PDA

View Full Version : Кандидатстване в Англия.



Knicks4Life
01-28-2012, 12:03
Привет.
От няколко месеца насам съм бил съвсем спокоен около висшето си образование, тъй като съм смятал, че имам още време. Но напоследък почнах да чувам разни неща, че вече ми било време за кандидатстване. Исках да попитах хора, който вече са там.
11 клас съм, средата на годината. Кога му е времето за кандидатстване в университета?
Запознат съм с повечето университети там и техните специалности, но изобщо не съм запознат със самото кандидатстване. Как става, какво е нужно и т.н.

MartinWesker
01-28-2012, 12:06
Питай госпожата си по английски. Един съученик така направи и тя доста му помогна с това какво да прави. Но мисля, че в началото на следващата година трябва да си пратиш документите.

BrainlessROCKBABY
02-01-2012, 08:29
имай предвид, че повечето университети в UK имат за краен срок за подаване на документи 15.01, т.е. от септември до януари горе-долу трябва да оправиш документите. UCAS не са толкова страшни, колкото изглеждат :D

ThroughStruggle
02-14-2012, 18:36
Вие малоумници ли сте?
Толкова ли е трудно да използвате търсачката преди да пуснете нова тема. Бъдещи студенти в чужбина, пха.

ilikeitdirtyX
03-07-2012, 20:55
Вие малоумници ли сте?
Толкова ли е трудно да използвате търсачката преди да пуснете нова тема. Бъдещи студенти в чужбина, пха.

С питане и до Цариград се стига ;).
UCAS;http://www.ucas.com/students/applying/howtoapply/