PDA

View Full Version : Чувставам се слаб



Red_Devil
01-28-2012, 20:35
На 20 години съм вече, висок 1.82 и тежа точно 64.0 кг. Последните няколко години съм малко под 69 кг, но никога не съм се чувстал така слаб. Например като правя лицеви, което напоследък не се случва толкова често просто не усещам напомпването, дължащо се на съпортивленито на мускулите срещу телесната маса, сякащ просто правя сгъване в лакътната става. На тези килограми бях преди 4 години, и тогава даже бях 2-3 см по-нисък. После почнах да ходя на фитнес и станах към 68 кг и се чувстах добре, но спрях да ходя на фитнес година и половина по-късно. Но след това продължавах да си правя упражнения- най-вече набирания и лицеви. За яденето-мога да изям 800гр порция без проблем, но мога да прекарам и с малко храна, като цяло ям всичко и никога не си оставям манжа в чинията. Чел съм доста теми за покачване на маса преди, но пиша сега тук, за да получа нови идеи и предложения за покачване на килограми. Не искам кой знае колко- целта ми за момента е да стана 71 кг възможно по-скоро, пък по-нататък ще видим. Имаше момент, когато се бях примирил с метаболизма си, спрях да правя упражнения и оставих тялото ми да се настрои само, но сега забелязвам, че продължавам бавно да губя маса, а това никак не ми харесва. Вече се чувстам не само физически слаб...
Та ще съм много благодарен на всеки, който обосновано напише как бих могъл максимално бързо и здравословно да стана над 70 кг. ;)

loveca777
01-29-2012, 06:37
Ами прaви лицевите и набиранията с добавени тежести щом вече не ти оказват влияние и помни ,че бройката не е от значение - няма смисъл от много повторения
А за масата, ами яж по 6 пъти на ден главно месо, яйца , ориз ..
И ТРЪГНи отново на фитнес