PDA

View Full Version : Шампоан против омазняване - 7 дни?



chizuru
01-27-2012, 18:03
Значи една приятелка на майка ми каза, че 'и били препоръчали някакъв шампоан за мазна коса.. Но го ползвала много отдавна и не помни марка.. Каза, че пишело нещо за 7 дена, че нямала да се омазнява косата и наистина бил много ефикасен. Вие да сте чували за такъв?? Моята коса ужасно бързо се омазнява.. Докато я измия и на следващия ден вече корените ми са се сплескали и лъщят.. Затова се налага да я мия през ден (понякога дори всеки ден)... Искам нещо, което да ми помогне да намали омазняването.. Да мога поне 3 дена да не я мия, защото от шампоаните и балсамите също се уврежда.... Та чували ли сте за такъв шампоан? ХД

Twilight_23
01-28-2012, 12:10
Да, но все не вършат работа...

kari05
01-29-2012, 13:03
Мойта коса също за ден и половина се омазнява и аз я мия всеки ден или през ден. Преди около 2 седмици си закупих себорегулиращ шампоан с естракт от коприва на Laboratories KLORANE и наистина действа.. 400 мл и е около 20 лева..В момента ми се омазнява много малко чак на края на 2рия ден. :)

Pamaa
01-29-2012, 13:43
http://apteka.framar.bg/30061113/фито-panama-шампоан-за-мазен-скалп-и-честа-употреба-200-мл-
Това! Доста химия има в шампоана, но майка ми беше много доволна. : )