PDA

View Full Version : Как да се запозная с нови хора?



webseo222
01-25-2012, 19:17
Чувствам се супер ограничен! На 18 години съм, а единствените ми познати, са тези от класа ми и плюс това контактувам само с двама човека от класа (нещо като компания) но ми писна... Не се ли предполага, че на тази възраст трябва да си живея живота и т.н. ... (макар, че не пуша и не пия.. това не пречи де) искам нещо различно, искам като реша да изляза някъде на кафе, да имам кой да викна, а не да стоя вкъщи пред компютъра и да се депресирам.. Искам да имам приятели, но искам да имам и познати, познати с които ей така да излезеш и да си направиш кефа, разбирате ли ме? Общителен човек съм, нямам проблеми с външния вид... просто не знам!

Как мога да се запозная с нови хора.. деня ми се повтаря и повтаря.. всеки ден едно и също.. чуствам, че се въртя в някакъв омагьосан кръг...

Какво ще ме посъветвате..? Почвам да се депресирам вече.. писна ми..

ivko94
01-25-2012, 21:12
и аз съм така и нз какво да правя

Sarafina
01-25-2012, 21:29
Ами запиши се на някакъв курс, там ще срещнеш хора на твоята възраст и с твоите интереси :) или на фитнес - така хем ще се запознаеш с нови хора, хем ще запълниш свободното си време, хем ще се научиш на нещо :)

webseo222
01-26-2012, 04:36
е, аз ходя на фитнес ама там всички са някви големи.. пък и дори и да не са просто всеки си прави упр. и това е.

DisappointedDreamer
01-26-2012, 06:48
Запиши се на някакъв курс по:

-музика
-спорт
-рисуване
-език

Каквото и да е. 8-). Намери си работа. Присъедeни се към някоя младежка организация, изяви желание да помогнеш на червения кръст, примерно.

Nakadah
01-26-2012, 07:28
Facebook!? В момента е модерно в България...

thelover3
01-26-2012, 16:43
Еми можеш да се запишеш на някакъв спорт. Така ще срещнеш доста нови хора с различни интереси и все някой трябва да ти допадне. Айде успех :)

monika987654
01-31-2012, 15:57
НЗ но ако учиш някъде (колеж уневерситет) там със сигурно ще откриеш нови хора ако не спортувай нещо потърси си работа не да раздаваш писма цял ден по улицата сам ами там където ще работиш с колектив например в някой мол охрана или някаква работа в супермаркет или нещо такова лятото излизай дори и сам бягай в парка там ще откриеш хора които спортуват защото ако стоиш цял ден на компа приятелите няма да завалят общувай с повече хора надявам се да ти помогна с нещо

mariqanastasova
02-03-2012, 07:25
Еми можеш да се запишеш на някакъв спорт. Така ще срещнеш доста нови хора с различни интереси и все някой трябва да ти допадне. Айде успех :)

Съгласна съм....

MusicalCherry
02-03-2012, 09:03
Не знам защо всеки си мисли, че когато човек се запише на курс, непременно ще намери приятели... Аз например ходя на няколко курса и... пак не мога да кажа, че нещо се е променило. Според мен не зависи само от това, ако човек е общителен може да завърже приятелство дори и на улицата... ;D

thelover3
02-03-2012, 09:10
Не знам защо всеки си мисли, че когато човек се запише на курс, непременно ще намери приятели... Аз например ходя на няколко курса и... пак не мога да кажа, че нещо се е променило. Според мен не зависи само от това, ако човек е общителен може да завърже приятелство дори и на улицата... ;D

Да, попринцип си права за това, че ако си общителен няма да имаш никакви проблеми със сприятеляването. Но в конкретния случай човекът пита как да се запознае с нови хора, а това, че ще се запознае с нови хора не означава, че непременно ще си намери приятели. До колкото разбрах той иска да си намери просто познати, с които да излиза примерно на кафе.

Colouring
02-03-2012, 12:19
Еми,като гледам,не след дълго ще ти предстои кандидатстване,което предполага преместване в нова среда,тоест и нови запознанства.