PDA

View Full Version : какво мислите ??????



chereshkaaa
01-28-2012, 20:21
Така много се чудех дали да пиша тази тема,но се реших да Ви питам какво ще кажете ! Така значи момиче съм имам си приятел заедно сме от почти година,правим секс от 2 3 месеца ;д .. от 2 седмици 3 най-много да кажем ми стана интересно колко често мастурбира той и дали въобще мастурбира. Така установих , че прекалено много се самозадоволява или на мен ми се струва така незнам. Значи ако не го свърша 1 път поне няма значение дали е орален или вагинален секс , ако не го свърша поне 1 път вечерта той се самозадоволява ... Даже ми е споделял,че даже и да съм го задоволявала удря още 2 след като си тръгна. НЕЗНАМ какво да правя просто чувствам се много гадно имам чувството че не го задоволявам а не е така.Имам чувството,че той незнам и аз как да се изразя просто не ми е приятно да чуя,че след като си тръгна той мастурбира пак. Иначе привличам си го сексуално и съм сигурна в това. Та въпроса ми е към момичетата : Знаете ли вашите приятели дали мастурбират и по колко ? .. а към момчетата : Мастурбирате ли по толкова..

с две думи искам да ви питам-Ох,абе въобще въпроса ми е нормално ли е ?????????? ..Защото ако 1 2 дена пропусна той си знае работата.

kyon
01-28-2012, 20:34
Като не го задоволяваш ще си удря...
Повече старание влагай и не казвай "имам чувството че не го задоволявам а не е така", защото няма от къде да си сигурна.

supersonic0
01-28-2012, 20:36
Гледай да го задоволяваш повече ;Д а и няма лошо да си мастурбира човек :D

SisiStrange
01-28-2012, 20:39
Хм, зависи май от гледната точка.
Някои хора си мастурбират и докато си имат кой да ги задоволява.
Някак като... хоби им е. Поне така си го представям аз. Или не точно хоби, а по-скоро навик.
С моя не го правим, дори в дните, когато не се виждаме, защото после сексът е много по-хубав.

Devil69
01-28-2012, 21:11
Сутрин ,вечер онанизъм,здрав и бодър организъм!Този който е казал тия думи е бил мнооого прав.Просто чекията си е чекия:)

anonymous708973
01-30-2012, 06:39
Нормално е. Зависи от това колко сексуален е човекът. Имало е случаи, в които сме правили секс единия ден, знаем, че ще правим и следващия, но вечерта си правим кефа по 1-2 пъти поотделно.

Не си вкарвай филми.