PDA

View Full Version : Момичето от Фейсбук



soulma7ter
01-26-2012, 18:43
Здравейте , от около една седмица с едно момиче от фейсуб си пишем по стените , но никой от нас не пише на другия така , че мисля аз да пиша първи. Някой ако може да ми даде съвети какво да й пиша след здравей :D Надявам се , че ще ми помогнете и съм уцелил правилния форум :)

TheBeliever
01-26-2012, 18:51
Нито познаваме момичето, нито й знаем интересите. Как да ти кажем за какво да си говорите?

Виж нещо, което е харесала, и за което имаш какво да кажеш, и го обсъдете.

Sh@d0w
01-26-2012, 18:56
Добре де, разбираемо е на живо да зацикляш, ама и по фб ли почнахте да си гълтате граматиката ...

Ако имате общи познати/интереси завържи тема за тях, ако не направи и комплимент, възползвай се от "обстановката", за нещо на стената и, в този ред на мисли.

sunman
01-26-2012, 19:10
Е........нямам думи!!!

thunderstruck5
01-26-2012, 19:14
:D :D :D :D
Тъй като видимо имаш свободно време защо не си направиш труда да й поогледаш стената и да разбереш от какво се интересува. Така ще имаш представа за какво да си говорите. Ама те съветвам колкото се може по-бързо да преместиш нещата от уеб пространството в реалния живот.

LoXx
01-27-2012, 12:19
ейй супер!! много ме кефите такива, големи сте бонбони :***
таа сега по темата: амии виж какво харесва(музика, филми и т.н.) това е голямо предимство на фейсбук-виждаш интересите на другия. и погледни какво харесва и поствай на стената й нещо на някоя група която харесва, например. дано да съм била полезна и успех ^^ ии наистина, гледай да пренесете нещата от виртуалния в реалния свят, че иначе работата отива на зле
ехх как ми се иска аз да бях това момиче.......

arsenalllbaby
01-27-2012, 12:29
Направо дай ние да си пишем с нея ?

BlueFace
01-27-2012, 12:36
http://1.bp.blogspot.com/-IX63-J7CipM/TxdU0KdoIYI/AAAAAAAAAsI/3w3s1DsG9_c/s1600/jackie-chan-meme.png


http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/126/314/3cd8a33a.png?1306264975


За да не е спам: На колко сте?

BaffaLsc
01-27-2012, 14:58
За да не е спам: На колко сте?

12-13 МАКС

Bukuuu
01-28-2012, 00:25
Защо във фейсбук ще я заговаряш? Защо не като я засечеш някъде навън /ако сте от един град де/..

balu4ka
01-28-2012, 08:39
Преди тук се питаше "Как да я поканя на среща?",сега е "Да и пратя ли пълномощно за приятелство във фейсбук?".
ПП:Защо ли се занимавам с глупости -.-"....

Silent94
01-28-2012, 11:02
Преди тук се питаше "Как да я поканя на среща?",сега е "Да и пратя ли пълномощно за приятелство във фейсбук?".
ПП:Защо ли се занимавам с глупости -.-"....

Очаква се скоро хората да се размножават без полов контакт и сексът и връзките да се забранят със закон и по учебниците по история да се четат вместо романтични книги

LoXx
01-28-2012, 12:57
Защо във фейсбук ще я заговаряш? Защо не като я засечеш някъде навън /ако сте от един град де/.. ама дори да са от един град може да са от различни квартали и училища,тя ходи на едни места, той на други и да няма никаква вероятност да се видят? ами това не е вариант. ако живееха в малко градче или село сигурно щеше да стане, но ако живеят в голям град, софия например, не може, защото е огромен град. според мен трябва 1. той да й пише 2. да си уговорят среща, например

xXxMixXx
01-28-2012, 13:24
:D :D :D :D
Тъй като видимо имаш свободно време защо не си направиш труда да й поогледаш стената и да разбереш от какво се интересува. Така ще имаш представа за какво да си говорите. Ама те съветвам колкото се може по-бързо да преместиш нещата от уеб пространството в реалния живот.
+1 :)
И не забравяй да провериш дали е обвързана :D

tItEufFf
01-28-2012, 13:29
Офф, толкова е лесно по фейсбук да завържеш разговор...
Просто й пиши "Здрасти, от цяла седмица си постваме неща по стените, а още не сме си говорили.." ще видиш че после сами ще тръгнат нещата.
А какво си поствате по стените?

LoXx
11-11-2012, 14:32
абе що го бъзикате човека ;д ми всеки с проблемите си. понякога и в нета е сложно.. наистина на живо е много по-хубаво, но ако няма възможност за това.. помислете си просто.

marilyn
11-11-2012, 15:06
Ей, след някоя друга година няма да можете на живо да говорите....
Не си намирай момичета по фб.... общувай повече на живо.

М a L ч Y y ! ! :*
11-11-2012, 15:23
При положение, че вече цяла седмица си пишете по стените е най-лесно да завържеш разговор. Всичко започва с простото 'здравей'. След това ще видиш колко лесно ще потръгне разговора и ще намерите общи теми и интереси, за които да си говорите. Но и аз съм съгласна с горните мнения, че е по-добре да пренесете нещата в реалния свят възможно най-скоро, все пак нищо не може да се сравнява с общуването на живo.

shmatarok
11-11-2012, 15:38
Темата е лееееееко стара вече и авторът едва ли я помни. :Д