PDA

View Full Version : Раздвоена



Dying
01-29-2012, 09:00
Здравейте на всички! Не знам дали тук е мястото, където мога да напиша това, но вече просто не мога да го сдържам себе си.. Искам да кажа, мога да го кажа на много хора, но никой от тях няма да се осмели да даде оценка както вас, благодаря ви за което! И така, имам връзка от 7 месеца.. и то страхотна връзка, с момче, което знам, че наистина ме обича.. и не веднъж се обърна с/у приятели си заради мен.. тоест нищо не ми липсва.. И аз го обичам, адски много! Но преди него имаше едно момче, което тогава беше най-добрият му приятел (вече не е дори приятел), и аз бях влюбена в него.. Та, сега на последно време, не знам защо, но често мисля за старата си любов.. И то не защото не съм го забравила, а защото просто ми липсва.. И сега сама не мога да си изясня какво става с мен.. Ако някой може да ми каже, ще му бъда до болка благодарна..!

LeprikonA
01-29-2012, 09:13
не мога да ти кажа какво става с теб в ТВОЯТА глава. по написаното, което е объркващо между другото, се разбира, че се захласваш по приятеля на момчето, с което си, те се карат и онзи ти липсва.

извод - помисли си какво чувстваш към единия и какво към другия.

Dying
01-29-2012, 09:19
не мога да ти кажа какво става с теб в ТВОЯТА глава. по написаното, което е объркващо между другото, се разбира, че се захласваш по приятеля на момчето, с което си, те се карат и онзи ти липсва.

извод - помисли си какво чувстваш към единия и какво към другия.


Всъщност те бяха приятели до преди около половин година.. След което, аз бях причината да не са приятели.. А сега знам какво изпитвам... към приятеля - любов, а към другото момче- носталгия.. Предполагам.. :x

LeprikonA
01-29-2012, 09:22
как точно стана причина още на първия месец твоя да се скара с най-дoбрия си приятел, ако не е тайна?

Dying
01-29-2012, 09:33
Ами значи, с това момче се познаваме от 2 години, и в началото имах нещо с него. С времето си останахме "приятели", въпреки, че винаги е имало тръпка м/у нас.. и миналата година по това време, аз изпитвах някакви чувства към момчето, с което съм в момента, както и той към мен... и можеше да сме заедно, но това другото момче, дойде при мен и ми каза неща от рода "Виж, не мога да приема, че не аз ще съм с теб, а той - най-добрият ми приятел.. Знаеш, че винаги съм те обичал.." и т.н.. И аз глупачката се върнах при него, като всичко беше приказка .. абе всяко чудо за 3 дни, ама този път буквално.. тъ те и тогава са се скарали.. и в крайна сметка седмица по-късно аз не поддържах контакт с никой от тях.. И няколко месеца по-късно видях, че моя приятел е на линия и супер разлигавена му писах и от там всичко се почна от начало.. (обаче аз миналата година по това време не му вярвах, защото той се водеше "плейбой"...абе не исках да бъда наранена.. ) и месец след това, ние бяхме заедно и от там те двамата се изпокараха - пак заради мен.. !