PDA

View Full Version : Не знам какво да мисля



kurominagazo
01-29-2012, 12:25
Здравейте , не знаех към кого да се обърна тъй като моите приятели ми казват "заеби е" , но аз е обичам.Та така случая е следния.Ходих с едно момиче 3 месеца родиха се чувства но бях малък и глупав и вярвах на другите и затова е зарязах.Сега след 3 години се събрахме преди около 3- 4 седмици.Тя постоянно е заета учи от сутрин до вечер грижи се постоянно за тялото си (ходи на фитнес) и следователно аз постоянно е разпитвам къде е с кой е какво прави.Вечер във фейса си пишем , докато снощи не ми каза че съм е задушавал и не е готова за сериозна връзка , но въпреки това ме обича , бил съм всичко за нея и иска да продължаваме да излизаме и всичко да си е като преди , но без да се обвързваме (защото след като ми обяви че не иска връзка и се разделихме аз почнах да си пиша с нея като приятел , но тя каза че това много е наранявало и иска пак да си излизаме и да е същото) защото в момента имала много неща на главата и съм е бил задушавал , и ми каза че щом се обичаме ще сме заедно.Та въпроса ми е към момичетата според вас това оправдание ли е
за нещо или просто наистина е много натоварена.Не знам какво да мисля вече... твърди ми че ме обича а в същият момент съм е задушавал и не била готова за нищо сериозно.А аз е обичам и знам че тя е момичето за мене.

TheBeliever
01-29-2012, 12:35
аз постоянно е разпитвам къде е с кой е какво прави


Ей тук ти е грешката. Остави й лично пространство, без да й се бъркаш и без да й търсиш сметка и отчети за всяка минутка от деня й.

kurominagazo
01-29-2012, 12:37
И аз това си помислих че е , но ме е страх да не е загуба и съм много ревнив ...

TheBeliever
01-29-2012, 12:51
Овладей си ревността защото точно заради нея ще я загубиш.

kurominagazo
01-29-2012, 12:54
значи това не е оправдание а нещо като компромисен варянт от нея така ли

TheBeliever
01-29-2012, 13:07
За какво да се оправдава? Тя ти е казала и показала, че иска да бъде с теб. Но държи и на личното си пространство. Ако ти съумееш да й дадеш нужната свобода, без да я обсебваш, няма да имате проблеми.

balu4ka
01-29-2012, 13:33
Ох,този твой правипис,как ми се набива на очи >.<Ти и в реалния живот ли вместо "я" ,казваш "е" ??
ПП:Може би ,наистина я задушаваш.Човек ,трябва има доверие на половинката си.Тя е заета ,учи ,иска да изглежда във форма.Но,все пак намира време за теб и очаква малко разбирателство,не го е намерила и е намерила по-лесния вариянт.

kurominagazo
01-29-2012, 14:31
Оф , незнам вече какво да права , съгласих се да излизаме така без да сме обвързани и ще видим времето ще покаже , много съм объркан.А по принцип имам някакви леки симптоми на параноя и може би от там идва всичко.

xXxMixXx
01-30-2012, 12:12
Тя иска просто да си осигури малко свобода. Пробва те. Не я обсебвай.
Вижте как ще е ако сте в отворена връзка.

antineutral
01-30-2012, 12:37
Тя иска и вълкът да е сит и агнето да е цяло, ти - също. Ако не те устройва този тип връзка - просто не я започвай. Ако не те устройва да не сте заедно, ще се наложи да се съгласиш с нея.

fenasf
01-30-2012, 16:24
Ми ти си тъп е. Ти трябва да си този дето ходи на фитнес и се грижи за тялото си и не трябва постоянно да я разпитваш, защото наистина е много досадно. И тя си има глава. Ако е решила да се вижда с друг ще го направи и ти не можеш да го предодвратиш.

FuCKkK13
01-30-2012, 16:46
човек забрави го това Е бе .. лелее направо ....

по темата: не знае какво иска.. не знам каква е разликата да се броите са гаджета и да излизате или да се броите за приятели и да излизате.. и в двата случая ви трябва еднакво време.. следователно мисля,че тя не знае какво иска.. поговори с нея и ако искате напълно се разделете докато тя има време за теб.. ако наистина те обича както тя твърди ще намери време за теб и ще сте заедно..

kurominagazo
01-30-2012, 18:10
Ти трябва да си този дето ходи на фитнес и се грижи за тялото си. Ако е решила да се вижда с друг ще го направи и ти не можеш да го предодвратиш.
Първото което е , аз се грижа идеално за тялото си и второто което е целта ми е не да предодврата ако се вижда с друг а да знам.
Фенас и аз така си миля , че ако ме обича ще намери време за мене , другото което си мисла е че просто иска да ми го варне , защото аз навремето буквално се подиграх с нея (без да го осъзнавам естествено).

Казах и , че искам да се разделим защото не може така или е с мене или не (понеже не искала сериозна връзка) пак тя ако ме обича ще ме потърси.

thelover3
02-02-2012, 08:33
Ох,този твой правипис,как ми се набива на очи >.<Ти и в реалния живот ли вместо "я" ,казваш "е" ??


Еми сигурно.
Наистина тя сама ти е казала, че те обича и държи на теб. Просто ѝ дай малко свобода и лично пространство и всичко ще е наред.

djipsito
02-02-2012, 12:25
Като се поддържате и двамата във форма, защо не ходите заедно на фитнес и т.н ? Въпросите "къде, с кой, до колко часа" са изнервящи, задушаващи, отблъскващи. Друго е да я питаш "Как мина денят ти" и тя да ти разкаже.

Сългасна съм с горните мнения, че момичето иска малко свобода, без после да се налага да дава обяснения. Хубаво е да правите неща заедно, ама не може да правите ВСИЧКО заедно.

Видях, че си й казал, че искаш да се разделите. Тва е добре, понеже тя ще може да помисли и да реши какво иска и както вече сам знаеш, тя ако те обича, ще те потърси да се съберете. Ако тва стане, помисли над това, което написах по-горе.

anonymous708973
02-02-2012, 15:58
Обичаш Я. неЯ. Не "е". Пф...
следователно питал... бахмааму, ти нямаш ли си работа, та искаш отчет на момичето?

JuStElly
02-02-2012, 15:59
Не знае какво иска.

Dying
02-02-2012, 18:20
Защо просто не Я оставиш да диша от теб? Ако те обича сама ще се върне ;)

draid
02-04-2012, 09:22
Недей я питай къде и с кой е била, че ще я загубиш, знам че е доста трудно, но ако тя наистина те обича няма да направи нищо нередно. Все пак имай в предвид, че за жените обичам те е доста широко понятие и може и да означава обичам те ама не е достатъчно за да сме заедно и др такива женски работи.

bloodyF
02-04-2012, 10:38
кво ти пука къде ходи и с кой, друг е въпроса ако ти изневерява, в което се съмнявам силно..
остави я да диша..

kurominagazo
02-04-2012, 12:15
Ще видя разделихме се , останахме си с добри взаимоотношения , вчера изизахме и каза , че не е готова за сер. връзка защото нямала време от учене и т.н. и не може да ми даде това което искам , но уж ме обичала.Аз едно не мога да си обясня , когато обичаш по принцип някого правиш всичко възможно да си с него нали .... а тука не е така.Държи се доста резервирано спрямо мене (казва че се предпазва да не е нараня отново - въпреки че тя е всичко за мене и и обясних че това няма да стане) не знам с другите как е и това ме довежда до мисълта , че просто иска да ми го върне.Не знам преди беше по-загрижена някак си осещаше се любовта а сега е доста по резервирана....

kurominagazo
02-07-2012, 17:16
Днеска и казах , че не мога да продължавам така или е с мене или не.Последствията бяха следните , каза ми че е било страх от моята обич не искала пак да се подведе и следователно не можем да бъдем заедно и без мене нямала да бъде щастлива , което ми потвърждава теорията , че е искала да ми го върне.

NomNomNom
02-07-2012, 17:23
1.Правите ли секс?
2.Защо не правите секс?
3.Щом не сте готови да правите секс, защо изобщо се виждате и си губите времето? Кво, ходите на кафе и се гледате?
4.Не искам да питам на колко сте години.

kurominagazo
02-08-2012, 16:42
За какъв секс ми говориш , като аз едвам е задържам до мене.Но край , днеска окончателно ми каза че не иска никой до себе си искала да бъде сама понеже имала проблеми и не иска никой , иска да е сама , но въпреки това твърди че ме обича ....

Александър
02-09-2012, 06:21
Това какво казва няма никакво значение според мен, важното е какво показва, а то е: не искам да се виждаме, много си обсебен от мен и така нататък.Това с недостига на време е пълен булшит според мен, преди няколко месеца излизах с една гимнастичка, е тя беше ЗАЕТА - всеки ден тренировки по 5 часа + даскало.Виждахме се и когато нещата тръгнаха надолу тя започна да се измъква с този предлог : била заета.Спокойно след 2-3 седмици ще е с друг.Така че и ти продължи напред и само напред и нагоре.С други думи НЕКСТ :)).Айде успех!

Mi6inka
02-09-2012, 08:32
Това какво казва няма никакво значение според мен, важното е какво показва, а то е: не искам да се виждаме, много си обсебен от мен и така нататък.Това с недостига на време е пълен булшит според мен, преди няколко месеца излизах с една гимнастичка, е тя беше ЗАЕТА - всеки ден тренировки по 5 часа + даскало.Виждахме се и когато нещата тръгнаха надолу тя започна да се измъква с този предлог : била заета.Спокойно след 2-3 седмици ще е с друг.Така че и ти продължи напред и само напред и нагоре.С други думи НЕКСТ :)).Айде успех!

И според мен това "нямам време" е оправдание, а не истинска причина. Просто ... или тя не знае какво иска, или е била объркана и ти с твоята задушаваща ревност си я отблъснал.. Просто продължи.


П.с. Ако се държиш с всяко момиче, което харесваш така..не очаквай особени успехи.
П.с.2 Започни да пишеш (изговаряш) буквата 'Я' !

kurominagazo
02-09-2012, 12:57
Днеска ми каза че колкото и да ме обича тръпката е няма .... не било като преди.Както и да е излизах днеска с едно момиче но не е същото ... не спирах да мисля за нея.A ако за 14 - ти и изпратя букет от рози ?

angel_0901
02-09-2012, 13:42
според мен и остави малко лично пространство, не я засипвай с вечните въпроси кой и защо и ще бъде идеално

sexa_na_kompleksa
02-09-2012, 14:07
И според мен не знае какво иска, и си намира извинения, за да не се виждате. А и какво означава, че има проблеми и че няма да ти даде каквото искаш или там каквото беше? Тя от къде знае ти от какво имаш нужда? А и нали целта на цялото упражнения да сте си гадженца е да се подкрепяте и да си помагате, не само да се натискате и да си смените статуса във Фейсбук.
Неочакван подарък на Св. Валентин от човек, с който за момента нямате добри отношения, според мен не е много удачно.

dessbe98
02-09-2012, 15:35
Ние момичетата не обичаме да ни ревнуват, но и не обичаме да не ни обръщат никакво внимание към това със кой се виждаме ... ;) .. Тоест остави на момичето малко свобода, но не и да не и обръщаш никакво внимание както казах ... Ние обичаме да ни забелязват, но не и всичко да се върти около нас... Да кажа накратко - ревнувай в много малки дози ! :)(:

kurominagazo
02-09-2012, 16:08
Няма как да и остава свобода всичко мисля , че свърши , но аз се надявам и знам че ме обича и че има нещо което е кара да говори така .... не знам кажете за подаръка дали ще свърши някаква работа.Или просто вече всичко е загубено .........

Александър
02-09-2012, 18:10
НЕ НЯМА ДА СВЪРШИ РАБОТА.За бога, човече, продължи напред!

kurominagazo
02-09-2012, 19:59
Длъжен съм да опитам , ако не стане това е край с опитите.

Mi6inka
02-10-2012, 06:14
най-много да я накараш да се чувства виновна.. ако я оставиш малко намира, без да я притесняваш, може и да разбере дали има чувства към теб, или не, в крайна сметка.

kurominagazo
02-10-2012, 11:54
ебал съм е да се оправя :)

kurominagazo
02-17-2012, 15:52
Розите оправиха всичко.Е вярно , че и аз се промених , не е питам къде е била с кой , но както и да е вече всичко е перфектно.