PDA

View Full Version : Войната за рейтинг с турските сериали на бтв и новаТВ



imSofuckinghigh
01-26-2012, 16:18
онзи ден и двете телевизии в прайм тайма си между 20:00 и 22:00 започнаха излъчването на нови два турски сериала без предварително да е публикувано във програмата..искам да кажа че те са лайна и телевизиите и турските сериали.

BadAss
01-26-2012, 16:29
добре

0101010

ROFLWTF
01-26-2012, 16:37
Що да са лайна пък. И турците са хора, както и азиатците и европейците. Хич не мога да ви разбера вас, дет оплювате турците.

D1esel
01-26-2012, 16:42
Kaкво се чудиш... Мислят си, че турците са виновни, задето родителите им са прости :D

imSofuckinghigh
01-26-2012, 16:45
мрачното ни минало свързано с тях...няма мир..искат да ни завладеят пак

D1esel
01-26-2012, 16:47
мрачното ни минало свързано с тях...няма мир..искат да ни завладеят пак

В наши дни няма значение в коя част от света живееш, поне в повечето случаи. Все ми е тая дали ще ни завалдеят. Ако си кадърен - ще живееш добре, ако не си - няма да живееш добре. А и в тази история с робството, не вярвам. По тази логика и ние сме поробвали сърбите, власите, както и всички суверенни народи на Балканите.

ROFLWTF
01-26-2012, 16:48
мрачното ни минало свързано с тях...няма мир..искат да ни завладеят пак

Ооо, спрете се с миналото. Каквото е било, било, но нека си остане заровено. Недейте разпалвайте отново некви...
Щото няма смисъл!

D1esel
01-26-2012, 16:50
Ооо, спрете се с миналото. Каквото е било, било, но нека си остане заровено. Недейте разпалвайте отново некви...
Щото няма смисъл!
Не е имало никакво лошо минало. Българите в османската империя са живели точно както са живеели и турците в рамките ѝ. Всички са плащали десятък, който се плаща и до ден днешен в повечето страни по света. И преди, и сега, докато една земя стане твоя, я изплащаш години. Преди кредита е бил от султана, а сега от банката. Стига вече с това измислено турско робство.

ROFLWTF
01-26-2012, 16:54
Не е имало никакво лошо минало. Българите в османската империя са живели точно както са живеели и турците в рамките ѝ. Всички са плащали десятък, който се плаща и до ден днешен в повечето страни по света. И преди, и сега, докато една земя стане твоя, я изплащаш години. Преди кредита е бил от султана, а сега от банката. Стига вече с това измислено турско робство.

Ми тогава за кво я учихме тая история... :lol: Що не вземеш да напишеш учебник по история, ама гледай да е не повече от 100 страници..
Разбира се, че не е измислено турското робство...
Просто каквото е станало, трябва да си остане в миналото. И точка по въпроса :) Предразсъдъците на днешнното поколение са бая в излишък...

Вазов, Ботев само го доказват, че е имало турско робство... Датата на Освобождението за кво е. Айде...

D1esel
01-26-2012, 16:58
Ми тогава за кво я учихме тая история... :lol: Що не вземеш да напишеш учебник по история, ама гледай да е не повече от 100 страници..
Разбира се, че не е измислено турското робство...
Просто каквото е станало, трябва да си остане в миналото. И точка по въпроса :) Предразсъдъците на днешнното поколение са бая в излишък...

Вазов, Ботев само го доказват, че е имало турско робство... Датата на Освобождението за кво е. Айде...

В историята повечето неща са 100 процента измислица, а тези които не са, са изопачени факти!

А Ботев не ми го хвали - просто един "революционер", в някои европейски учебници "терорист", който се е надявал да завземе властта след Освобождението. А и от къде е взимал пари за тази революционна дейност? А? ? ? А датата на Освобождението е датата, в която великите сили смятат да завземат цяла европа , а именно Франция, Германия и Русия.

ROFLWTF
01-26-2012, 17:03
Доказателство имаш ли? А? А? А? :D:D:D
Щом нямаш доказателство, се налага да си учим историята.
Значи, казваш, че Ботев, Вазов и друите са писали измислици, само да ни замажат очите, че българския народ е бил велик?! Да, как не... :D:D:D
А Левски тогава ми е чудно какво е правил. Сигурно е бил някое хлапе, което обича да се гаври с турската полиция. Обаче ми е неясно как е спечелил прозвището си Апостолът на свободата...
Интересна ми е твоята "ненаписана" история :D:D:D:D

D1esel
01-26-2012, 17:16
Доказателство имаш ли? А? А? А? :D
Щом нямаш доказателство, се налага да си учим историята.
Значи, казваш, че Ботев, Вазов и друите са писали измислици, само да ни замажат очите, че българския народ е бил велик?! Да, как не... :D:D:D
А Левски тогава ми е чудно какво е правил. Сигурно е бил някое хлапе, което обича да се гаври с турската полиция. Обаче ми е неясно как е спечелил прозвището си Апостолът на свободата...
Интересна ми е твоята "ненаписана" история :D:D:D:D

Тoчно така. Вазов никога не съм го харесвал, нито като поет, нито като писател. Бил е масон! Той е един глезльо, в сравнение с Алеко Константинов например. А Левски от къде е взимал пари, за да организира комитетите? От тогава не са минали кой знае колко много години, и психологията на българина почти не се е променила. В апартамента си в панелката българинът може да има супер луксозни мебели, супер техника, а това, че във входа никой не чисти - не му пука. Т.е. българинът е егоист и индивидуалист. Никога не е праивил нищо за общото благо от сърце. И след като имаш този ФАКТ, как мислиш, че Левски е жертвал себе си, косите си, майка си, семейството си и т.н. за общото благо? Такова животно досега не съм виждал, просто защото не е имало никога.

А сега се полюбувай и на тази снимка. Виж какво има на масата. На масата на която ясно се вижда и брадатото лице на Ботев. Нима това не е масонска символика, а просто украшение? http://chudesa.net/wp-content/uploads/2010/06/botev_cherep.jpg ЧЕРЕП И КОСТИ! Прочети какво е това в гугъл! Това е символика!

ROFLWTF
01-26-2012, 17:28
Начи да ти кажа, че правиш огромна грешка, че слагаш `сите българи под общ знаменател. Това изобщо не е факт, това е просто начин на живот за повечето от нас. Което е ЖАЛКО!!!
Какво от това, че не си виждал такъв индивид. Ти да не си всезнаещия, че да определиш, че такова ... пардон "животно" никъде няма!
Съжалявам, че нямаш съзнанието, че си от народ, който е имал велики представители.
Повече няма да коментирам по темата!

D1esel
01-26-2012, 17:35
Начи да ти кажа, че правиш огромна грешка, че слагаш `сите българи под общ знаменател. Това изобщо не е факт, това е просто начин на живот за повечето от нас. Което е ЖАЛКО!!!
Какво от това, че не си виждал такъв индивид. Ти да не си всезнаещия, че да определиш, че такова ... пардон "животно" никъде няма!
Съжалявам, че нямаш съзнанието, че си от народ, който е имал велики представители.

Българският народ има и велики представители, но те не са тези, които се изтъкват в учебниците по история и литература! Стига сте мислели, че това, което учите в училище ви стига за цял живот! Живеем в информационен свят! Всеки трябва да се информира и от други източници! Аз за да твърдя това, значи съм прочел много и си позволявам да го твърдя, защото съм синтезирал и съм си направил изводите!

Много по-велики от Ботев, Вазов и Левски са: Алеко Константинов, Атанас Далчев, Елин Пелин, Кимон Георгиев. Познавам много умни, добри и свестни българи. Но те не са щастливи, защото мнозинството е тъпо, смотано, просто, нагло и нахално. И именно тези боклуци заемат ключови позиции с гадостите, които вършат. Като започнеш от депутатите и мутрите и стигнеш до най-обикновения шофьор на рейс, който краде бензин.

Кажи ми, колко са учениците, които си изкарват оценките с учене, а не с преписване? Колко са студентите, които учат наистина и дипломите им имат покритие?

BadAss
01-26-2012, 18:04
разлика правите ли между "владичество" и "робство" ? :lol:

D1esel
01-26-2012, 18:20
разлика правите ли между "владичество" и "робство" ? :lol:

Te не могат да различат мъж от жена, а ти ги питаш дали различават такава сложна терминология... Педалчета български! Аман от тях! На всеки ъгъл са!

Wax
01-26-2012, 18:24
http://www.mrazia.com/i/b/bg179.jpg (http://www.mrazia.com/179/Turciia-i-turskite-seriali.html)

yakuza_
01-26-2012, 18:32
Що да са лайна пък. И турците са хора, както и азиатците и европейците. Хич не мога да ви разбера вас, дет оплювате турците.

очевидно си османец/ка

jumpin
01-27-2012, 07:24
Вместо,да пускат и през другите делнични дни,"Хаваи 0-5" или "Д-р Хаус",те ми пускат Елезови Мелезови Нерези ..

Concussion
01-27-2012, 07:55
По-хубаво беше като даваха латино-американски сериали, ама много по-интересни са ми. Да дадат "Трима братя, три сестри".

gabri3lla
01-29-2012, 20:05
Oчевидно имат рейтинг, а като имат рейтинг защо трябва да дават нещо друго? Скоро Турция ще започне да прави сериали сам за нашата скромна държавица, смятай!