PDA

View Full Version : ПРОЧЕТИ, важно е!



ilein
01-27-2012, 17:16
Здравейте, хора... знам, че целият форум е изпълнен с подобни теми от сорта на "Бременна ли съм", но аз наистина съм доста притеснена, тъй като правих секс преди около две седмици и още не ми е дошло. Аз съм на 15 години. По принцип на тази възраст цикълът не е много редовен, но закъснява вече доста време. Правих секс без презерватив и момчето, с което спах, свърши в областта... там, долу. Наистина съм много притеснена, моля ви за някакъв съвет. :-S

TheBeliever
01-27-2012, 17:19
Ако са минали 14 дни от рисковия полов акт си купуваш тест за бременност. Толкова ли не можа да се сетиш?

Акъл, за съжаление, не можеш да си купиш.

DragonLady
01-27-2012, 17:20
Ако са минали 14 дни от рисковия полов акт си купуваш тест за бременност. Толкова ли не можа да се сетиш?

Акъл, за съжаление, не можеш да си купиш.

+1
Възможно е да е попаднала семенна течност вътре във влгалището ти.

granger
01-27-2012, 17:22
Сериозно ли ,бе!? Първо , щом ти е нередовен цикъла ,следователно овулацията не може да ти се сметне точно , следователно , къде ти беше акъла да правиш секс без предпазни средства. Едно ,че може да си бременна , друго ,че можеш да си хванеш някоя болест. В областта там долу е много показателно ! Ходи си купувай тест. Моли се да е отрицателен и следващия път вземи попрочети малко. Може и нищо да ти няма този път, но не е гаранция ,че ако повториш същата простотия , няма да се сдобиеш с 2 черти или венерическо заболяване!

LeprikonA
01-27-2012, 17:27
много хитро да го правите без да се пазите. ама много. отивай за тест, ако ти закъснява вече 14 дена и се моли да е отрицателен(което не би помогнало особено).

N3v3Rm0r3
01-27-2012, 17:32
Айде да го кръстите Боян/Боянка ? И сега сериозно.Иди си купи тест за бременност.Стискам ти палци :)

ilein
01-27-2012, 17:37
Еми тъпа съм - да... явно наистина ще ми трябва тест. Благодаря ви все пак, въпреки, че можехте и малко по-мило. :-D
N3v3Rm0r3, благодаря. ;-)

marilyn
01-27-2012, 17:44
Сериозно ли ,бе!? Първо , щом ти е нередовен цикъла ,следователно овулацията не може да ти се сметне точно , следователно , къде ти беше акъла да правиш секс без предпазни средства. Едно ,че може да си бременна , друго ,че можеш да си хванеш някоя болест. В областта там долу е много показателно ! Ходи си купувай тест. Моли се да е отрицателен и следващия път вземи попрочети малко. Може и нищо да ти няма този път, но не е гаранция ,че ако повториш същата простотия , няма да се сдобиеш с 2 черти или венерическо заболяване!
Съгласна. Авторке, наистина къде ти е акъла, вземи си поука следващия път :)

unknown7
01-27-2012, 17:46
Сериозно ли ,бе!? Първо , щом ти е нередовен цикъла ,следователно овулацията не може да ти се сметне точно , следователно , къде ти беше акъла да правиш секс без предпазни средства. Едно ,че може да си бременна , друго ,че можеш да си хванеш някоя болест. В областта там долу е много показателно ! Ходи си купувай тест. Моли се да е отрицателен и следващия път вземи попрочети малко. Може и нищо да ти няма този път, но не е гаранция ,че ако повториш същата простотия , няма да се сдобиеш с 2 черти или венерическо заболяване! +1 наистина това не е шега работа..