PDA

View Full Version : Ах,тези бедра!



sun251
01-26-2012, 10:40
Здравейте!Може би темата е поредната такава,но наистина се нуждая от вашите съвети.Аз имам крушовидна фигура и както може би се досещате бедрата ми са малко неравномерни с останалите части на тялото ..по-големи са.Моля да споделите някакви упражнения ,които вие сте пробвали и дават резултат или просто някакви които намерите (за предпочитане ако са под формата на торент защото клипчетата обикновенно са с не добро качество).Ще ви бъда много благодарна!

Rebirthing
01-26-2012, 20:06
Ако структурата ти е такава - сори, но не можеш да я промениш. Ако искаш да сваляш, всякакви аеробни и кардио упражненията ще са ти от полза, но това няма да промени костната ти структура. Единственото решение е да тренираш за горната част на тялото - ръце и рамене :).

Twilight_23
01-26-2012, 22:09
[QUOTE=Rebirthing;10008474]Ако структурата ти е такава - сори, но не можеш да я промениш. Ако искаш да сваляш, всякакви аеробни и кардио упражненията ще са ти от полза, но това няма да промени костната ти структура. Единственото решение е да тренираш за горната част на тялото - ръце и рамене :).[/QUТ Така е ако структурата ти е такава няма спасение

brutaLxxbunny
01-27-2012, 08:38
С какви уреди разполагаш или само вкъщи си тренираш?
За бедрата тичането и скачането са много добри. И колелото също.
Иначе, що се отнася до формата на тялото ти - приеми се такава, каквато си. Не всеки може да има например луфт или тънички краченца. Научи се да се харесваш и да извличаш най-доброто от себе си, а накрая и другите ще те харесват :)

Dollystar
01-27-2012, 11:58
Много момичета и жени имат този проблем с бедрата, включително и аз и да ти кажа съм се отчаяла вече... Но наистина карането на колело, тичането и особено упражненията за вътрешен и външен бедрен мускул са ефикасни http://www.fitness-cska.com/images/stories/snimki/kraka/hipabduction.gif ... Най-важно е да си постоянна разбирасе и ще видиш ефекта. Успех! :)

sun251
02-02-2012, 10:50
Може би сте прави и наистина е от ген защото майка ми има същата фигура,слаба е,но бедрата са и проблемна част!Май нищо обаче не мога да направя ако е така,макар че имам голямото желание да не са в такова състояние.Иначе тренирам в къщи ..правя едни упражнения - Slim and Sleek и след това 20 минути пилатес за тази зона,но забелязах (понеже правя упражненията вече от доста време),че вместо да има някакъв добър резултат бедрата ми се стегнаха и сега изглеждат още по ужасно!Затова срях да правя упражнения от около една седмица и сега просто не знам каква да ми е следващата стъпка.Ще се радвам и ако споделите още мнения! :)