PDA

View Full Version : Повече от приятели .... ..



ivzzi
01-27-2012, 19:17
хора имам проблем .. Има едно момче с което сме приятели от много малки .. да съм била на 4г. или 5 ... Сега няма да споменавам възрастта си.. Е много добри приятели сме много често излизаме насам на там .. той е по-голям от мен и не учим в едно училище..Много сме близки, абсолютно всичко си казваме. Но от 1 Месец насам започнах да се влюбвам в него .. и не знам какво да правя .. Ние сме като брат и сестра, но пак се влюбих в него .....Понеже го познавам добре знам, че не съм му безразлична .. но не съм се издавала по никакъв начин .. сяя няма да хукна при него и да го питам да ли е влюбен в мен, защото т'ва е тъпо .. в 2 клас го правехх .. ее някакъв Съветт..... [[Моля ако не ви се занимава не пишете и моля без обиди !!Благодаря предварително !!!]]

xoxi
01-27-2012, 19:41
Ако се познавате толкова добре и сте толкова големи приятели, би трябвало и той да усети, че не си безразлична към него.
Но първо си помисли дали си струва да застрашаваш такова приятелство, след това прави каквото сметнеш за правилно.

thelover3
01-28-2012, 17:52
Офф има хиляди такива теми. Аз бих му казала, дори да знам, че той не ме харесва. Така поне ще съм 100% сигурна. + това като те отреже, няма да с надяваш напразно. Вярно, може за малко да се отдръпне, но щом сме приятели от 4-5год. едва ли ще си разрушите приятлството. Айде успех.