PDA

View Full Version : Какво ми става?



No Name90
01-28-2012, 19:24
Така,вече не мога уморих се,боря се със себе си 5 месеца,след раздялата с приятелката ми.Не съм я потърсил,не съм я виждал,чувал от тогава.Разделихме се и това беше всичко,но ми е трудно понякога много.Бяхме заедно 2 години,обичах я наистина много ,но така се случиха нещата ,че се разделихме.Тя искаше да бъде сама ,поне така ми каза,но месец след раздялата ни тя тръгна с момче ,с което още продължава да бъде.Това ме побърква,имам си приятелка сега момичето ме обича и всичко е наред,но вечер мисля за нея ,мисля за това как ме предаде за нещата които ми каза,за моментите ни,сънувам я всяка нощ не знам какво ми става.Имал съм и други връзки сериозни,но щом се разделим гадно ми е известно време ,но живота продължава,така стана и сега,но лошото е че не спирам да мисля за нея всяка нощ.Мина се толкова време , но всичко което мисля е не как съм отново с нея,а как и разбивам сърцето , не знам имам чувството,че полудявам вече ..

Gllory
01-28-2012, 19:44
И аз съм така .. само дето си мисля как съм отново с него :(

Silent94
01-28-2012, 19:45
Живота продължава не живей в миналото,а чак ми е жал за момичето с което си сега

SisiStrange
01-28-2012, 20:12
И да мислиш, и да не мислиш за нея, няма да се променят нещата. Щом те е предала и не те е обичала истински, значи не заслужава да се отделят толкова време и емоции върху нея. Мисли си за сегашното момиче. То заслужава повече.

No Name90
01-28-2012, 20:15
Ами да кофти е за сегашната ми приятелка,но то само идва не живея в миналото аз продължих,но понякога вечер късно се случват тези неща и не мога да заспа и мисля за нея и се побърквам трудно ми е.Тя не ме потърси след раздялата и не знам сигурно искам да я чуя ли не знам не мога да си го обясня .

SisiStrange
01-28-2012, 20:27
За какво да я чуваш? Да я попиташ защо е станало така ли? Или да и се развикаш? За какво наистина? Повярвай, няма да получиш отговори. Ясно е какво е станало. Скъсала те е и е тръгнала с друг. Минали са и чувствата и са се насочили към друг. Случват се понякога такива неща в живота. Не е хубаво, но е нормално. Колкото и питанки да имаш, никога няма да получиш такова обяснение, което да ти се стори задоволително, защото такова няма.

Обръщай много, много внимание на сегашното момиче, накарай я да се чувства щастлива и не и вгорчавай живота с това, че си звънял на бивша или си се занимавал с бивша. За едно момиче това би било много болезнено. За момчетата също като се замисля.

valdesbg
01-28-2012, 20:32
Сигурен ли си че имаш ташаци между краката?

No Name90
01-28-2012, 21:11
За какво да я чуваш? Да я попиташ защо е станало така ли? Или да и се развикаш? За какво наистина? Повярвай, няма да получиш отговори. Ясно е какво е станало. Скъсала те е и е тръгнала с друг. Минали са и чувствата и са се насочили към друг. Случват се понякога такива неща в живота. Не е хубаво, но е нормално. Колкото и питанки да имаш, никога няма да получиш такова обяснение, което да ти се стори задоволително, защото такова няма.

Обръщай много, много внимание на сегашното момиче, накарай я да се чувства щастлива и не и вгорчавай живота с това, че си звънял на бивша или си се занимавал с бивша. За едно момиче това би било много болезнено. За момчетата също като се замисля.

Еми не знам аз няма да й звънна защото при мен има едно правило. ЕГОТО МИ Е ПРЕДИ ВСИЧКО! И няма да се унижа да я търся или нещо такова просто не мога да разбера причината поради,която се чувствам така и мисля често за нея.Знам,че е с друг и доколкото знам е щастлива с него,но просто има нещо ,което ме измъчва.

kinkygirl
01-28-2012, 22:29
Не пренебрегвай тези които те обичат заради стари рани! ;) Първо излекувай носталгията си по Миналото,защото то няма да се върне,и приеми факта че и бившата ти има право да е щастлива както и ти с новата си приятелка..Всичко е свършило и ти трябва да го разбереш.. :) Всеки е започнал ново начало,и е щастлив..Според мен..Тя е била нещо много силно в твоя живот,нещо какюто първа любов..И поради това че не си я забравил,липсата и те побърква защото правиш сравнения по начина на отношенията ти с новата ти приятелка..Но така е!Всеки е различен и като се замислиш ще видиш че това което си изживял с един,не е Всичко,защото момичето с което си сега е уникално по своему и можеш да изживееш много по-добри неща с нея! ;) И приятел..Ако искаш да забравиш бившата..Излекувай егото си! ;)

Cold_Tearsss
01-28-2012, 22:49
Сигурен ли си че имаш ташаци между краката?
Защо неотидеш да провериш?

anonymous708973
01-29-2012, 07:06
Предала те е, дръжки. Изневерила ли ти е? Не. Лъгала ли те е? Не. Тогава защо драматизираш?
Да, предполагам, че ти е кофти. Но е станало нещо изключително нормално - единият е започнал да има чувства към трети човек. Понякога... не, всъщност винаги това е свързано с някакви проблеми в двойката.
Решила е да не ти го казва директно. Точка. Какво повече искаш? Да й разбиеш сърцето, за да сте квит?

Dying
01-29-2012, 09:53
5 месеца, аз живях в миналото 1 година, да не и повече.. Заболяло те е, за това си така..! Но, ако искаш да си щастлив и да не мачкаш момиче с което си сега, вземи се отърви от миналото си, защото иначе, ще нараняваш всички около теб, че и дори самия себе си, докато не се появи момиче, което ще те обича достатъчно много, че да те излекува от болката!

xXxMixXx
01-29-2012, 10:22
Помисли малко за момичето, с което си сега! Тръгна с нея, за да се опиташ да забравиш бившата ли?! Ако е така-много жалко...
Прекарвайте повече време заедно. Избягвай места, на които си бил с бившата, за да не си спомняш за нея. Ще мине известно време и ще спреш да мислиш за нея :)

SexyBody
01-29-2012, 10:28
За да не бъдеш нараняван, еби и бягай

No Name90
01-29-2012, 13:38
Да предаде ме ,защото ме излъга когато я попитах дали има нещо с него тя ме убеждаваше ,че няма !! Каза ми ,че иска да бъде сама а при първа възможност тръгна с първия ,които и обърна внимание.Тя беше никоя докато не тръгна с мен,порастна и много работата и после ме остави и започна да се прави на интересна.Правеше всичко за да ми е гадно да ги виждам заедно постоянно , идваше нарочно в моя квартал с него и т.н .. Не я искам не искам да бъда с нея ,но не мога да спра да мисля за нея ..

Godzilla
01-29-2012, 13:50
Еми не знам аз няма да й звънна защото при мен има едно правило. ЕГОТО МИ Е ПРЕДИ ВСИЧКО! И няма да се унижа да я търся или нещо такова просто не мога да разбера причината поради,която се чувствам така и мисля често за нея.Знам,че е с друг и доколкото знам е щастлива с него,но просто има нещо ,което ме измъчва.


Да предаде ме ,защото ме излъга когато я попитах дали има нещо с него тя ме убеждаваше ,че няма !! Каза ми ,че иска да бъде сама а при първа възможност тръгна с първия ,които и обърна внимание.Тя беше никоя докато не тръгна с мен,порастна и много работата и после ме остави и започна да се прави на интересна.Правеше всичко за да ми е гадно да ги виждам заедно постоянно , идваше нарочно в моя квартал с него и т.н .. Не я искам не искам да бъда с нея ,но не мога да спра да мисля за нея ..

Егото? Пренареди си приоритетите, защото ще имаш проблеми с това ЕГО дето е на първо място. И не само във връзките си. Представи си, че тя е чакала да се свържеш с нея, за да изгладите нещата? Цял живот ще се чудиш "Ами ако...?". Няма по-гадно от това да се чудиш за нещо, което не си направил. И заради какво? Заради ЕГО?

Факта, че не можеш да спреш да мислиш за нея показва, че не си безразличен все още и е трябвало да направиш нещо ако си я искал обратно. А факта, че тя ти навира новата си връзка в лицето, показва, че и тя не те е забравила и иска да докаже пред себе си как може да е щастлива и без теб.