PDA

View Full Version : удължения !!!



musS
01-28-2012, 09:01
здравейте, преди някой от модераторите да заключи темата, да кажа, че потърсих из форума за такава тема, но не намирам отговор, и все пак ако има такава тема като я заклучат поне да пратят линк, защото както казах не намирам такава тема.. :)

Та, след 20 дена имам рожден ден и искам удължения.. от 1-2 години им говоря на наще но винаги ми казват "и без това стоиш с часове пред огледалото.. пък и сега ще си втора смяна, няма да имаш време" и т.н.. и ми казаха, ако искам сама да си купувам.. затова си търся естествени удължения, и то трябва да си взема поне 2 реда, за да седи естествено.. та въпроса ми е към тези, които имат.. къде се продават естествени удължения или откъде сте си поръчали и да не ми излезе повече от 200 лв. защото все пак сама ще си ги купувам..

musS
01-28-2012, 16:52
ее айде де.. наистина ми е спешно :(

Hayashi
01-28-2012, 21:16
Естествени хубави удължения за толкова пари мисля, че няма къде да намериш.

maybelinee
01-28-2012, 21:29
акъв цвят ти трябва ?

musS
01-28-2012, 21:34
тъмно кестеняво :(

FuCKkK13
01-29-2012, 06:04
^ естествени за 200лв. няма да намериш,но можеш да намериш примеси.. т.е. и естествена и изкуствена коса.. също може да се боядисва,къдри и т.н. но за съжаление не мога да ти кажа от къде понеже не съм си купувала.. но ще ти дам съвет- не си купувай коса от интернет ! ако сайта имат някъде салон отиди там,за да видиш косата на живо.. ръце не пипнат ли,око не види ли -косата не се купува.. айде дано съм ти помогнала поне с нещо :)

lubovnaeuforiq
01-29-2012, 09:54
Провери в "Bgunique" в момента има намаление има коси и от 300 лв., има и от 90 лв. Твърдят, че е напълно естествена, което се потвърждавало и от гаранцията (1 год) и дори пребоядисана, гаранцията важи. Могат да ти я направят на 2 двойни или 3 единични редове. Успех с търсенето дано съм ти помогнала ;)

simona153
01-29-2012, 20:13
Аз имам 2 реда естествена коса ако се инт мога да ти я продам европейска е потъмних се и си взех нови и тези не ги ползам ако искаш ми пиши simi_simi@mail.bg

anonymous708973
01-30-2012, 06:45
Не се харчи за естествена. Виждала съм изкуствена коса, която стои прекрасно. Номерът е да си нацелиш цвета на косата и да я слагаш добре. Тая, за която говоря, беше 60 лв.

beyybe
05-09-2012, 10:15
ako si tursish oshte yduljeniq pishi mi na skype elitsa31 ;]
здравейте, преди някой от модераторите да заключи темата, да кажа, че потърсих из форума за такава тема, но не намирам отговор, и все пак ако има такава тема като я заклучат поне да пратят линк, защото както казах не намирам такава тема.. :)

Та, след 20 дена имам рожден ден и искам удължения.. от 1-2 години им говоря на наще но винаги ми казват "и без това стоиш с часове пред огледалото.. пък и сега ще си втора смяна, няма да имаш време" и т.н.. и ми казаха, ако искам сама да си купувам.. затова си търся естествени удължения, и то трябва да си взема поне 2 реда, за да седи естествено.. та въпроса ми е към тези, които имат.. къде се продават естествени удължения или откъде сте си поръчали и да не ми излезе повече от 200 лв. защото все пак сама ще си ги купувам..

Elinaaa
05-09-2012, 10:20
Мисля ,че 2 реда са малко
аз преди слагах 4
Аз си е купувах от тук :http://www.hairextension.bg/?step=module_action&modname=pricelist&lang=2&product_cat=58
Бях доволна,но се изискват доста грижи и за нея
и трябва да се подменя ,защото се изтощава