PDA

View Full Version : Херпеси на...



xameleonsf
01-28-2012, 10:55
Здравейте започнаха да ми излизат някви херпеси на мястото дето е между стомаха и пениса.Първо излезна един който имаше бяло връхче,после излена още един,но без бяло и сега гледам този с бялото май е минал.Кажете трябва ли да се притеснявам за нещо?

.::SunshinE::.
01-31-2012, 08:00
Отиди на гинеколог. Той ще ти каже с кво да ги мажеш и прочее ;)

bloodyF
01-31-2012, 12:56
на уролог бързичко.
само на гинеколог недей да ходиш..

npp
02-01-2012, 10:18
отиди на кожен лекар

mexx_ex
02-07-2012, 06:19
Първо може да не са херпеси, защото херпеса излиза така- зачервяване и сърбеж на мястото, подуване на малки пъпчици ( няколко), които после се пълнят с водниста течност, пукат се и се сливат в раничка. Болката е гадна и смъди. Ако твоето наистина е херпес обаче, лошо, защото гениталния херпес няма лечение... :( При настинка, притеснение, срив на имунната система излизат рецидиви. Заразен е, можеш да го лепнеш от всеки един приносител, без въобще да подозираш, че той има такъв херпес, защото се предава и във фаза, в която няма мехурчета... :X
Взимай мерки- посещение при кожно-венерически лекар. Лекарствата са скъпи, но забавят появата на рецидиви. ;) Пии имуностимуланти, също има някакъв ефект. :)

kalpazanka
02-07-2012, 06:50
^Хайде да не се изказваш кое има лечение и кое- не!

MartinWesker
02-07-2012, 07:23
^Хайде да не се изказваш кое има лечение и кое- не!

Защо да не се изказва? Той е прав: херпесът няма перманентно лекуване: изниква, мажеш го, изчезва. Може никога повече да не се появи, може и през месец да ти избива до края на живота ти. Зависи от имунната система на човека, но при всички случаи заразиш ли се един път с този вирус - оставаш си с него завинаги. Ето, прочети, ако не вярваш:

http://www.bb-team.org/articles/3586_herpes

kalpazanka
02-07-2012, 09:20
Защото нито е прегледал пациента, нито е сигурен, че това е генитален херпес! Същото важи и за теб! Лечение се определя на база причинител/диагноза!

MartinWesker
02-08-2012, 12:19
Съгласен съм с теб. Няма спор за това. Само че на базата на това, което е написал автора, mexx_ex му дава отговор и казва, че ако е херпес няма лечение и аз само потвърждавам.

mexx_ex
02-08-2012, 20:43
А аз исках да помогна.... :( Много рязко отношение, защо? Отдавна чета форума и се регистрирах на скоро, за да отговарям само на въпросите, на който съм компетентна и сигурна в думите си. Не съм определила лечение! Споделих това, което знам, за това което пита! Тук беше форум, с такава цел, нали???
Първо, започнах от там, че може би не е херпес и то именно защото не съм го видяла! Второ, казах, че АКО е- няма лечение, което е 100 % истина.
Виждам, че си модератор и то сърдит, изтривай, блокирай, каквото искаш, но повтарям се- исках да помогна и вече започвам да съжалявам за което....

Mi6inka
02-09-2012, 08:46
Свиквайте с калпазанката. Реже глави всякакви.

Авторе, недей да отлагаш, а отиди да те погледне лекар.

kalpazanka
02-10-2012, 12:22
А аз исках да помогна.... :( Много рязко отношение, защо? Отдавна чета форума и се регистрирах на скоро, за да отговарям само на въпросите, на който съм компетентна и сигурна в думите си. Не съм определила лечение! Споделих това, което знам, за това което пита! Тук беше форум, с такава цел, нали???
Първо, започнах от там, че може би не е херпес и то именно защото не съм го видяла! Второ, казах, че АКО е- няма лечение, което е 100 % истина.
Виждам, че си модератор и то сърдит, изтривай, блокирай, каквото искаш, но повтарям се- исках да помогна и вече започвам да съжалявам за което....
Без предположения и без изказвания напосоки- ясно? И аз знам много, но не си позволявам да поставям диагнози/да назначавам терапия дори и при очеизбодна диагноза.

MartinWesker
02-10-2012, 15:39
Ние не сме теб. Автора пита и ние отговаряме. Ако автора искаше професионално мнение, нямаше да задава въпроса във форума, а щеше да отиде на лекар(не е лошо наистина да отиде на лекар) - толкова е просто. Не виждам смисъл в продължаването на този разговор.

FuCKkK13
02-10-2012, 15:43
Отиди на гинеколог. Той ще ти каже с кво да ги мажеш и прочее ;)
:D :D :D :D :D :D пращаш момче на гинеколог ?! .. да не ми се обидиш просто ми стана смешно ;д

по темата: най-добре не стой по форуми,а както ти казаха отиди на лекар.. кожен може също да посетиш :)

mexx_ex
02-11-2012, 20:20
Не искам да свиквам с нищо, нито с Калпазанките, нито с техните неоправдани забележки. Не може във форум, в който се търси помощ, да отговориш (не на посоки, а компетентно!!! ) и да те наръсят на 3-тото мнение, заради лошо настроение. Всъщност запазвам си коментарите за себе си. А сега ще потърся как се изтрива профила тук.....Не съм се регистрирала за да ми се прави някой на поучител!
На всички останали се извинявам за спама.
А на момчето с проблема- дано всичко мине добре и не отлагай посещението на лекар в Кожно-венерически диспансер (клиника или каквото има наоколо) и то най-скоро ;)