PDA

View Full Version : Counter Strike 1.8



AniBG
01-27-2012, 17:00
Последно време съм го ударила на игране затова да питам.. Отдавна не бях влизала и сега като отида на Find servers не ми намира нищо. Гледах интернет връзка - отлична, опитах да се свържа с ИП на БГ сървър - нищо. Всичко си е на 6, ама никакви сървъри, нищо?! Попринцип преди пак така ми беше станало, но не помня как го оправих, някой ми каза нещо да сложа в някоя си папка.. По същото време след като го оправих пък имах проблем, че сървърите е изхвърляха. Във форума ми писаха да пробвам в БГ сървър. Опитах и беше по-добре, сега пък какво му се бъгна на цс-а не знам. Плс хелп! :D

AniBG
01-27-2012, 17:09
Добре, значи пробвах с друго ИП на сървър: 90.154.242.15:27015 Влезнах! Обаче имам един проблем (освен тези, които описах по-горе), че когато влезна по едно време като ми се появи героя всичко ми е размазано, не мога да го опиша, сеедно ми се мърда екрана и не виждам нищо, картината е размана.. Как мога да ги оправя всичките тия неща!? :D

DaNGeRousLy
01-27-2012, 17:12
ЦС 1.8 ? Не бях чувал ..

awerw
01-27-2012, 17:19
абе момиче ти стана геймърка, виж ся къв съвет щи дам: Избери си някоя играя, която много те кефи, ама не като цс, а няква с мисии там кампании, стратегия, и почни да я играеш, ама да я врътнеш цялата, и след това врътвай и другите й версии, и да видим, следващата ти тема може да бъде след половин година :D

xXxAngerfisTxXx
01-27-2012, 17:31
CoD: Modern Warfare 2 мрежа искаш ли ? :lol:

npp
01-27-2012, 21:09
ani ако можеш инсталирай наново cs-а и ако отново има проблем пиши