PDA

View Full Version : Acnerol-мнения?



lqlq89
01-26-2012, 15:53
http://beautycosmetic.biz/bioren-acnerol-mikro-piling-losion-p-3631.html
Ползвал ли го е някой? И може ли мнения от вас или ваши познати, които са го ползвали..?
Българско е, козметичката ми ми го препоръча, се цената си било много добро. Това от линка се слага само върху пъпка, а има и лосион, който съдържа салицилова киселина.

musS
01-26-2012, 17:08
ще следя, че ми стана интересно..

lqlq89
01-27-2012, 10:21
И аз..дано някой да пише. Козметичката ми ми каза, че някаква нейна клиетка го ползвала от доста години и била много доволна. Поръчвала си го чак от Пловдив, там го произвеждат, защото по магазините и аптеките го няма. И аз смятам след няколко седмици да си го поръчам на нея, имало дистрибутори.

FuCKkK13
01-27-2012, 10:46
^ видях че помага и за белези от пъпки (аз имам от шарка като малка) така че мисля да го взема.. някой знае ли колко е доставката в сайта.. ?

lqlq89
01-27-2012, 11:19
Аз говорих с тях, казаха ми, че и ако искам може и лосиона да ми пратят с това, излизат 25лв, а доставката е около 5лв със Speedy.
И аз имам белези от шарка, както ти, но нищо не помага, доколкото знам аз или много трудно се махат. Питала съм много хора, козметици и тн. Аптекарка ми беше казала, че само Контратубекс би могло да ми помогне, преди се мажех, но на всеки 10-15 дни трябва да се взема нов, понеже изветрява, лук или чесън съдържаше. Аз до скоро имах 3-4 тубички в нас, трябва да се маже най-малко 6 месеца, но на мен ми писна и се отказах. Ще питам пак една козметичка и ще ти каза, ще я питам и за този продукт дали ще помогне за това.

FuCKkK13
01-27-2012, 19:59
^ ще съм ти много благодарна ! ако помага и 50лв бих дала,но да знам че си струва.. защото имах едно кремче специално за белези,но го ползвах и за пъпките- беше доста скъпо,но не помогна..

lqlq89
01-28-2012, 11:21
Питах я, каза, че щом помага за белези от пъпки, би трябвало да помага и за белези от шарка. Трябва да се използва и лосиона и този микро пилинг (излизат около 30лв двата с доставка). Каза също, че трябва да се ползват най-малко 3 месеца. Смятам да ги пробвам аз. Понякога евтините и българските продукти са много по-добри от останалите.

FuCKkK13
01-28-2012, 12:12
^ ами сиг. и аз ще си го поръчам.. а може ли да ми дадеш линк към лосиона ?

lqlq89
01-28-2012, 12:51
Само това е качено в сайта, аз им писах (и телефон има) и казаха, че могат да ми го добавят към поръчката.