PDA

View Full Version : ТЪМНИ КРЪГОВЕ ПОД ОЧИТЕ (вродени) ПОМОЩ !!



Strappy
01-26-2012, 22:11
Здравейте :) четох много статии и разглеждах много форуми .. но не можах да открия това което търся .. проблемът ми е доста сериозен :\ имам тъмни кръгове под очите ( вродени ) и всеки ден съм принуден да слагам коректори и тем подобни козметики .. проблемът е че съм момче и не ми е приятно да се занимавам с това всяка сутрин :\ въпросът ми е как тези сенки могат да изчезнат завинаги ! .. ? било то чрез лазери , операции или каквото и да е .. на всичко съм готов :@ моля за сериозни отговори .. благодаря предваритеЛно :))

HolyShit
01-26-2012, 22:14
Хах,имам същия проблем..То освен,че е до ген проявата на фенотипната даденост,бива и подсилена.Такава игра на компютъра лятото по 19-20 часа ,спане 4-5 часа и това се повтаря.Очите са ми станали вече не знам..

Интересна тема да се следи.

Cold_Tearsss
01-26-2012, 22:30
Също и от прекомерни количества стрес. Някъде прочетох, че сутрин след ставане можеш да поставиш студена лъжица на кръговете и по този начин ще бъде стимулирано кръвообращението в съответните съдове.

HolyShit
01-27-2012, 07:22
Малко ми се види като няква бабина глупост,но нищо не губя,ако го пробвам :d

Strappy
01-27-2012, 09:17
братле проблема при нас е че под очите кожата ни е тънка и това предизвиква тъмните кръгове и според мене това с лъжицата няма да помогне .. чел съм за много кремове , мазила и маски по лицето което ми се струва че се използват единствено ако кръговете са придобити с времето .. а за вродените казват че трябвало да се потърси помощ при дерматолог .. но незнам давайте още съвети приятели :)