби,са си чистата истина.Лъже те.Лъже и приятелката си.За мен той е лицемерен и ужасно долен човек.Не ви заслужава,преглътни чувствата си и го зарежи.Такива индивиди носят само нещастие.

Gllory
01-28-2012, 19:53
Ти Тъпа ли си бе? Адски много ме дразните такива момичета и момчета, които се занимавате в обвързани. ОТКАЖИ СЕ и остави хората да си се обичат!

Gllory
01-28-2012, 19:57
BaffaLsc и xoxi са много прави

NomNomNom
01-28-2012, 20:13
Ти Тъпа ли си бе? Адски много ме дразните такива момичета и момчета, които се занимавате в обвързани. ОТКАЖИ СЕ и остави хората да си се обичат!
Щом кръшка, значи не се обичат особено.

Хубаво е да се чукаш с обвързани, защото знаеш, че и дума няма да кажат :Д

Gllory
01-28-2012, 20:18
^Права си ;д .. имах в предвид да се оправят сами, няма нужда тя да помага да се разделят ............

chereshkaaa
01-28-2012, 20:56
Винаги адски много са ме дразнели момичета,които въпреки всичко, се занимават с обвързани момчета.
Ти даваш ли си сметка изобщо к'во правиш, 'щото май не е така?
+ т'ва,ако наистина толкова я мразеше ,щеше да я остави на секундата
и да бъде с теб, не мислиш ли ? Ех,че сте наивни.....
Я сподели на колко си ,че ми стана интересно.

напълно съм съгласна..
пп. и аз МНОГО мразя някви ***** да се занимват с обвързани момчета т'фа е МНН тъпо..{нищо лично}

TheBobqk
01-29-2012, 07:34
Абе ей момиче ако искаше да е с теб нямаше да го инт и заплахи и всичко ... Просто му харесва да седи на два стола тва е... а момичета като теб винаги са ми били неприятни.

Ако двете женски бяха по-умни щяха да го оставят от двата стола да падне на земята и да си научи урока.
Както казаха всички-не се занимавай, защото той си играе с теб. Впрочем звучиш ми като 14-15 годишна и не вярвам в близките 2-3-4, ако щеш годинки да усетиш тази "истинска любов", а може и въобще да не я изпиташ. Привързваш се прекалено много и то към грешен човек. Приключвай нещата и гледай да си запазиш поне малко достойнството, ако въобще е останало такова.

Dying
01-29-2012, 09:41
Усещаш ли как в момента, може би играеш 2ра цигулка?

marilyn
01-31-2012, 08:48
Ти си резервата, когато титулярката е заета. Честито! На пича му е добре с две. Винаги си има мацка за излизане.

Общо взето май така се оказва. Той ако искаше да е с тебе, щеше да е зарязал приятелката си.

SorrowEyes
01-31-2012, 18:19
Само не мога да разбера другото момиче как за 6 месеца не се усетило нищо. Не е ли видяла разлика в поведението, смс-и, обаждания...
Колкото до авторката, това което правиш е много лошо. Представи си, че ти с него (официално) и той се среща с друга зад гърба ти, няма да е хубаво чувството, нали.
А как може, уважаваща себе си жена, айде момиче, да дели момчето, което "обича" с друга.
Ако се замислиш, ползите от това да го зарежеш са много повече от тези да останеш с него. Поне ще си спечелиш малко самоуважение и ще направиш правилното нещо.
Ако на него наситина му пука за теб и те "обича", ще остави другото момиче и ще потърси щастието си с теб. (:

wezinka
01-31-2012, 20:22
Много си наивна и после от това ще страдаш да знаеш ...


Много яко си те разиграва тоя обаче.. Мразел я ,ама в продължение на толкова време се виждате тайно и те все още не са скъсали. Хайде , стига с тия глупости , че тя го заплашва - нищо няма да си направи , а и така не може да го задържи до себе си завинаги.

Пък и защо ли си мисля,че тоя човечец същото казва и на настоящата си приятелка.

Престани да се занимаваш с него. Повярвай ми , нищо не ти е показал, надали пък любов.