PDA

View Full Version : компютърен вариант на cae



alonso
01-26-2012, 15:53
здравейте искам да попитам дали някой се е явявал на този вариант на изпита и ако може да ми каже някакво мнение, защото съм решил да се явявам през март месец и искам да знам как стоят нещата с комп. вариант мерси предварително

alonso
01-28-2012, 12:12
няма ли някой, който да изкаже мнение

Hayashi
01-28-2012, 12:30
Според моите данни на 17-и март има и вариант на хартия. Повечето хора предпочитат него. За компютърният съм чувала, че веднъж като отговориш не може да го променяш.

alonso
01-28-2012, 12:43
на мен пък ми казаха че може да се променя отг, защото и аз бях чувал че не може, а също така не се губи време при пренасяне на отг на answer sheet

mMemories
01-29-2012, 11:59
компютърния е по-гаден....пробвай варианта на хартия

Zorin
01-29-2012, 12:15
Един приятел е държал компютърния и, доколкото знам, си го взе.
Глупости са това, че не можеш да си променяш отговора. Както на хартията можеш да изтриеш, така и на компютърния можеш да редактираш. Плюсът наистина е, че не трябва да си прехвърляш отговорите на Answer Sheet, а другото положително е, че резултатът ти излиза по-бързо от paper-based.
Изпитът си е изпит, без значение дали на хартия и на компютър. Ако смяташ, че ще се оправиш с непознатия софтуер и стресиращата обстановка, давай смело. И сесиите са повече от хартиения.

alonso
01-29-2012, 13:09
ами аз съм решил да се явя на компютърния, защото резултатите излизат по-бързо то или си знаеш или не пък и за listening ми казаха че е с слушалки което отново е +