PDA

View Full Version : Косопад?



waller12345
01-28-2012, 08:52
Здравейте,

Имам някъв лек косопод и всеки ден когато си мия косата падат няколко косъма (не са големи шепи де, падат малко косъмчета). А и точно в ценъра на главата имам няква болка като си барна косата??? Какво може да е това??? На 18 години съм, оплешивявам ли??? :D

Dollystar
01-28-2012, 14:39
Пълни глупости много ясно че не оплешивяваш, аз наскоро имах доста сериозен косопад, направих една маска с мас, яйце и кисело мляко и косопада ми дръстично намаля! Пробвай маската. :)

Ducati
01-29-2012, 12:49
Това с болката брат, щото не поддържаш лична хигиена, не се къпиш всеки ден

пAteNцЕ
01-29-2012, 13:06
виж да не се е раздразнила кожата на главата от шампоана или там с квото си миеш косата. то че падат косми - падат и то всеки ден от главата косопад е да тръгнеш(примерно) да се решеш и косата да ти остане по гребена :D нз колко често се къпеш но не оплешивяваш трябва да имаш поне 30 и тогава ще почнеш но си е и до гени,стрес,начин на хранене и тем подобни....

npp
02-01-2012, 09:41
ако ти е възможно носи колкото се може по-къса коса, разбира с в случай че все още не си го направил, мий си косата с натурални шампоани/сапуни, също така избягвай твърдите, рафинираните, и хидрогенираните храни като най-вече съдържащите консерванти и др. синтетични добавки