PDA

View Full Version : само заради секса ли е с мен ?! охх



cryingbaby
01-29-2012, 19:24
Здравеите.. надявам се да ми помогнете... !! да зпочнем от началото....
Така мин годин 2011 лятото се запознах с момче на моите години.. 16.Излизахме всеки ден от сутрин до вечер..но аз нe го чуствах като гадже..просто приятел . Но след известно време.. той каза какво чуства към мен ии така просто тръгнагме.. с времето го обикнах.. и спрр мнно се обичме..Вече ходим 5 месеца.. Парим секс от 2 месеца.. и супер всичко си вървеше налии. Но преди около седмица 2 той ми каза че искал повече време за себе си, че искал да излиза и с приятели и да се виждаме по рядко. Мен това супер много ме натажи и супер много се дразна,защото бях свикнала да го виждам всеки божи денн .. ;( ;(( не съм го виждала от 2 дена и ми е супер зле.. ;(. Много пъти сме говорили с него по тази тема.. но искам да сме като предии ;(9 .
та според вас не иска да сме заедно и се чуди как да ме разкара.. или то няма друго какво да е.. ; супер зле съм ... и не мога да му кажа не може да излизаш с приятелите си искам да си само с мен.. а се обичам супер много.. също съм си мислела че е с мен само заради секса.. но нз .. !!!!!!! охх хора помогнете ми

SisiStrange
01-29-2012, 19:32
Всеки в един момент има нужда от приятелите си и малко време за себе си. Нахално е да не му даваш лично пространство. Човека сигурно има нужда да си свърши работа, да си полежи един ден по домашния анцунг с петната без да прави нищо и тн. Не можеш да искаш да сте нон стоп заедно.

ICanSeeTheFireBurning
01-29-2012, 19:33
Мъка, мъка... -.- Ако искаше само секс, нямаше да се занимава с лигла, като тебе, а щеше да си намери някоя за една вечер. А дали няма намерение да те разкара ние няма как да ти кажем, понеже не сме му в главата. Ти сливи ли имаш в устата, че да не го попиташ?

LeprikonA
01-29-2012, 19:39
Ако искаше само секс, нямаше да се занимава с лигла, като тебе, а щеше да си намери някоя за една вечер.
бъркаш двете неща. да изпозлваш някой само за секс означава да го има този някой там, някъде си, когато имаш нужда - отиваш, чукаш, тръгваш си. след някакъв период на време - пак. някоя за една вечер - забиваш някоя си, оправяте се къде пияни, къде не, и не я виждаш повече.

относно проблема на авторката - действително в един момент всеки иска малко време за себе си и за приятелите си. затвореното общество от двама души не се нрави на всички, има хора, които обичат голяма компания. просто се съгласи и ако срещите ви започнат да се разреждат съвсем много по тъпи причини - хващаш го и говорите. отново. два дни не са коооой знае какво.

TheBeliever
01-29-2012, 20:21
Момчето ти е казало точно какво иска и защо го иска. Защо търсиш скрит смисъл и се вкарваш във филми?

Seattle
01-29-2012, 20:51
^ защото така би било по забавно. Интрига няма ли, не е интересно.

Виждайте се на по през ден два, не е фатално и ще свикнеш. Само гледай да не идва да ти начеше сливата и да бяга.

dimitar_ak
01-30-2012, 08:07
Момчето просто има нужда от лично пространство. Не се притеснявай. Това не е отдръпване.

BaffaLsc
01-30-2012, 10:46
К'ва е тая паника,к'во е т'ва нещо? ....
Не може 24/7 да е с теб, не бъди такъв егоист.
Всеки има нужда от малко пространство и разнообразие.

DragonLady
01-30-2012, 11:29
Нормално е след като сте се виждали всеки ден след време да си омръзнете, така да се каже. Давай му малко повече лична свобода и пространство, не го задушавай! Иначе знам какво ти е, била съм в такава ситуация, знам колко боли, но в случая няма какво да се направи.

xXxMixXx
01-30-2012, 12:21
Ние не сме гадатели, но предполагам, че просто се нуждае от време за себе си. Някой по-горе беше казал, че не може да е с теб 24/7 ! Просто му дай лично пространство и всичко ще е окей между вас.

Buubka
01-30-2012, 13:08
Не искам да те натъжавам но.. бившия ми приятел постъпи по същия начин бяхме всеки божи ден заедно докато не ми каза че иска малко свобода и т.н. Аз нямах нишо против това беше ми кофти но нищо не направих мина малко време и ми каза че иска да се разделим. И аз автоматично го попитах за това за свободата и т.н. А той отговори да исках да свикнеш с липсата ми и ей такива гадни нещица ... не искам да казвам че и при теб е така но имай едно на ум. Но дори и да се разделите знай и вярвай че там някъде е твоето момче..от личен опит го казвам. УСПЕХ !

malkamucka
01-30-2012, 13:18
izchakai i sled vreme 6te razberesh :)

daq96
01-30-2012, 13:21
Всеки има нужда от лично пространство, не го съди. Нима с най-добрата си приятелка преди си прекарвала деня си нон-стоп.
Излизай по-често с приятелки, защото понякога заради едно момче се развалят приятелства. Той не иска от теб да не се виждате, просто не всеки ден....

TheBobqk
01-30-2012, 13:24
Не се залепяй за него. Не го откъсвай от приятелите му. Излизайте и с приятелите му.

balu4ka
01-30-2012, 13:48
Ах,какви драми.Имаш ли си напредстава,колко хора имат връзки от разстояние?!Виждат се 1,2 пъти в месеца,но не пишат теми в които да се вайкат (:Човек има нужда от лично пространство,остави човека да диша.Ти как би се чувствала,ако да речем някой те иска 24/7 до себе си,а ти нямаш време за приятелите си ,за себе си?След като връзката приключи ,ти си сам ,защото си давал цялото време на този с който си ,забравяйки приятелите си.(не казвам ,че винаги е така,но да речем).
А, секса не е ли част от връзката ?(както и да е ).Мисля,че много се филмираш!

lubovvv
01-30-2012, 15:32
Какво да ти помогнем когато фактите говорят? Всичко е ясно! Това момче вече не те иска в живота си и не го боли за теб, както теб за него. Така че се опитай да го забравиш и не падай на колене пред него

LeprikonA
01-30-2012, 17:27
^ти четеш ли изобщо?

lubovvv
01-31-2012, 09:23
отстъпвам ти ямстото си, не ми трябва, дръж го. Ти си най велика!

balu4ka
01-31-2012, 13:38
^Лол,ти сериозно ли ? xDКазва ти го,защото коментара ти няма едно с едно свързано с темата.Както и да е (:

lubovvv
01-31-2012, 16:20
да съм искала някъде ваште мнения?- коментара ми е за момичето, а вие се шибайте

balu4ka
01-31-2012, 16:41
да съм искала някъде ваште мнения?- коментара ми е за момичето, а вие се шибайте

Хм,айде да не се обиждаме ,а ?! xDЛеле,какви нрави само . :D

Dying
01-31-2012, 17:06
Спрете се бе, не е тук мястото където да си изкарване нервите.. А към авторката.. Виж всеки има нужда от социален живот, в който половинката му да не фигурира изцяло..!! :)

Cold_Tearsss
01-31-2012, 17:10
Според мен малко разнообразие добре ще ви се отрази.

toad
01-31-2012, 17:22
Според мен малко разнообразие добре ще ви се отрази.

Прав е колегата . Почни да се виждаш и ти с приятелите му :D

Cold_Tearsss
01-31-2012, 17:28
Прав е колегата . Почни да се виждаш и ти с приятелите му :D
Не, така няма да стане. Те са на 16, аз тогава какви глупости съм правил с приятелите... направо е за филм като How high и тъй нататък. :D По-добре тя с нейните да излезе.

thelover3
02-01-2012, 20:14
бъркаш двете неща. да изпозлваш някой само за секс означава да го има този някой там, някъде си, когато имаш нужда - отиваш, чукаш, тръгваш си. след някакъв период на време - пак. някоя за една вечер - забиваш някоя си, оправяте се къде пияни, къде не, и не я виждаш повече.

относно проблема на авторката - действително в един момент всеки иска малко време за себе си и за приятелите си. затвореното общество от двама души не се нрави на всички, има хора, които обичат голяма компания. просто се съгласи и ако срещите ви започнат да се разреждат съвсем много по тъпи причини - хващаш го и говорите. отново. два дни не са коооой знае какво.

Даам има разлика. Явно много го "задушаваш". Дай му малко лична свобода.

kloely
02-04-2012, 22:00
Всичко е наред.Няма нужда от драми. Аз ако трябваше да съм с гаджето си всеки ден, нямаше да издържа и седмица, пък вие 5 месеца. :D