PDA

View Full Version : Не ми пука дали сте чалгари, аз обичам ЕМИНЕМ!!



watergirlblue
01-28-2012, 14:01
Аз много му се възхищавам, слушам го и намирам себе си в текстовете...И взпреки че не сзм може би най-голямата му фенка, но го боготворя!! И ми е интересно дали ви харесва или ако не...ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ??? :))

Concussion
01-28-2012, 15:41
Нито ме кефи, нито ме дразни. Имаш ли нещо съществено да кажеш, или реши ей така да си пуснеш темичка?

toad
01-28-2012, 18:36
Добър изпълнител , като старите му парчета са по-добри , но чак пък да се боготвори ... Не мисля , че който и да е човек заслужава това ;)

watergirlblue
01-28-2012, 22:42
Нито ме кефи, нито ме дразни. Имаш ли нещо съществено да кажеш, или реши ей така да си пуснеш темичка?

мисля че ЕМИНЕМ е динствения бял рапър и рапър изобщо който ми харесва и ме вдъхновява...Мисля, че без него музиката нямаше да е толкова силна и реализирана без неговите изпълнения....и мисля че се заяждаш на сухо...:ДД

HolyShit
01-28-2012, 22:49
А аз мисля,че е недохранен,татуиран педал,който не го бива дори и за тва да е педал и да прави хубави свирки ТОЧКА.

Cold_Tearsss
01-28-2012, 23:04
Добър изпълнител , като старите му парчета са по-добри , но чак пък да се боготвори ... Не мисля , че който и да е човек заслужава това ;)
Теб, теб да боготворим. :D

toad
01-28-2012, 23:23
Теб, теб да боготворим. :D

Е , опитах да те уредя , ма не стана ;) . Недей тъй и ти , че хората ще си помислят , че сме в комбина нещо . :D

Cold_Tearsss
01-28-2012, 23:39
Хаха. Комбина с теб, аз искам, ами то не става. Ти само си ми контра. :D

NightGuardian
01-29-2012, 08:00
за цялостно творчество е за похвала , но за хип-хоп далеч не е най-добрия , дори не влиза в моето топ 10.

watergirlblue
01-29-2012, 09:55
А аз мисля,че е недохранен,татуиран педал,който не го бива дори и за тва да е педал и да прави хубави свирки ТОЧКА.

имам за оспорване...педал или не, мисля чее не можеш да се изразяваш...Недохранен?! знаеш ли изобщо какво значи това!! :ДД прав си не е като Българските задръстеняци като Ксриско и не знам си кой щото толкова му и помня името...И 50 цент е татуиран и въпреки че не го харесвам, нямам мнение да е недохранен педал...:ДД забавен си;**

Colouring
01-29-2012, 10:03
Това дали го харесвам или не какво те бърка?И защо създаде темата изобщо?
Да,харесвам го и слушам песните му.Младият Еминем ме кефи повече,но и сега го слушам.
И какво?Послужи ли ти за нещо мнението ми?И ако бях казала,че не ми харесва,щеше ли да ми се нахвърлиш?Всеки си има мнение и едва ли ти ще можеш да го промениш.Боготворяла го-хахаха,на бас,че си най-много седми клас или ако си на повече,то все още си със супер детски акъл.

watergirlblue
01-29-2012, 14:31
Това дали го харесвам или не какво те бърка?И защо създаде темата изобщо?
Да,харесвам го и слушам песните му.Младият Еминем ме кефи повече,но и сега го слушам.
И какво?Послужи ли ти за нещо мнението ми?И ако бях казала,че не ми харесва,щеше ли да ми се нахвърлиш?Всеки си има мнение и едва ли ти ще можеш да го промениш.Боготворяла го-хахаха,на бас,че си най-много седми клас или ако си на повече,то все още си със супер детски акъл.

ако мислеше че не ме бърка ащо си правиш труда да пишеш?! :))...ми да мнението ти ми послужи...така ще разбера дали има фенове и в България и като цяло ще ми е интересно...нямаше да ти се нахвърля-това ти го правиш в момента..;))
да съм казала че ще променям нечие мнения?? колкото и да си по-голяма от мен се държиш доста по-глупаво в момента...;ДД

mlakniwe2
01-29-2012, 14:58
И на мен ми е един от любимите певци, но аз слушам и чалга, както и абсолютно всяква музика-той се е доказал от всякъде-повечето от песните му са доста смислени

watergirlblue
01-29-2012, 15:01
интегрирал се е в жанр на цветнокожи по време когато са били егати расистките войни все пак...и освен че е трзгнал от нищото а е стигнал до небето...вярно е че младия еминем бе по/добзр, но и сега е взрхзт! :))

Concussion
01-29-2012, 15:18
И на мен ми е един от любимите певци, но аз слушам и чалга, както и абсолютно всяква музика-той се е доказал от всякъде-повечето от песните му са доста смислени

:lol: :lol: :lol: "Един от любимите ми ПЕВЦИ", вика :lol:

watergirlblue
01-29-2012, 15:26
:lol: :lol: :lol: "Един от любимите ми ПЕВЦИ", вика :lol:

да...:Д има малко раъминаване...:ддд

mlakniwe2
01-29-2012, 15:38
рапърите нали са певци ве

watergirlblue
01-29-2012, 15:40
има доста относителна раълика...пее Селин Дион, Еминем не пее...не много :)

Concussion
01-29-2012, 15:59
рапърите нали са певци ве

Сладурчо!!!

awerw
01-29-2012, 16:03
кой беше еминем ?

watergirlblue
01-29-2012, 16:19
не си интересен ако се опитваш да бъдеш...;хх

NightGuardian
01-29-2012, 16:34
интегрирал се е в жанр на цветнокожи по време когато са били егати расистките войни все пак...и освен че е трзгнал от нищото а е стигнал до небето...вярно е че младия еминем бе по/добзр, но и сега е взрхзт! :))


никога не пиши повече такива глупости. Каква простотия ръсила България , само не взирайте точно там в това велико изкуство. Твоите приказки като приказки на 90% от феновете на Еминем. Един човек който е слушал истински хип-хоп и е верен на стила никога няма да остави Eminem в предните редове.

И почнал от нищото , то нали за това е ХИП-ХОП идва от улиците.
Къде ще ми сравняваш тоя белушко с човека дето идва директно от покрайнините на Brooklyn?!

Пусни си малко Wu-Tang Clan и преслушай и след това пусни соловите албуми на 9-те члена на групата и след това на Eminem ще му се смееш.

Изобщо няма какво да обяснявам на дете , което е чуло само Eminem.
Човек който се интересува и знае , ще си прецени... Що за величия има и като продуценти ,DJ-и и MC-та.....

watergirlblue
01-29-2012, 17:08
ne smqta6 li 4e ima dosta golqma razlika mejdu rap i hip hop...:DDD

NightGuardian
01-29-2012, 21:15
знам много добре.

toad
01-29-2012, 22:39
Хайде без караници . И Ву Танг са готини и Еминем е готин , всеки по свой си начин ;)

watergirlblue
01-30-2012, 05:41
Хайде без караници . И Ву Танг са готини и Еминем е готин , всеки по свой си начин ;)

i Wu Tang Clan sa unikalni, no hora az pisha za Eminem a vie izbivate nekvi neshta!;xx :D

extreme16
01-30-2012, 06:57
Имай малко повече уважение към Еминем. С тези глупави теми разваляш имиджа му.
Темата няма смисъл, ти си едно неориентирано момиче, което си мисли, че с такава тема може да затъпи всички, но уви, изглеждаш тъпо.

watergirlblue
01-30-2012, 07:43
не съм искала да затъпя никого, просто исках да чуя мнението и на хора със сходни предпочитания като за Еминем...този форум е за да се пише, а не да се заяждате за това и онова само защото никой не ви познава и колкото и да сте отворени не може да ви намери и абс нищо да ви направи...:хх Какво пък толкова против имате?! Господи! ;хх

JZfan
01-30-2012, 08:56
Eminem , скука!

watergirlblue
02-01-2012, 07:11
а ти Джей Зи ли слушаш? :)

PLEOMAX95
02-02-2012, 08:07
Предпочитам "Еминем" , пред днешната "Чалга" , но нямам толкова добър вкус да го слушам.Има много хубави и истински песни , това ме радва в него.

againstyou
02-02-2012, 10:30
И на мен ми е един от любимите певци, но аз слушам и чалга, както и абсолютно всяква музика-той се е доказал от всякъде-повечето от песните му са доста смислени
Същото. ;pp

D12Respect
02-02-2012, 11:38
Много ми интересно какъв ви е топ 10 на изпълнителите, като махнем групите като Wu tang? Ако Еминем не е за тази класация кой да сложим, Снупи комерса или Underground изпълнителите дето имат 2 свесни парчета в цял албум. Не съм тука да го защитавам, ама белчото е най-зверския жив лирик, има класически албуми, ЗВЯР на freestyle, какво повече искате от 1 рапър?

Sunny_girl963
02-09-2012, 16:50
Аз лично много харесвам Еминем, в песните му има огромен смисъл и са много хубави! ;)

Sunny_girl963
02-09-2012, 16:56
Имай малко повече уважение към Еминем. С тези глупави теми разваляш имиджа му.
Темата няма смисъл, ти си едно неориентирано момиче, което си мисли, че с такава тема може да затъпи всички, но уви, изглеждаш тъпо.


Ам момичето го харесва доста явно, щом пише тема за него и просто иска да чуе останалите какво мислят..

watergirlblue
02-09-2012, 17:06
:Д да всъщност само това це;ях..всеки е свободен да каже че не го харесва...но пак срещу мен...ебаси!

kireca
02-09-2012, 19:46
Аз дали не харесвам еминем , как мислите :D Wu tang , mu tang , tupak , putak пълни измишльотини!! И да са били добри на времето , то е било щото ЕМИНЕМ не се е бил родил ! Когато емчо изгря тупак , буквално умря , така че давайте да не спорим , както казаха по горе , най-великия лирик , ЗВЯР на freestyle , какво повече ви трябва ?

watergirlblue
02-09-2012, 19:58
поклон до земята!!

Cold_Tearsss
02-09-2012, 19:59
http://www.youtube.com/watch?v=8rGQ6JCSCYY&feature=related
Опс, грешна тема. :D Простете ми.

DieselBlood
02-09-2012, 20:16
Eminem cи е спечелил голяма уважение в Америка,дори и от повечето хип-хоп и РнБ легенди.Не ми мисля,че е уместно също така да се сравнява стария рап с новия.Давам ви пример 2pac vs Lil' Wayne.От 100 километра си личи кой е по-добрия.И,да,харесвам Еминем.Харесвам музиката,римите,клиповете му.Евала му правя,че след борбата с дрогата,той успя да се завърне,дори и с малко по-слаби песни от преди,но все пак това е той.

kireca
02-09-2012, 23:05
Песните му са по слаби , защото дава шанс на другите около него да се издигнат (yelawolf , royce da 5 9 , gangsta boo и т.н)
Ако иска ще направи хит.. (Not afraid , Love the way you lie) А lil wayne къде го слагаш бе бро ?? То тва на рапар не прилича , чакай , то на ЧОВЕК не прилича...

watergirlblue
02-10-2012, 05:11
Песните му са по слаби , защото дава шанс на другите около него да се издигнат (yelawolf , royce da 5 9 , gangsta boo и т.н)
Ако иска ще направи хит.. (Not afraid , Love the way you lie) А lil wayne къде го слагаш бе бро ?? То тва на рапар не прилича , чакай , то на ЧОВЕК не прилича...

не...прилича на влечуго!! ето един дето да ме покрепя!! Еминеем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slicky
02-10-2012, 05:57
Еминем+Рианна=топ рапърски хит
Еминем никога няма да бъде толкова велик като едни N.W.A или Wu Tang Clan. Това, че вие не ги знаете кои са те, не ги прави по-слаби от Еминема.

watergirlblue
02-10-2012, 06:07
знаем, но май само ние....известни са...но ЕМИНЕМ бие рибата просто! :)

bog4eto
02-10-2012, 08:58
На Еминем му харесвам само няколко песни и то от по-старите.
В общи линии, модерно е да си му фен, да му слушаш за безмислените простотии или за опитите да напише нещо твърде бозаливо, което да се харесва на масата.
И да, повечето от феновете му не слушат Psycho Realm или LCN, слушат си The Voice звездите и прочие.
Ама то няма лошо, за всеки влак си има пътници, и човека трябва да прави пари, само да не го прехвалваме като супер добрия рапър, несравним и не знам си какво, защото това са..е , тотални глупости.

BrainlessROCKBABY
02-10-2012, 09:09
Come here little kiddies, On my lap

watergirlblue
02-10-2012, 09:41
На Еминем му харесвам само няколко песни и то от по-старите.
В общи линии, модерно е да си му фен, да му слушаш за безмислените простотии или за опитите да напише нещо твърде бозаливо, което да се харесва на масата.
И да, повечето от феновете му не слушат Psycho Realm или LCN, слушат си The Voice звездите и прочие.
Ама то няма лошо, за всеки влак си има пътници, и човека трябва да прави пари, само да не го прехвалваме като супер добрия рапър, несравним и не знам си какво, защото това са..е , тотални глупости.

ти сериоъно–! :О сега ако ми кажеш и че Лил Уейн е по/добър отивам и си тегля куршума!..Не говите стихове ако са глупости, не знам песните в които се повтарят само 5 думи, какви са...;хх

kireca
02-10-2012, 11:12
Come here little kiddies, On my lap

Guess who`s back , with a brand new rap :D


ти сериоъно–! :О сега ако ми кажеш и че Лил Уейн е по/добър отивам и си тегля куршума!..Не говите стихове ако са глупости, не знам песните в които се повтарят само 5 думи, какви са...;хх

Остави го , всеки има право на лош вкус :)

watergirlblue
02-10-2012, 11:19
Guess who`s back , with a brand new rap :D



Остави го , всеки има право на лош вкус :)

не бе....че всеки си има предпочитания е ясно...Но как можеш да кажеш че в песните на ЕМИНЕМ се пеят глупости! та не знам дали има песен с по-малко от 500 различни една от друга думи...А какво да прави за тези дето имат 3 куплета с еднакъв текст и един припев?? просто се учудих! :О

kireca
02-10-2012, 13:16
не бе....че всеки си има предпочитания е ясно...Но как можеш да кажеш че в песните на ЕМИНЕМ се пеят глупости! та не знам дали има песен с по-малко от 500 различни една от друга думи...А какво да прави за тези дето имат 3 куплета с еднакъв текст и един припев?? просто се учудих! :О

Остави го , всеки има право на ЛОШ вкус !

Всяка песен на еминем има смисъл , дори и смешните , казва истини под смешен вариант , не всеки го може ;)

watergirlblue
02-10-2012, 16:19
Остави го , всеки има право на ЛОШ вкус !

Всяка песен на еминем има смисъл , дори и смешните , казва истини под смешен вариант , не всеки го може ;)

колко вярно!! браво брат!! ^^ [sunn]

Sunny_girl963
02-10-2012, 16:20
Това са едни от най-смислените текстове, които съм чувала...:)

daq96
02-10-2012, 16:24
Харесвам го, но не съм му и фенка. Любовта ми са Nicole и Enrique!

nIkEnCeTy_bE
02-10-2012, 16:27
Не съм почитателка на Еминем, но има някой готини текстове. :) Имам чувството, че всички се въртят около едно и също, хората го оплюват, той отвръща.

Sunny_girl963
02-10-2012, 16:32
Харесвам го, но не съм му и фенка. Любовта ми са Nicole и Enrique!

И аз харесвам Enrique...:)

bog4eto
02-10-2012, 16:40
За Еминем нямам какво да казвам повече, само ще отбележа, че по феновете се познава :)
Нямам вашия вкус, значи е лош?
Мисленето му е майката, дам.
Да не вземе случайно човек да изкаже мнение :D
А, и, да http://www.youtube.com/watch?v=1RaeI_1zyFk :Д :Д :Д

kireca
02-10-2012, 19:50
Тая песен напрао ме разбива :D:D:D Това само един откачено луд човек може да го направи !! Най-известният човек в света да направи такава песен и да я пусне ! Ето за това го уважам и му завижвам ! HE JUST DONT GIVE A FUCK !

watergirlblue
02-11-2012, 11:56
Тая песен напрао ме разбива :D:D:D Това само един откачено луд човек може да го направи !! Най-известният човек в света да направи такава песен и да я пусне ! Ето за това го уважам и му завижвам ! HE JUST DONT GIVE A FUCK !

ДА!! Абсолютно!! И богче, вкуса ти не е лош, защото не харесваш ЕМИНЕМ, а защото си мислиш че някои не толкова добри, са едва ли не богове!! ;хх

slimbo
02-11-2012, 12:09
ЕМЧО е върха и ние с БФФ (:D колко тъпо изглежда на БГ ) също се чувстваме сякаш пише за нас !! Той е най-лудия (не го виня той просто е от моите хора) !! А за fack тая песен е просто велика имало е моменти да седим в някой парк слушайки я и заливайки се от смях :D:D:D

watergirlblue
02-11-2012, 12:11
EM4O e vurha i az kato teb se namiram v tekstovete mu s BFF sme fenove ot malki i vinagi s eotkrivame sqkash pishe za nas kolko e hubavo 4e ima i drugi takiva kato nas

имах един приятел който казваше: Ако ЕМИНЕМ дойде в България....Ставам жиголо за него!!!! :дддд

slimbo
02-11-2012, 12:23
никога не пиши повече такива глупости. Каква простотия ръсила България , само не взирайте точно там в това велико изкуство. Твоите приказки като приказки на 90% от феновете на Еминем. Един човек който е слушал истински хип-хоп и е верен на стила никога няма да остави Eminem в предните редове.

И почнал от нищото , то нали за това е ХИП-ХОП идва от улиците.
Къде ще ми сравняваш тоя белушко с човека дето идва директно от покрайнините на Brooklyn?!

Пусни си малко Wu-Tang Clan и преслушай и след това пусни соловите албуми на 9-те члена на групата и след това на Eminem ще му се смееш.

Изобщо няма какво да обяснявам на дете , което е чуло само Eminem.
Човек който се интересува и знае , ще си прецени... Що за величия има и като продуценти ,DJ-и и MC-та.....

Върви се зае*и !! Слушала съм всякъкъв вид рап и всеки рапър (или рап група) и ЕМЧО си е върха , а и преди мен казаха има голяма разлика м/у рап и хип хоп !!! А тва че си кифлйок дето подурва 2pac аз нямам вина просто се вслушай другия път !! ;)

slimbo
02-11-2012, 12:36
Аз дали не харесвам еминем , как мислите :D Wu tang , mu tang , tupak , putak пълни измишльотини!! И да са били добри на времето , то е било щото ЕМИНЕМ не се е бил родил ! Когато емчо изгря тупак , буквално умря , така че давайте да не спорим , както казаха по горе , най-великия лирик , ЗВЯР на freestyle , какво повече ви трябва ?

Бро нечовешки си прав как се радвам че в тая темичка има хора дето не са поредните кифлйоци дето са се забили в чалгия и някви черни идиоти дето като са се родили черни и си мислят че могат да рапират !!! А относно ЕМЧО много мога да кажа ама ши си замълча, че някои прости хорица ограничени в одавна замрелия тюпак и модата да се слуша джей-зи можи и да не разберат щом не оценяват лириките на ЗВЯРА то кво повече да кажа аз

slimbo
02-11-2012, 12:38
имах един приятел който казваше: Ако ЕМИНЕМ дойде в България....Ставам жиголо за него!!!! :дддд

:D само така

watergirlblue
02-11-2012, 13:02
Ми да...повечето говорят пълни глупости! Ми и 50 сент е рапър нали? И добър при това...Но няма нищо общо с ЕМИНЕМ, не защоти може би е по-добър, а защото има огромна разлика в жанра им и стила им!! Са да ми сравнявате с Лил Уейн....;хх

slimbo
02-11-2012, 15:57
Bro lil wayne ne e rapur moeto normalno govorene e po burzo ot negoviq "rap"

kikki
02-11-2012, 16:35
А аз мисля,че е недохранен,татуиран педал,който не го бива дори и за тва да е педал и да прави хубави свирки ТОЧКА.

Абе половината в тоя форум се чудите кой да нагрубите! Замислете се. Най-малкото - дразните околните. Слезте на земята и се огледайте. Дано някога осъзнаете, че не живеете сами на тоя свят.
Та ти точно ХолиШит си неповторим! Евала! По-заядлив човек от теб не познавам. Дано и на живо си толкова отворен. По темата: Недохранен - Еминем? Ми май малко сбърка :) Педал - изясни си значението на тая дума първо, а пък после я употребявай. Наистина ще е добре. Татуиран - тука няма к'во да кажа. Човек сам ги решава тия неща. Пък за свирките - от къде знаеш? Личен опит или какво... Много си навътре с нещата.
Пфф... Забавен си ми :)

Cold_Tearsss
02-11-2012, 16:55
Хайде, стига с това Кой е по-по-най. Винаги ще има някой по-добър! Дали ще е след месец, след година или след век няма значение.

qkakukla2
02-11-2012, 18:19
Абе половината в тоя форум се чудите кой да нагрубите! Замислете се. Най-малкото - дразните околните. Слезте на земята и се огледайте. Дано някога осъзнаете, че не живеете сами на тоя свят.
Та ти точно ХолиШит си неповторим! Евала! По-заядлив човек от теб не познавам. Дано и на живо си толкова отворен. По темата: Недохранен - Еминем? Ми май малко сбърка :) Педал - изясни си значението на тая дума първо, а пък после я употребявай. Наистина ще е добре. Татуиран - тука няма к'во да кажа. Човек сам ги решава тия неща. Пък за свирките - от къде знаеш? Личен опит или какво... Много си навътре с нещата.
Пфф... Забавен си ми :)

+1 :)

Какво мислиш за филма на ЕМИНЕМ ???

flawless_
02-11-2012, 18:35
Хайде, стига с това Кой е по-по-най. Винаги ще има някой по-добър! Дали ще е след месец, след година или след век няма значение.

По-добрите са били преди векове и години, пич, няма да има повече.

slimbo
02-11-2012, 19:29
+1 :)

Какво мислиш за филма на ЕМИНЕМ ???

1) kazva se 8mile
2) unikalen e
3) lubimiq mi film
4) nai-qkata drama pravena nqkoga
5) abe EMINEM IS THE BEST

slimbo
02-12-2012, 09:35
По-добрите са били преди векове и години, пич, няма да има повече.

a ti prerodeniq 2pac li si

qkakukla2
02-12-2012, 11:46
1) kazva se 8mile
2) unikalen e
3) lubimiq mi film
4) nai-qkata drama pravena nqkoga
5) abe EMINEM IS THE BEST

А знаеш ли кога ще излиза филма с ЕМНЕМ не 8 мили ами някакъв друг, забравих му името. :D:D

watergirlblue
02-12-2012, 12:08
Леле, хора, знам че малко не му е мястот тук, но речих да споделя...Само ЕМИНЕМ ни остана и още няколко добри изпълнители...Всички запознаха да измират...Кой знае след 2-3 години като си отидат всички каква боза ще сме задължени да слушаме? :((

kireca
02-12-2012, 12:25
qkakukla2
Филма се казва Shady Talez , първоначално беше споменато нещо за 2011 , после 2012 ноември ли кога , но го чакам с нетърпение , като излезе ще имам 2 любими филма :) познайте кой е първия .. хехе

а и ако видя още 1 път името lil wayne тук , ще ви убия , то тоя гущер лигавия блаааа ... не ми се говори за него , гнус ме е да му пиша името

slimbo
02-12-2012, 13:43
А знаеш ли кога ще излиза филма с ЕМНЕМ не 8 мили ами някакъв друг, забравих му името. :D:D

amm nqmalo da izliza!! zashtoto otkazali da go zasnemat i sega tursili koi da go zasneme ;) (ama ne SHADY TALEZ am edin drug zabravih mu imeto pak e s EM4O)

FUUUCKKKKK

kireca
02-12-2012, 15:57
Брат , кви ми ги говориш бе :D:D:D в Shady Talez как ще не участва , та това е SHADY Talez , поразрови се малко и ще намериш :)

Cold_Tearsss
02-12-2012, 16:36
По-добрите са били преди векове и години, пич, няма да има повече.

МУХУХУХХУХХУУХХУХУХУХУХУХ УХУХУХУХУХУХУХУХУХУХХУУХУ ХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХ УХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУ ХУХУХУХУХУХУХУХУХХУХУХУХУ УХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУ ХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХУХ УХУХУХУХУХУХУХУХУ

/FACEPALM

http://bank.imgdumpr.com/wp-content/uploads/2011/01/face-palm-e1294657839590.jpg

kikki
02-13-2012, 09:26
amm nqmalo da izliza!! zashtoto otkazali da go zasnemat i sega tursili koi da go zasneme ;) (ama ne SHADY TALEZ am edin drug zabravih mu imeto pak e s EM4O)

FUUUCKKKKK

Еми аз чух, че снимали някакъв филм с Еминем, но за някакви каубои ли, или нещо от тоя сорт. Снимките били в Детройт. Не знам. По едно време се говореше за друг филм - 360 с Антъни Хопкинс, обаче Еминем отказал участието. Знам и за Shady Talez, че Еминем няма да участва в него, а самият сценарий е негово дело :)

slimbo
02-13-2012, 12:06
Брат , кви ми ги говориш бе :D:D:D в Shady Talez как ще не участва , та това е SHADY Talez , поразрови се малко и ще намериш :)

Ami da porazrovih se bro nqmalo da u4astva prosto filma e negov i toi pishe scenariq ;)

kireca
02-14-2012, 21:35
Ами на корицата защо е той :D иначе във трейлъра наистина го няма , но както и да е ИСКАМ ФИЛМ С ЕМИНЕМ :D

slimbo
02-15-2012, 15:15
може би щото е негов филма както и да е поздрав за ценителите на истинския рап --> http://www.youtube.com/watch?v=9dcVOmEQzKA&ob=av2e

NightGuardian
02-15-2012, 21:38
говориш ми за истински рап и ми даваш Eminen - Just lose it .... пази стила от такива фенове.

btw : hip-hop>rap

slimbo
02-16-2012, 19:17
ще давам квото си искам ставаше дума за ЕМЧО а не за песента пък и я слушах в момента :P

qkakukla2
02-22-2012, 17:23
Тази ми е любима http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s&feature=relmfu <3

lightcameraction
02-24-2012, 11:23
1) kazva se 8mile
2) unikalen e

4) nai-qkata drama pravena nqkoga


Pfahhaha какво ? ;/

madafaka94
02-24-2012, 12:59
Не знам що толкова много го харесвате тоя Еминем . . . Правя му евала само и защото е влезнал в "играта" на черните момчета, до колкото до песните :Х Да не забравяме , че има и проблеми с наркотиците . . .

madafaka94
02-24-2012, 13:12
Прочетох няколко коментара, майко майко . . .
Вие сте КОНЕ С КАПАЦИ, мисля, че по точен израз за вас НЯМА !
"Велик" рапар който пее за повръщане, че, ще зарови майка си и още подобни глупости . . . пфахахаха
Слушайте малко повече Onyx,Biggie,Rakim,Nas,Wu-Tang . . . абе кво се занимавам въобще хахахахахахаахаха

02-24-2012, 14:59
Харесвам го .. един от любимите ми е! <3<3<3<3<3<3

badboy28
02-24-2012, 19:40
...............

slimbo
02-26-2012, 17:50
Не знам що толкова много го харесвате тоя Еминем . . . Правя му евала само и защото е влезнал в "играта" на черните момчета, до колкото до песните :Х Да не забравяме , че има и проблеми с наркотиците . . .

абе малоумник нищо не знаеш нито за рапа нищо за ЕМЧО ако разбираше от рап както твърдиш даже и да не понасяш ЕМИНЕМ то на първо място щеше да споменеш кулио макар че не съм от най-големите фенове аз съм ЕМИНЕМКА както и да е БЕЛЧО няма тези проблеми от края на 2009 когато ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ влиза да се ЛЕКУВА и сега самия той признава че е маниак на тема здраве/здравословен жовот

madafaka94
02-27-2012, 07:34
абе малоумник нищо не знаеш нито за рапа нищо за ЕМЧО ако разбираше от рап както твърдиш даже и да не понасяш ЕМИНЕМ то на първо място щеше да споменеш кулио макар че не съм от най-големите фенове аз съм ЕМИНЕМКА както и да е БЕЛЧО няма тези проблеми от края на 2009 когато ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ влиза да се ЛЕКУВА и сега самия той признава че е маниак на тема здраве/здравословен жовот

маниак е да на наркотиците хаха едно е трева съвсем друго е мет и екстази, айде ти щом знаеш много кажи кво мисли твоя човек за Тупак или пък Биги хах смешка

slimbo
02-27-2012, 13:37
от къде се взе и ти такъв познавач ....... апък и ми говориш като лапенце от яслата ти не знаеш какво си мисли абсолютно никой около теб защото понякога няма значение какво казва човек а тва което му е в главата и вече стига с тоя тюпак колкото и голям фен да си му не можеш да го слагаш навсякъде!!!!!!!! и не ми пука кво мисли Белчо за тъпак важно е кво мисля АЗ

madafaka94
02-27-2012, 14:05
спри да ме занимаваш с съществуването си, щото ме товариш, аз от музика разбирам повече от теб но на теб няма кво да ти доказвам и показвам

slimbo
02-27-2012, 18:37
спри да ме занимаваш с съществуването си, щото ме товариш, аз от музика разбирам повече от теб но на теб няма кво да ти доказвам и показвам

go fuck yourself

qkakukla2
02-28-2012, 18:39
спри да ме занимаваш с съществуването си, щото ме товариш, аз от музика разбирам повече от теб но на теб няма кво да ти доказвам и показвам

Разбирай си. Няма как да ми промениш мнението, не осъзнаваш ли??

xXxAngerfisTxXx
02-28-2012, 20:11
истински рапър който не се е занимавал с наркотици няма... и знам че моя любимец Dwayne Michael Carter a.k.a. Lil Wayne се е лекувал... това е нормално нещо

kireca
02-29-2012, 09:47
Истински рапър и lil wayne в 1 изречение... , не си пасва някак ...

watergirlblue
03-01-2012, 09:54
спри да ме занимаваш с съществуването си, щото ме товариш, аз от музика разбирам повече от теб но на теб няма кво да ти доказвам и показвам
не се занимавай както каза....и нас само ни товариш...тази тема е за мнения, а не за кой разбира повече от музика и колко нищожни са другите защото не слуват еди какво си...;хх

DarkTemplar
03-01-2012, 10:35
Цялата тема е един огромен facepalm. 8-) Нo пък сеира е на ниво. :D

DisappointedDreamer
03-01-2012, 11:05
Цялата тема е един огромен facepalm. 8-) Нo пък сеира е на ниво. :D

+1 :lol: :lol:

slimbo
03-01-2012, 16:28
Ае стига хейтъри пълно става въпрос за нас ЕМИНЕМКОВЦИТЕ (:D добре звучи странно) ние си обичаме ЕМЧО както вие Пак и аз нямаше да си изкажа мнението , но станаха прекалено много "компетентните" всъщност всеки от нас има собствен стил и това не го прави по малко рапър от който и да е било фен тук ,така че спора е безмислен!!!!!!!!

watergirlblue
03-08-2012, 09:25
именно...правейки тази тема исках просто да си намерш други хора които да го харесват...;)

shadygirl
03-09-2012, 05:44
rapira no i moje da peee v nqkoi pesni na pripeva pee ...toi e unikalen! <3

slimbo
03-15-2012, 16:56
rapira no i moje da peee v nqkoi pesni na pripeva pee ...toi e unikalen! <3

Извинявай ама той не може да пее той сам го казва ,макар че звучи сладко , когато пее . Абе талантлив гений на всичко отгоре и сладък/хубав/ май го описах напълно!!!!!!!!

ledenakrasota
03-15-2012, 17:05
И аз го обичам. Това не ми пречи да слушам Азис. втф?!

shadygirl
03-17-2012, 13:49
Извинявай ама той не може да пее той сам го казва ,макар че звучи сладко , когато пее . Абе талантлив гений на всичко отгоре и сладък/хубав/ май го описах напълно!!!!!!!!


е как пък неможе да пее |( пее си много добре ...

shadygirl
03-17-2012, 13:53
Не знам що толкова много го харесвате тоя Еминем . . . Правя му евала само и защото е влезнал в "играта" на черните момчета, до колкото до песните :Х Да не забравяме , че има и проблеми с наркотиците . . .

имал е проблеми предиии...той се излекуваа

shadygirl
03-17-2012, 13:55
абе малоумник нищо не знаеш нито за рапа нищо за ЕМЧО ако разбираше от рап както твърдиш даже и да не понасяш ЕМИНЕМ то на първо място щеше да споменеш кулио макар че не съм от най-големите фенове аз съм ЕМИНЕМКА както и да е БЕЛЧО няма тези проблеми от края на 2009 когато ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ влиза да се ЛЕКУВА и сега самия той признава че е маниак на тема здраве/здравословен жовот

стига пък ти с тва емчо |(наричай го Ем

shadygirl
03-17-2012, 14:03
така се казва филма с Маршъл който ще излиза Southpaw

slimbo
03-17-2012, 15:31
стига пък ти с тва емчо |(наричай го Ем

Точно ти ли ши ми кажеш как да го наричам тва си е моята работа не ми пука кое ти звучи по модерно на мен ми е кеф и тва е!!!!!!!!

slimbo
03-17-2012, 15:33
е как пък неможе да пее |( пее си много добре ...

Еми не може да звучи добре ама не пее по ноти просто си звучи сладко и добре тъй като е талант а и сме му фенове и на нас ни звучи много по добре отколкото на другите !!!!!!

shadygirl
03-17-2012, 15:47
Точно ти ли ши ми кажеш как да го наричам тва си е моята работа не ми пука кое ти звучи по модерно на мен ми е кеф и тва е!!!!!!!!

не съм казала че ми звучи по модерно... просто емчо е страшно смешно;д

slimbo
03-17-2012, 16:18
не съм казала че ми звучи по модерно... просто емчо е страшно смешно;д

Ти не си човека , който определя кое е смешно и кое не пикла нещастна

shadygirl
03-17-2012, 17:23
Ти не си човека , който определя кое е смешно и кое не пикла нещастна
пикла викай на някой друг и нещасница ква си ти или кой си ти че да ма обижда келеш жалък я лапни нещо да са успокойш зле си от сякъде ... емчо ,емчо..мн жалко;ддд ДГД повече и няя ти отговарям под нивото си ми ; ) и не искам да са дразня само да та видим на живо на кого ша викаш нещасница ... изверг здухан

slimbo
03-18-2012, 06:47
пикла викай на някой друг и нещасница ква си ти или кой си ти че да ма обижда келеш жалък я лапни нещо да са успокойш зле си от сякъде ... емчо ,емчо..мн жалко;ддд ДГД повече и няя ти отговарям под нивото си ми ; ) и не искам да са дразня само да та видим на живо на кого ша викаш нещасница ... изверг здухан

Естествено ,че няма да пишеш повече на магистралата няма компютри!!!

li0n
03-18-2012, 06:59
ЕМИНЕММММММММММММММММММММ ММ :* НАЙ-ДОБРИЯ РАПЪР!

shadygirl
03-18-2012, 08:09
Естествено ,че няма да пишеш повече на магистралата няма компютри!!!

ибаси истърканите лафове използваш кранта проста ти явно от личен опит знаиш че няма компютри там а? пожелавам ти късмет и дано някой да ти пусне ;дд няма са занимавам повече със здухани хора лапай там пак ако напрайш кариера може и да са прочуиш и повече от еминем;д

qkakukla2
03-18-2012, 10:58
Тука стана боя ;дд

Cold_Tearsss
03-18-2012, 15:45
Eminem - When I'm Gone
http://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI&feature=related

slimbo
03-18-2012, 17:41
ибаси истърканите лафове използваш кранта проста ти явно от личен опит знаиш че няма компютри там а? пожелавам ти късмет и дано някой да ти пусне ;дд няма са занимавам повече със здухани хора лапай там пак ако напрайш кариера може и да са прочуиш и повече от еминем;д

Млъкни ма кифло долна все едно знаеш кой е ЕМИНЕМ. Чула си една песен и вече голямата фенка ае стига бе, ако ти кажа 10песни на него не можеш да ми кажеш!!! А ако питаш от къде знам ..как може да си забравиш гинко билобата нали вчера дойдох на гости на теб .... А чек ти няма как да помниш като даже не ме видя беше заета да ду*аш !!!!

slimbo
03-18-2012, 17:42
Eminem - When I'm Gone
http://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI&feature=related

:) :) супер избор

shadygirl
03-18-2012, 18:37
Млъкни ма кифло долна все едно знаеш кой е ЕМИНЕМ. Чула си една песен и вече голямата фенка ае стига бе, ако ти кажа 10песни на него не можеш да ми кажеш!!! А ако питаш от къде знам ..как може да си забравиш гинко билобата нали вчера дойдох на гости на теб .... А чек ти няма как да помниш като даже не ме видя беше заета да ду*аш !!!!


fenka sum na eminem ot malka ma smeshnico umrqla mnogo ma poznavash che sa otvarqsh nito ma znaish koq sam nito na kolko sum nito na kogo sum ...mulchi si tam kranta prosta sh mi vika che ne sam znaela koi e eminem lapai ma mursho vari sa shibai znam sichko za Em .... gniluch mrusen aeee do tuka bqh tupite sa obivat s mulchanie nqma vechno da sporq s oligofreni kelesh jaluk. vari sa ebi ako vobshte nqkoi sh ti pusne ;dd KYR! I AE R.I.P:d:d:d

shadygirl
03-18-2012, 18:40
Млъкни ма кифло долна все едно знаеш кой е ЕМИНЕМ. Чула си една песен и вече голямата фенка ае стига бе, ако ти кажа 10песни на него не можеш да ми кажеш!!! А ако питаш от къде знам ..как може да си забравиш гинко билобата нали вчера дойдох на гости на теб .... А чек ти няма как да помниш като даже не ме видя беше заета да ду*аш !!!!

И С ТЕС ИСТЪРКАНИТЕ ЛАФОВЕ МОЖЕ ЕДИНСТВЕНО ДА РАЗСМЕЕШ 2 ГОДИШНО ЛАПЕ;ДДД НЕЩАСНИЦА МАЙ ТИ СИ ЧУЛА ДВЕ ПЕСНИ НА ЕМ И МУ СА ПИШЕШ ЗА ФЕНКА ...ДА ТА ЕБА У ГЪЗА ВМИРИСАН ТРАВЕРС ДОЛЕН... ПИШИ СИ ККВОТ ИСКАШ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ТИОТГОВАРЯМ ПОД НИВОТО СИ МИ ....

slimbo
03-19-2012, 18:47
И С ТЕС ИСТЪРКАНИТЕ ЛАФОВЕ МОЖЕ ЕДИНСТВЕНО ДА РАЗСМЕЕШ 2 ГОДИШНО ЛАПЕ;ДДД НЕЩАСНИЦА МАЙ ТИ СИ ЧУЛА ДВЕ ПЕСНИ НА ЕМ И МУ СА ПИШЕШ ЗА ФЕНКА ...ДА ТА ЕБА У ГЪЗА ВМИРИСАН ТРАВЕРС ДОЛЕН... ПИШИ СИ ККВОТ ИСКАШ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ТИОТГОВАРЯМ ПОД НИВОТО СИ МИ ....

Тва е четвърто съобщение , на което не отговаряш :D:D:D

slimbo
03-24-2012, 17:58
http://www.youtube.com/watch?v=hAuo8IOFNuE поздрав

rabbit25
05-10-2012, 20:23
phahah .. pedall wika wobshtte znaesh li prez kakwo e minal za da mu kaazwash che e pedal ?! pff .. tfa da ne ti e justin bieber ?!

kikki
05-11-2012, 17:25
Млъкни ма кифло долна все едно знаеш кой е ЕМИНЕМ. Чула си една песен и вече голямата фенка ае стига бе, ако ти кажа 10песни на него не можеш да ми кажеш!!! А ако питаш от къде знам ..как може да си забравиш гинко билобата нали вчера дойдох на гости на теб .... А чек ти няма как да помниш като даже не ме видя беше заета да ду*аш !!!!
Епаа, баце, ти ме разби! Не ойш пишиш, бе! :D :D :D