PDA

View Full Version : Волейбол София



vilenceto12
01-28-2012, 14:04
Здравейте искам да помоля да ми дадете предложения къде мога да тренирам волейбол на 14 години съм ! казаха ми за цска но незнам какви са таксите , ако може да ми помогнете :))

galena97
01-29-2012, 07:18
аз до скоро тренирах там...таксата е 25 лв...но ще трябва да тренираш със сборна група,което не е много хубаво,защото няма да имаш напредък.Аз сега отидох в Левски и там хубавото е ,че има тренки всеки ден и са с отбора-тоест ходиш когато ти е удобно и ако си постоянен напредъкът ти е сигурен.Таксата там е 30 лв на месец и тренировките са от 15.30 :) (в цска са само Вторник и Четвъртък от 14.30 и са меко казано скучни...)

vilenceto12
01-29-2012, 15:52
a сега като съм 2ра смяна дори и в Левски да тренирам , как мога да го направа че да тренирам , защото в 15:30 ще сам на даскало, А и ако може да ме опътиш къде е залата :)

poncho
02-06-2012, 14:43
Цска наистина е лош вариант,не се задържах дълго там.Иначе Левски,Локото,Славия...Кажи горе долу къде живееш. : )

galena97
02-06-2012, 21:19
Цска наистина е лош вариант,не се задържах дълго там.Иначе Левски,Локото,Славия...Кажи горе долу къде живееш. : )
цска търси играчи..състезатели не само някой дето иска да тренира...за това искат да влизаш в спортното...но пък там има дисциплина и ако си достатъчно упорит можеш да напреднеш много бързо...трябва само силна воля и да можеш да отделяш достатъчно време..е,аз не успях с второто...за това потърсих резервен вариант колкото и да не ми се искаше...
!!!Локото имаат ужасна зала....по-ужасна даве и от левски...а на цска-то си е направо цвете...отделно че е на майната си :дд !!!

hotxxmess
02-08-2012, 21:54
Щом си 2-ра смяна..в Левски има тренировки и от 9 часа сутринта..ти си решаваш, Цска не е добра идея.

vilenceto12
02-12-2012, 19:19
аз живея в Долни Богров (софия изток) ако го знаете , а пък на мен ми казаха че залите на цска са в много лошо състояние , но не знам !