PDA

View Full Version : Режим на хранене.



Inn0cenCe
01-26-2012, 14:27
Здравейте. Тук съм за да ви попитам знаете ли как да си направя режим на хранене, какво да включва и изключва, за да имам хубава фигура. Висока съм 165 и тежа 55 килограма. Искам да имам добри и трайни резултати и затова реших, че не ми трябва диета, а точно режим. Надявам се някой да е компетентен по тази теб. Четох доста, но не съм сигурна точно как да го правя, ще съм ви много благодарна ако ми помогнете! :)

Rebirthing
01-26-2012, 20:03
Изключия всичкия junk food, т.е McDonalds, KFC, Burger king и т.н.
Въздържай се от пържено и от купешки продукти - особено такива с хидрогенирани мазнини, чети етикетите.
Яж повече плодове и зеленчуци, особено зеленолистните.
Ако имаш някакви въпроси - питай :).

HolyShit
01-26-2012, 20:13
1,65 на 55 кг и ще сваляш ли ? xD

Sintya
01-26-2012, 20:28
НВД :) Можеш да намериш още информация в гугъл. Включи и редовни тренировки.

TheBeliever
01-26-2012, 20:41
НВД :) Можеш да намериш още информация в гугъл. Включи и редовни тренировки.

НВД като дългосрочен решим на хранене за подрастващ организъм? Ти сериозна ли си?

Sintya
01-26-2012, 20:50
Ниско въглехидратна диета http://www.bb-team.org/articles/907_otslabvane-s-nisko-vaglehidratna-dieta-nvd е много по полезна от гладуването, 1 ябълка на ден или тн.
За 1 - 2 седмици може да мине на нея или просто да изключи голяма част от въглехидратите.
Дългосрочен режим - здравословно хранене.

TheBeliever
01-26-2012, 20:54
Запозната съм с НВД и с ВМ-НВД и точно затова коментирах по този начин. За седмица-две, до четири съм съгласна. Но момичето, поне доколкото аз разбрах от първия пост, не търси строг режим за сваляне, а постоянен за здравословно хранене.

Rebirthing
01-26-2012, 22:51
Без бързи/прости въглехидрати от източници като вафли и торти - да, но без сложни - тц. А да млатиш месо и млечни всеки ден при положение, че нито месото е месо, нито млякото е мляко - абсурд, определено не е от най-здравословните неща.

Inn0cenCe
01-27-2012, 17:00
Запозната съм с НВД и с ВМ-НВД и точно затова коментирах по този начин. За седмица-две, до четири съм съгласна. Но момичето, поне доколкото аз разбрах от първия пост, не търси строг режим за сваляне, а постоянен за здравословно хранене.

Да, точно това търся. И се надявам да можете да ми дадете примерен режим. Знам че всеки има различни нужди, но поне искам някъкъв пример, за да мога да направя свой собствен. :)