PDA

View Full Version : ПОМОЩ ?



chereshkaaa
01-28-2012, 21:33
Така искам съвети за подарък за св.Валентин . Сега всички ще кажете ти най-добре го познаваш ,ти трябва да знаеш най-добре-ДА ТАКА Е ! Но,все пак искам да ми дадете идей ,защото до сега съм нямала приятел за св.Валентин винаги сме се оставяли преди това даже и 2 дена преди празника ;дд .. С приятеля ми сме 9 месеца заедно подарявала съм му дрехи,сребро,парфюми,плюше и играчки{колкото и странно да ви се струва ;д} ,бельо ;д ..ии се изчерпах.... А и за св.Валентин на момче незнам какво да подаря искам да е нещо по специално по романтично ;д смисъл не романтично еми не искам да е нещо обикновенно .. ПРЕДОЛОЖЕНИЯ ???? подаръка е за момче ..... :)) ;дд

пп. да не е много скъпо,не защото ми се свиди, а защото съм ученичка и не работя :)
ИСКАМ НЕЩО НЕОБИКНОВЕННО !!! ;;ДДД

kinkygirl
01-28-2012, 22:18
И след толкова време се чудиш...Като цел си постави нещо от интересите му :) ..Лично аз те съветвам за някой подарък който ще му остане от теб,примерно нещо общо като ваша снимка с гравирани имена или подобно..А ако не е от най-романтичните,подбери нещо семпло,нещо от което може би ще има нужда а и ще бъде уникално,свързано с някой ваш общ интерес или друго.. :) ее..Дано съм помогнала малко! :D Айде успех с подаръка :)

anonymous708973
01-29-2012, 07:07
На какви години сте?
Приготвяш му любимата храна, гледате хубав филм и след това го замъкваш в леглото.
Не виждам смисъл от подаръци, освен ако единият не е именник.

chereshkaaa
01-31-2012, 20:45
ами мерси и на двете , а за PinkPan7her искам да му подаря нещо така съм решила.. :П

D3X
01-31-2012, 21:49
Сложи ваша снимка на плюшено сърце или чаша, или извади ваша снимка и я сложи в рамка. Може и с по-хумористичен подарък, като тениска със стрелки "Тя/Той е моя" или презерватив, на който да пише "Да го изпробваме? ;)" :) Хареса ми и предложението със вечерята, но ако не си добра кулинарка по-добре недей... Имал съм такъв случай и беше ужасно. :)