PDA

View Full Version : Каде да уча



eternal_touch
01-27-2012, 09:47
Здр на всички, не разбирам мн от форуми, но не знаех къде другаде да потърся отговори на въпросите ми. Имам намерение да следвам медицина, но не знам къде е най-добре да го направя в България,а и след това да мога да продължа в чужбина или по точно Америка.Всеки когото попитам казва че в софийският е най-добре, но и казват че е мн трудно да влезеш там. Добра ученичка сам но искам да знам точно върху какво да се подготвям имали някакви специални учебници или нещо от сорта. Искам да разбера точно на какво се базира приема там и дали там е най-добре да уча. Благодаря ви предварително!!!

Ge7OverHere
01-27-2012, 10:38
Не знам за СУ.. мой приятел тази година кандидатстваше и се колебаеше между София и Пловдив. На края избра МУ в София и е много доволен. СУ някак не ми изглежда като за медицина. Аз не разбирам в тая област, мога да го питам. : )

Chacho
01-27-2012, 10:42
Доколкото знам СУ трябва да ти е последна инстанция за медицината. Не знам кой ти е казал, че е най-добре в СУ, но това е една от най-слабите ни специалности в сравнение с другите ВУЗове. МУ София е истината.

eternal_touch
01-28-2012, 20:17
Благодаря ви мн, сега знам на къде да поема.

Hayashi
01-28-2012, 21:17
100 % някъде където да те научат на елементарен правопис. Много се набива на очи.

HolyShit
01-28-2012, 22:42
100 % някъде където да те научат на елементарен правопис. Много се набива на очи.

+1

10 буквички

Nakadah
01-29-2012, 06:40
Седни си на дупето и недей да следваш нещо само защото е нашумяло/модерно!!!

BrokenInnocence
01-29-2012, 19:55
Ако искаш след това да ходиш в Щатите - върви учи в Щатите от самото начало. Започнеш ли тук ще ти е изключително трудно да продължиш да учиш там и доста квалификации и изпити ще трябва да вземеш преди изобщо да ти се позволи да практикуваш там. Да не говорим, че научиш ли всички тея термини веднъж на Бг, трудно се учи всичко отново и на английски.

Ge7OverHere
01-29-2012, 20:22
Те термините са латински и тук и в САЩ : ) Но принципно съм съгласен, че в тази област както и в правото, ако ще се местиш там ще е тегаво..