PDA

View Full Version : Как е възможно? ;(



fama
01-26-2012, 18:12
Аз ли съм кривата, не знам ... Връзките на всички около мен изглеждат в пъти по-добре отколкото нашата, в пътии!!! Изглеждат идеалните, без никакви караници, чиста и истинска.. За завиждане направо, а нашата?!?! нашата не знам вече как да го нарека..караници, караници, изгубено доверие от едната страна, думи, думи . думи без действия от моя (да знам огромна грешка е , упреквайте ме, но съм такава, не мога не знам начина как да я покажа) , викове, и нищо друго.. тук таме някой хубав ден и за нас , а през останалото какво? Нещо нереално, нещо ужасно, и НЕизпълненно с любов. И двамата сме виновни, в повечето случаи аз . Преди няколко дена едно момче почна да ме занимава, аз го удрязах, и не казах на приятеля ми и днес той ми видя съобщенията във фейсбук и като ме пита защо не съм го уведомила, аз му казах, че не сметнах за нужно и след тези мои думи се вдигна скандала. Вече не знам какво да кажа, за да бъде правилно и да не е разтълкувано грешно от него. Обичам го , адски много държа на него, но като стане въпрос за действия аз съм непосилна, разбирате ли не мога да му докажа не знам по какъв начин, не знам ........ чувствам се безсилна и слаба, как да му го покажа за Бога ?!?!?! Казва ми че не споделям, напротив казва му всичко.. а той си мисли че крия, по какъв начин да му докажа, че не е така ? Не знам какво да правя, не знам чувствам се толкова слаба и малка пред него, беззащитна, не искам да се разделяме, обаче той заслужава много повече от мен, той иска момиче, което да го разбира и да му споделя, според него аз не съм такава, според него съм принцеса, която мисли за себе си и нищо повече .. А разберете, аз го обичам неимоверно много, но стане ли въпрос за тези мои качества, аз замръзвам.Просто съм си такава, грешка огромна е това, както и той сам каза, че съм най-голямата грешка в неговият живот ... Адски болно ми е от това, че не ми вярва и не мога да му докажа чувствата си.................................... сама се чувствам, сам самичка. ;((


Кажете какво мислите по темата, упреквайте ме, съвети ако можете ми дайте, ще съм ви благодарна, наистина!

SisiStrange
01-26-2012, 18:19
Когато двама души не си пасват, никакъв съвет не може да помогне.

Хората, които имат "идеални" връзки не са били винаги така. Преди сегашната ми връзка, която засега върви чудесно и главния ни проблем е кой е сръчкал другия първи в лицекнигата 8-) , съм имала и доста скапани връзки с много караници и глупости.

Въпросът е да намериш някого, с когото се разбирате.

Godzilla
01-26-2012, 18:43
Какво казваш, но не можеш да покажеш не мога да разбера. Кое е само думи от твоя страна?

TheBeliever
01-26-2012, 18:47
Хората, които имат "идеални" връзки не са били винаги така.


Така е. И за да се постигне "идеалното" са нужни усилия и компромиси. И нашата връзка изглежда идеална отстрани, но само ние си знаем през какво сме минали, за да я направим и запазим такава.

Казваш, че главният проблем е у теб. Тогава започни да работиш върху отстраняването му. Няма да е лесно и може да отнеме време. Ще имаш нужда от неговото разбиране и подкрепа. Но ако имате чувства един към друг и наистина искате нещата между вас да потръгнат, ще положите нужните усилия и заедно ще направите връзката си такава, каквато искате да бъде.

fama
01-26-2012, 18:51
Какво казваш, но не можеш да покажеш не мога да разбера. Кое е само думи от твоя страна?

Казвам че , го обичма и имам нужда от него, че е всичко за мен... а не мога да му го докажа.

fama
01-26-2012, 18:52
По принцип съм си такава и винаги съм си отблъсквала приятелките и хората около мен, самото ми държание е такова, той ми каза че само се оплаквам, а нищо не правя и е крайно време да се променя иначе ще ме зареже.......

Godzilla
01-26-2012, 18:59
Казвам че , го обичма и имам нужда от него, че е всичко за мен... а не мога да му го докажа.

Това е много неприятно, защото думите са си само това - думи.

Покажи загриженост. Покажи, че той е преди теб на моменти. Покажи привързаност. Покажи, че ти пука. Покажи му, че страдаш заедно с него. Че се вълнуваш заедно с него. И че не се чувстваш цяла докато сте разделени. Че тъгуваш.

Не го оставяй да си мисли, че го имаш за даденост, защото тогава всичко ще рухне.

Ако искаш да оправите връзката си и двамата трябва да намерите проблемите в себе си. Каква е вината на всеки един от вас, за да са така нещата. Можеби той иска прекалено много от теб? Можеби ти просто не можеш да му дадеш това и така, което и както той иска? ТОЙ също трябва да намери проблема в себе си. Не може да обвинява само теб. ВИНАГИ са нужни двама в една връзка. И за добрите, и за лошите моменти. И ти трябва да се надяваш, че той го знае, и че е готов да потърси своята "заслуга".

Това, че връзките на другите са "идеални" пред теб, не означава, че те наистина са такива.

TheBeliever
01-26-2012, 19:00
и е крайно време да се променя иначе ще ме зареже.......

Много, много, много лошо разсъждение. Ако ще се променяш трябва да го правиш заради себе си, защото ти ще се чувстваш по-добре, а не заради някого или нещо.

kinkygirl
01-26-2012, 20:00
Личи си по думите ти че в тази връзка има както караници и много любов! :) Може би той е човекът,който се страхува да не те изгуби и малко прекалява..И ти се чувстваш притисната.. Казваш че ще е по-добре сама..Защо не се позамислиш малко и не oпиташ малка пауза м/у вас..смисъл Дай си малко време за себе си,а и на него ..Не слагай края просто премисли всичко замалко и сама реши .. :) Най-добре е да послушаш сърцето си! :)) Успех! :) А и ..както е казано: ,,Любовта е това да позволиш на другия до теб да бъде себе си'' :)

Meoww
01-26-2012, 20:23
И в най-идеалните връзки има караници, викове....не си мисли, че само при вас е така ;)
От това, което си написала, оставам с впечатление, че приятелят ти е ревнив. Според мен той не се е подразнил от това, че не си му казала за въпросното съобщение, а се е подразнил от смисълът на съобщението...