PDA

View Full Version : Скъсах кожичката на пениса



tisiid
01-25-2012, 18:48
Оня ден правих секс и се скъса кожата която държеше главата(преди не можех да си забелвам пениса докрай но вече може) и сега ме боли леко но това ок ама имам някакъв малък мехур който е излезнал това дали е голям проблем да знам дали да се притеснявам много тази седмица нямам възможност да отида на лекар затова ви питам дали има закакво да се притеснявам от този малък мехур..

granger
01-25-2012, 18:50
Отивай на лекар възможно най-бързо! Да,трябва да се притесняваш , не е нормално нищо да се къса,затова отивай на лекар!

Cold_Tearsss
01-25-2012, 18:50
Консултирай се с уролог.

tisiid
01-25-2012, 18:55
аз мисля че е нормално да се скъса имам проблема със "късо гемче" и не можех да си го забелвам и сега като съм правил секс и се е опънало е нормално да се скъса май бях чел че при доста хора се е случило това..но за мехура се чудя..

archon
01-25-2012, 18:58
Ами най-добре да отидеш на лекар... и то по-бързичко

granger
01-25-2012, 19:01
Не е нормално ,пак казвам, да се къса каквото и да било. Щом знаеш ,че имаш късно гемче,защо не си отишъл предварително на лекар?! А знаеш ли,че може да си докараш инфекция,или вече си си я докарал. По най-бързия начин отивай на лекар ,бе,момче!

tisiid
01-25-2012, 19:08
Утре отивам на лекар при какъв точно лекар трябва да отида?Уролог ли?И освен това аз имах предвид че не мога да отида тая седмица на лекар че съм малко зле с парите и се чуда ако отида за преглед поне да знам какво е колко пари ще иска лекара

granger
01-25-2012, 19:27
Принципно можеш да идеш при личен за направление , ако не си ученик 2и70 май е потребителската такса. Не съм сигурна,за ученици е безплатно , а направлението като ти го дадат нищо не плащаш , иначе ако идеш директно на урулог , та вече ми е тъмна Индия и не мога да ти кажа колко ще ти вземе!

tisiid
01-25-2012, 19:34
Утре ще отида към обяд да вида за кво става въпрос 50 лв дано ми стигнат поне за преглед ще стигнат и след това ще пиша тука ако някой по нататък има същия проблем да знае какво точно е ...

alekota
01-25-2012, 19:35
нищо ненормално няма случва се не си първия няма и да си последния ,но иди на лекар .

tisiid
01-25-2012, 19:40
Абе мани ти да е некоя болест с тоя малък мехур дет ми е излезнал ...

draid
01-25-2012, 22:10
аз мисля че е нормално да се скъса имам проблема със "късо гемче" и не можех да си го забелвам и сега като съм правил секс и се е опънало е нормално да се скъса май бях чел че при доста хора се е случило това..но за мехура се чудя..

Защо не си ходил на лекар да те оправят тогава ? Изобщо не е нормално тая кожа да се къса и може да си докараш много големи ядове с това. Първо, че може да си хванал някоя инфекция и второ, че ако зарасте зле може изобщо да не го забелваш и да се налага по-сериозна хирургическа намеса.

anonymous708973
01-26-2012, 06:53
Бягай при личния да ти даде направление за уролог. Може да се наложи 10-минутка операция, не боли, но след това ще ти е малко дискомфортно и ще трябва да се въздържаш от секс 2-3 седмици.

DefLeppard
02-17-2012, 21:10
аз мисля че е нормално да се скъса имам проблема със "късо гемче" и не можех да си го забелвам и сега като съм правил секс и се е опънало е нормално да се скъса май бях чел че при доста хора се е случило това..но за мехура се чудя..
По-добре отиди на лекар

cyclops
02-17-2012, 22:08
Случи се с бившия ми. Няма защо да се притесняваш. Той все пак отиде на уролог, който просто му каза да изчака към 2 седмици преди да прави пак секс и това е :) случва се често. Обаче само да поясня, че той нямаше мехур. Така, че не знам какъв е този мехур. Най-добре наистина посети уролог.

mrankoniiii
02-26-2012, 18:50
По добре отиваи въжможно най-бързо